Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
BilasF1C rašė:
Sveiki!
Kaip ir minėjau, dar vienas spyrių, atotampų ir medžio gausus modelis.
Paveikslėlis
Štai ka jau pavyko nuveikti:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Variklis, kuro bakas ir šasi:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Ir keletas smuklmenėlių:
Paveikslėlis
Kolkas tiek :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:31
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Nu tiesiog užmušinėji su tokiu idealiai švariu darbu. Šaunuolis! Nauja karta, tskant. Lauksim tęsinio.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:31
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
BilasF1C rašė:
Darbai nestovi vietoje. Galinė pavaža:
Paveikslėlis
Pagaminti stabilizatoriai, eleronai ir kilis:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Dešinys apatinis sparnas:
Paveikslėlis
O čia, kad matytusi, jog sparno paviršius nėra lygus, tarp nerviūrų "drobė" pradubus:
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:31
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
BilasF1C rašė:
O čia, kad matytusi, jog sparno paviršius nėra lygus, tarp nerviūrų "drobė" pradubus:
stipriai atrodo, papasakok, kaip padarei


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
BilasF1C rašė:
Pasakoti nėra ką, viską išduoda instrukcija, kuri fone matosi..


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
BilasF1C rašė:
Pagaliau ir visi sparnai pagaminti:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Judam į finišo tiesiąją...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Maniau, kad aš čia beveik vienintelis, padarantis išsišaunančias nerviūras, o pasirodo, kad tu be jokių gudravimų tiesiog padarai tai, ką kompiuteriu suprojektavo leidinio autorius, ir puikiai gaunasi. Toks įspūdis, kad tau nėra technologinių sunkumų - nurodyta 50 nerviūrų, tai ir padarai, nurodyta 1mm poieriniai strypeliai - prašom.

Todėl man tai kyla klausimai ne tiek apie modelį (turėsi laiko - ir atsiras kaip lazeriu išpjautas). Klausimai gal kiek oftopiniai - kiek tau metų, kaip atrodo kiti, ankstesni, tavo modeliai, kodėl tik dabar išlindai į viešumą, ar darai tik lėktuvų modelius ir panašiai.

O jei tikrai čia nenori išsiplėsti, tai tikrai prašau ruoškis Vilniaus konkursui balandžio pabaigoje ir ten tikriausiai pabendrausim. Čia aš ir todėl, kad asmeniškai susidomėjęs ir todėl, kad tavo lygis būtų aukštas ne tik Lietuvos, bet ir, pavyzdžiui, Lenkijos konkursui.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
BilasF1C rašė:
Pora nuotraukų, kad nebūtų offtopic:
Paveikslėlis
Ilgai svarstęs nusprenžiau, jog ratų su stipinais vis dėlto nedarysiu. Pasirinkau skardinius ratus, kurie taip pat būdavo naudojami panašių metų lėktuvuose, daug paprasčiau pagaminti ir vaizdas tikrai geras gaunasi:
Paveikslėlis
Ir kas be ko daug dėmesio pareikalavę spyriai:
Paveikslėlis

Trumpas dosjė: man 21 metai, šiuo metu studijuoju Antano Gustaičio aviacijos institute aviacinę mechaniką. Pagrindinis mano hobis yra aviamodeliavimas, dalyvauju varžybose su F1C ir F3K klasių modeliais. Popieriniai modeliai man yra dažniausiai kaip vakaro praleidimo būdas. Pirma karta su jais teko susipažinti būnant berods 13-14 metų amžiaus, kai tėvas grįžęs iš čekijos parvežė 5 žurnalus ( 109, JAK-3, P-51B, Kawasaki KI-??, A6M5 ) tokia eilės tvarka juos ir suklijavau. Jau vėliau pats pradėjau ieškoti popierinių modelių internete, net nepamenu ar neradau lietuviškų svetainių ar jų dar nebuvo, bet užsisakiau iš lenkijos žurnaliukų keletą ( JU-88, U-2, JAK-52, Curtis ??? , B-17, Mi-17, Spitfire, Albatros B1). Suklijavau visus išskyrus Albatrosa ir B-17, pastarasis įpusėjus darbams liko namie man išsikrausčius studijuoti į vilnių ir skaudžiai nukentėjo neprižiūrimas ( kažkuriame forume aprašinėjau jo gamybą ). Gal po metų ar daugiau nusipirkau vilniuje Kazlovskio lektuvą, ilgai jis gulėjo pas mane stalčiuje, kol pasiryžau jį pabaigti, tai buvo pirmas, vilniuje darytas, mano modelis. Po jo aišku vėl užsikabinau ir parsivežiau iš namų Albatros B1, kurį dabar ir pristatinėju. Nuotraukų iš senesnių modelių suradau tik pora tokių normalesnių:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
viską suskaičiavus gaunasi, kad B1 jau 14-as mano klijuojamas modelis, todėl ir su dauguma tų gudrybių esu susipažinęs, dėl ko ir tas "švarumas" atsiranda. Tikiuosi per daug neišsiplėčiau, bet trumpai neišėjo papasakoti. Labai daug pasitikėjimo prideda tokie siūlymai dėl konkursų, manau tikrai pasiryšiu pristatyti Kazlovskio ir B1 modelius balandžio pabaigoje :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Tamosis rašė:
Labas, gerbiamas kolega :)

puikūs modeliai. Labai patiko U-2, ir sraigtasparnis, aišku ir Albatros - labai tvarkingai padarytas modelis. Šaunuolis.

Aš, kaip Vilniaus konkurso vienas iš organizatorių, irgi noriu tamstą pakviesti būtinai sudalyvauti mūsų konkurse ir pasirodyt su darbais kolegom bei pasidalinti su jais patirtimi.

Todėl prašau atvežti ne du modelius, o daugiau, yra gi į ką pasižiūrėt :)

Sėkmės darbuose.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 12 Vas 2014 20:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Ačiū, Bilai, už atsakymą. Džiaugiuosi, kad esi aviacijos žmogus, aš irgi jai neabejingas. Bet tu dar ir talentą daryti modelius turi. Padaręs keliolika jau dirbi idealiai, ko aš neišmokau per 40 metų ir apie 70 modelių surinkęs. Smagu, kai matai, kokių gabių jaunų žmonių yra. Pavyzdžiui, buvo šitam forume toks Mindaugas, kurio nikas Corsaire. Per kokius trejus metus nuo nulio perkando visas modeliavimo plonybes, prirašė daugybę labai įdomių postų, ypač kartoninės aviacijos temomis. Dabar, deja, atitolo nuo forumo, bet aš jį labai suprantu - tokia veržli asmenybė negali užsisėdėti vienoj vietoj, jis kalnus nuvers dar daugelyje sričių, kur tik pasisuks.
Tai sėkmės linkiu ir tau.
Atsiprašau už nukrypimą nuo tavo modelio temos.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007