Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Alvidas rašė:
Čia aš užpaišiau kad matytųsi kaip skiriasi kiaurymių dydžiai. Raudona mažesnė už žalias o vamzdis tai vienodas.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Alvidas rašė:
Taigi po ilgokos pertraukos ir po konkurso sugrįžo įkvėpimas :). Kai kas buvo jau ankščiau daryta kai kas tik neseniai bet kad kažką parodyti tik dabar parodysiu. Bandžiau daryti kulkosvaidžius, jie atspausdinti ant plono popieriaus ir kad juos pastorinti tai nelabai kas išeitų.
Paveikslėlis
neturiu ryškesnio vaizdo tik iškirpau iš bendros detalių nuotraukos. Vamzdžius tai dar pavyko suklijuoti, kaip tik pakliuvo po ranka tinkamo diametro vielutė.
Paveikslėlis
Bet paskui pradėjus klijuoti kitas detales... bandžiau galus storinti ir ant jų formuoti detalę ir su užpildu daryti, niekas man nesigavo ir tuo labiau pažiūrėjus į nuotraukas tų kulkosvaidžių kurie aprašyti kad jie turėjo montuotis tai jis net nepanašus kur duotas modelyje. Nusprendžiau pasidaryti pats ji :). Pirmą kartą tuo užsiėmiau ir gavos tik tiek nu kažkas panašaus.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis


Turėjo būti toks :

PaveikslėlisPaveikslėlis

Toliau benagrinėjant kaip čia padaryti kad jie matytųsi kuo toliau tuo labiau nebesinorėjo tai daryti. Leidinyje duota ir nišos kulkosvaidžiams bet nusprendžiau kad nebeužsiimsiu aš tuo. Kad padaryti dangčius pradarytus reikėtų juos išpjaustyti per visą segmentą o ir pats visas dangtis eina per tris segmentus. Tai aš to ir nedarysiu, paliksiu tik vamzdžius išlindusius. Tuo labiau kad čia ties kabina prasideda labai lankstytos formos. Čia viršūnė labai išlenkta tai pradžioj dantytą juostą įklijavau, paskui lygiąja dalį irgi viršūnėje supjausčiau kad lengviau išsiformuotų .

Paveikslėlis

Pradėjau jau isibėgėjes klijuoti, jau primatavau kad viršūnė gražiai prisiklijuos ir kažkas man pakuždėjo, pažiūrėk kaip kabina tilps :) . Tai gerai kad nepaskubėjau nes ta detalė tai siaurėjanti ir iš viršaus ir iš šonų. Jei bučiau priklijavęs nebebūčiau jos įkišęs.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Taigi teko grįžti prie kabinos užbaigimo. Kol kas tiek :) yra ir daugiau padaryta bet sumesiu kitom dienom.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
infiniti rašė:
visai neblogai gavosi kulkosvaidžiai. man tinka :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Alvidas rašė:
Tik kad jis tik pabandymas buvo :) dabar jau jo tik vamzdis liko .

Dar kabinos. Klijavau šonus kaip jau gaunasi, liko nedideli tarpeliai. Prietaisų skydelis klijuojasi tik viršuje tai jis gaunasi toks judantis tai aš jo apačioje ir neklijavau kaip jam reikės taip tegu ir stoja į vietą.
PaveikslėlisPaveikslėlis

Kabinos šonai dėl kurių ir pradėjau korpusą klijuoti nes jie netinka ir nebuvo aišku kaip juos palikti.
PaveikslėlisPaveikslėlis

Visgi reikia juos klijuoti kad tiktų viršutiniai kampai :

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Na o apačioj tai jau taip liko :

PaveikslėlisPaveikslėlis

Toliau bandysiu kabina į vietą ir apklijuoti korpusu .


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Alvidas rašė:
Na ką po ilgos pertraukos rodau ką pavyko nuveikti o pavyko tikrai nedaug.
Pirmiausia formeris po kabina. Teko jį išsimatuoti, nusibraižyti ir išpjaustyti kad tilptų.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Įdėtas į vietą. Šiek tiek netiksliai išpjautas bet ir matavimas buvo toks "iš akies" :) svarbu buvo šonai.
Paveikslėlis
Kabina įsiklijavo netiksliai, viršuje kaip ir tinka žemiau jau mažesnė
PaveikslėlisPaveikslėlis
Variklio išmetimas
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Mačiau kad vienas modeliuotojas ji išvis perbraižė ir nudažė juodai tai nusprendžiau ir aš ji juodai uždažyti :). Į vietą teko įtemti jį. Paskui reikės paskutinį žiedą sidabrine spalva nudažyti.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Surinktas visas fiuzeliažas. Susirinko jis irgi nelabai, yra išsišokimų kaip laiptelių. Matyt paskubėjau kažkur ir nepavyko man lygiai suklijuoti. Dabar taip ir norisi paimti švitrą ir praeit per korpusą :). Bet paliksiu taip jau gal kitą kart kai ką panašaus darysiu teks labiau pasistengti. Taigi toks vat cigaras išėjo :).
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Tai vat dabar tiek. Tokiais tempais kokiais dabar tenka prisėsti tai gal šiemet turėtumėte nors vieną sparną pamatyti :lol: .


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Maloniai stebini, Alvydai. Turėdamas du mažus vaikus ir daugybę darbo, vistiek grįžti prie modelio. Aš, turėdamas daug daugiau laisvo laiko, niekaip neprisiruošiu parodyti, ką darau, nors darau nemažai. bandysiu taisytis, matydamas sektiną pavyzdį.
Jei konkrečiai apie modelį, tai jei projektas su trūkumais, tai belieka pasinaudoti vaizduote ir daryti taip, kad kažkaip viską suderinti. Jei projekte nurodyta, o mums taip padaryti neišeina, tai leidinys irgi ne paskutinė instancija, o medžiaga, kurios pagrindu mes toliau užsiimame kūryba.
Tos ratų nišos, kur išsikišę iš korpuso, man tai labai nepatiktų, nes bedirbdamas būtinai jas nulankstyčiau ir nubrūžinčiau. Gal tau pavyks jas išsaugoti.
Sėkmės.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Alvidas rašė:
Na pasitaiko keletas laimingų valandų per mėnesį kai mažylė pamiega valandą vakare, tai stengiesi išnaudoti progą :). O rodyti reikia nes tik vienas Arūnas modelius kepa tai reikia jam kompaniją palaikyti :). Dėl modelio tai kol kas jis bent jau kažkokių labai baisių klaidų neturi. Kas ten dėl korpuso sujungimų kur norisi nušveisti tai jau čia mano paties nuopelnai, skubėjimas. Ratų nišos manau išliks sveikos nes jos dėjosi pabaigoje jau visai tai nebeturėtų nukentėti o kad silpnai atrodo tai sutinku, tikiuosi į sparnus įsidės ir bus tvirta.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Alvidas rašė:
Taigi toliau planavau klijuoti sparnus bet kažkodėl pasukau prie gaubto :). Nu ir prasidėjo bandymai. Pirmiausia buvo suklijuotas duotas šablonas popierinis. Pagal jį, kur buvo tikslūs kontūrai pamatuota, kur apvalu kaip sakant "iš akies" padaryta medinė forma. Pirma bandžiau "bambalinį " metodą. Forma dedam į bambalį į kurį prikišam konors kad būtų aptemta. paskui visa tai panardinam į verdantį vandenį ir plastmasė nuo karščio apsitraukia aplink formą. Esu tai daręs ir ankščiau ir vienakart pavyko užlaužti priekinę gaubto dalį. Deja dabar kažkodėl niekaip nepavyko kad priekis irgi užsilenktų pagal formą.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Pamaniau kad gal jau laikas būtų ir man pasidaryti liejimo dėžutę :). Seniai buvau skaites apie ją Corsaro poste. Paskui neperseniausiai kitam poste apie ją rašė Geris Modeliuok.lt forume savo messerchmita kai darė. Jis tik rašė kad nelabai jam pavyko iš karto išlieti. Su Donatu susirašiau tai rašė kad jam irgi nepavyko tai kažkaip suabejojau ar man pavyks. Bet šiandien pabandžiau ir pavyko iš pirmo karto :). Viskas apsitraukė idealiai aplink formą. Bet nuo pradžių, plastiką naudojau nuo žaislų įpakavimų. Jis gan plonas gal dėl to lengvai išsitampė. Į rėmelį sukau ne tiesų plastika o padėjau ant dėžės formą, tada vienas rėmelis, plastikas ir ant viršaus prispaudžiau kitą rėmelį. Gavosi kad plastikas toks išgaubtas tarp rėmeliu, palikau vietos formai. Tada orkaitėj pakaitinau apie 2 min. siurblys jau buvo įjungtas ir ištraukus rėmelį beliko pridėti ant dėžės. Plastikas greitai prisitraukė :). Tik vat nepažiūrėjau kad mano forma į apačią truputi siaurėja tai buvo problemų išimti. Išliejau dar vieną papildomai tai dabar galvoju palikti formą viduj ir ant jos apklijuoti gaubto popierinius rėmus o tada išpjauti plastiką kiek reikės. Tik formą visdėlto reikėjo iš gipso daryti, medis visvien paliko šiokių tokių žymių.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Ir dar gal kas jau susidūrėte su imagsheko tokiu pranešimu :You have 475 photos stored. Once you hit 500, you'll need to upgrade to a Premium account or you'll only be able to keep 500 of your recent photos. Older photos will expire on the 1st of November. Suprantu kad reikia arba nuotraukas mažinti arba mokėti bet taip nesinori to daryti.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lietuvis rašė:
Alvidas rašė:
Ir dar gal kas jau susidūrėte su imagsheko tokiu pranešimu :You have 475 photos stored. Once you hit 500, you'll need to upgrade to a Premium account or you'll only be able to keep 500 of your recent photos. Older photos will expire on the 1st of November. Suprantu kad reikia arba nuotraukas mažinti arba mokėti bet taip nesinori to daryti.


Alternatyva: imgur.com.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 19:56
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Tai puiku, kad tau, Alvydai, pavyko įsisavinti šitą kabinų gaminimo būdą. Atmosferos slėgis pats geriausias prispaudėjas, nes spaudžia iš visų pusių absoliučiai vienodai, todėl ir šita technologija geriausia. Aš turiu analogišką įtaisą pasidaręs, bet man nepavyko, nes naudojau netinkamą plastiką. Dabar mums belieka surasti, kur būtų galima tinkamo plastiko nusipirkti bet kada, kai prireiks, o ne bandyti atsitiktines žaisliukų pakuotes, nes vienos tinka, kitos gali ir netikti.
Į Imageshack aš matyt dar tiek nepridėjęs, tai tokio pranešimo negaunu. Corsaire jau labai seniai rekomendavo ten registruotis ir kurti savo personalinius albumus, o ne mesti savo nuotraukas į bendrą krūvą. Tada tas registravimas, atrodo, buvo nemokamas. O dabar susikurti "accauntą" man kažkaip neišeina. Jei Imageshack nuo lapkričio pradžios pradės krėsti kiaulystes, tai nori nenori reikės eiti kitur.
Mano draugai dar rekomenduoja Flickr ir Postimage.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007