Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Sveiki, modeliuotojai! :)

Gana ilgą laiką buvau atitrūkęs nuo šio širdžiai mielo užsiėmimo - visgi 12-tą klasę reikėjo užbaigti :? . Pasibaigus egzaminų sesijai, vėl prisėdau prie savo modeliavimo stalo ir seniai nejudinto Bell UH-1 :)

Pagaliau pradėjau korpuso dengimą. Deja, tai vyksta kur kas sunkiau ir lėčiau, nei buvau manęs: daugelyje vietų reikia pašlifuoti karkasą, apkarpyti dengiančias detales, kad viskas bent kiek padoriau susilipdytų. Nežinau, ką kaltinti - ar FlyModel, ar savo atbukusius gebėjimus klijuoti, bet rezultatu nesu visiškai patenkintas.

Taigi nuotraukos:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Na va, šiam kartui tiek.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Sveiki visi, pagyvenę ir jauni modeliuotojai :) Pagaliau aš po truputį grįžtu prie senokai apleisto hobio. Taip gavosi, jog vykstant gyvenimo būdo pokyčiams šiam maloniam užsiėmimui nebeliko nei vietos, nei laiko, tačiau aš ketinu šį dalyką pakeisti :D

Kartas nuo karto čia apsilankydamas stebėjau ir forumo pokyčius. Aišku, gaila, kai dėl kažkokių konfrontacijų mažėja mūsų gretos, skyla į kažkokias vos ne priešiškas grupes. Tačiau aš, būdamas tolerantiškas pasaulio pilietis, neketinau ir neketinu veltis į šias intrigas. Todėl užsiimsiu tuo, ko čia ir atėjau - modeliuosiu:D

Taigi, progresas (realiai per tuos pusantrų metų galėjau būti šį modelį užbaigęs ir pradėjęs naują :D , todėl liežuvis sunkiai verčia vadinti tai, ką nuveikiau, progresu) :

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Kaip matote, beveik baigtas korpusas, pradėta uodega. Tačiau, kaip minėjau seniau, modelio projektavime yra nemažai klaidų, todėl gana daug laiko sugaištu ties detalių primatavimu, pakoregavimu ir panašiai. Ir galiausiai vis tiek negaunu tokio rezultato, kokio noriu :?

Na, šiam kartui tiek :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Smagu, kad vėl prisiminei modeliavimą :) Labai įdomu stebėti tavo modelių gamybą :) Ir šis ne išimtis. Sėkmės darbuose ;)

P.S. Kaip ketini panaikinti tą plyšį virš priekinio stiklo?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Sveikas, Lapine. Plyšys ten yra todėl, jog kol kas neturiu tinkamų klijų priklijuoti skaidrios plastmasės, kuri yra vidinėje lango rėmo pusėje, prie kartono :) Toje vietoje viskas turėtų sueiti gerai :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Aaaaa, tada viskas aišku :) O netiktų tokie klijai kaip "Super Moment" ar "Super Moment Gel"? :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Gėri, dėkoju už gerus žodžius:) Jūs teisus, Super momento šioje vietoje vengiu. Ketinu naudot įprastinį momentą - po ilgo savaitgalio ryt galėsiu jo nusipirkt:)

Studijos ir merginos nelabai kliudo modeliavimui, tik va vietos darbui barake labai sunku atrast:) Ir šiaip tenka visus, apsilankančius kambary akylai stebėti, nes visiems tik ir niežti nagai paimti modelį ir iš arčiau apžiūrėt :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Geris rašė:
"apšerkšnėtų" plėvelė


Na aš beveik visų modelių stiklus klijuoju (kur galima naudoju lipalą) su "Super moment". Todėl galiu pasakyti, kad protingai naudojant šiuos klijus galima išvengti "stiklų aprūkimo". Pvz. aš, kol klijuoju "modelio stiklus", :D stengiuosi į juos pūsti orą, kad tie garai būtų "nunešti kitur" :D Manau tokiems dalykams pasiteisintų toliau padėtas plaukų džiovintuvas, kuris tuos garus "nupūstų" kur kitur :) Gal čia kiek ir "vaikiškas" sprendimas tačiau kai stiklai nėra labai dideli, bent jau man šis sprendimas visai pasiteisino :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Lapine, sprendimas vertas dėmesio, tačiau, kaip minėjau, barako aplinkoje tenka verstis su kuo primityvesniais konstrukciniais sprendimais - kuo mažiau įrankių, kuo mažiau medžiagų, kuo mažiau darbo atliekų :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
GhostBusta rašė:
Lapine, sprendimas vertas dėmesio, tačiau, kaip minėjau, barako aplinkoje tenka verstis su kuo primityvesniais konstrukciniais sprendimais - kuo mažiau įrankių, kuo mažiau medžiagų, kuo mažiau darbo atliekų :D


Nu nebūtina ten tų plaukų džiovintuvų :D Man, jeigu stiklai nedideli, užtenka ir oro pučiamo iš burnos :lol:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Holla, kolegos modeliuotojai (nors aš pats prie modeliavimo beprisėdu taip retai, kad net gėda vadintis modeliuotoju :D )
Per kelis paskutinius mėnesius su Bell'u gerokai pasistūmėjau į priekį. Bendras vaizdas jau kaip ir susidėjo.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Šiam kartui tiek.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007