Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Grazvius rašė:
Dainavietis, tikriausiai todėl, kad ne tik prie forumo prisiregistravę matytų.. iš principo, nemanau, kad kliūna..

Artūrai, smagus modelis :) maniškis nulakuotas su Capon'u jau guli ant stalo, tik vis neprisiruošiu jo pradėt, vis "švento" įkvepimo laukiu :))

dėl krėslo - ar briaunos nedažytos specialiai, ar ši operacija seks viską suklijavus?

bendrai paėmus - gražiai gaunasi.

Dėl smulkiųjų skylių - vis mąsčiau, kaip jas gražiau padaryt. deja, neturiu muštukų, su kuriais būtų galima "paimt" mažas skylutes, liko du, man žinomi, variantai: grąžtas ir su adatėle aplinkui išbadyt ir išstumt nereikalingą dalį. kaip darėt Jūs?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arturasknasas rašė:
Dainaviečiui noriu atsakyti taip.
Net nežinau kodėl įdėjau dvi nuotraukas, tikriausiai yra daugiau norinčių pamatyt pilną vaizdą, o ne tik tą pusę, kuri "paradinė", jug jei pirktum automobilį, tikriausiai prašytum nuotraukų iš visų pusių ir dar vidaus, ar ne?

Dabar Gražviui atsakymas.
Dėl briaunų dažymo ir seniau gaudavau "pylos", todėl nusprendžiau daryti taip, - iškirpęs detalę padažau briaunas tik tuo atveju, jei turiu idealiai atitinkantį flomasterį, kitu atveju patušuoju minkštu pieštuku, kad "nešviestų". Esmėj, kadangi nuotraukų mastelis pusantro karto didesnis negu originalo, tai gal ir matosi ne visai paretušuotos briaunos, tačiau natūroj visai padoriai atrodo. Taigi minkštas pieštukas tinka daugeliu atvejų, kai nėra tinkamos spalvos.
O mažom skylutėm išmušti naudoju du būdus, - išbadymą labai smailu peiliuku ir adatėlę. Tuomet kai skylutė išmušta, ją padailinu pasukiodams joje dantų krapštuką ir iš "blogosios" pusės gražiai apipjaudamas išlindusį apvadą ar atsišerpetojima (sijonėlį), nežinau kaip jį tiksliau pavadinti. Tikiuosi supratai ką noriu tuo pasakyti? Tokia tai mano nuomonė ir patirtis :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
:) - šiek tiek nesusikalbėjom matyt. Turėjau omeny ne didelį kiekį nuotraukų (kuo didesnis modelio gamybos proceso nuotraukų kiekis man atrodo kiekvienam yra kuo aktualesnis - aš ir pats spoksau į kiekvieno modelio, nesvarbu kokios srities jis būtų, gamybos proceso nuotraukas, tad noriu jų kuo daugiau), o tų pačių nuotraukų dvigubinimą temoje. Įdedu pavyzdį :).


Prikabinti failai:
shiaip_116.jpg
shiaip_116.jpg [ 90.84 KiB | Peržiūrėta 1428 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arturasknasas rašė:
Dainavietis rašė:
:) - šiek tiek nesusikalbėjom matyt. Turėjau omeny ne didelį kiekį nuotraukų (kuo didesnis modelio gamybos proceso nuotraukų kiekis man atrodo kiekvienam yra kuo aktualesnis - aš ir pats spoksau į kiekvieno modelio, nesvarbu kokios srities jis būtų, gamybos proceso nuotraukas, tad noriu jų kuo daugiau), o tų pačių nuotraukų dvigubinimą temoje. Įdedu pavyzdį :).


Viskas Ok, pastabą priimu, gavosi tikrai šiek tiek monotoniškas reportažas :) nes kažkas prašė papasakot apie prietaisų skydą plačiau, o nufotografuot jo didesniame plane nepavyko, tai ir susidėjo viskas kaip susidėjo... Ateity turėsiu tai galvoje, visgi pastaba vertinga :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arturasknasas rašė:
Štai, atėjo metas parodyti ką pavyko nuveikti. Pagrinde vyko fiuzeliažo klijavimas ir kabinos įstatymas. Iš esmės darbą vertinčiau 8 balams nes kai ką buvo galima ir dailiau padaryti. Šiuo metu vaizdas būtų toks:

Labiausiai rankos drebėjo stiklinant kabinos galinę dalį, bet sakyčiau pavyko tą atlikti tvarkingai.

Palengva juda ir kiti elementai, bet apie juos vėliau...


Prikabinti failai:
100_0018_128.jpg
100_0018_128.jpg [ 142.52 KiB | Peržiūrėta 1427 kartus(ų) ]
100_0014_175.jpg
100_0014_175.jpg [ 125.73 KiB | Peržiūrėta 1427 kartus(ų) ]
100_0013_112.jpg
100_0013_112.jpg [ 141.64 KiB | Peržiūrėta 1427 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
amberror rašė:
Man tai akis bado briaunų baltumas.
Suprantu, kad realybėje gali tai nesimatyti, bet jeigu makro nuotrauka atskleidžia trūkumus, tai, manau, reikia juos taisyti. Tada modelis pasidaro pačiam mielesnis.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
amberror rašė:
Man tai akis bado briaunų baltumas.
Suprantu, kad realybėje gali tai nesimatyti, bet jeigu makro nuotrauka atskleidžia trūkumus, tai, manau, reikia juos taisyti.
Nė velnio(IMHO), taip gali visa gyvenimą, tik vieną modelį taisyti, nes makro tai čia, tai ten parodo trūkumus. Aš irgi padarau, kaip sugebu, kaip mano akims atrodo gerai, o paskum pažiūrėjęs foto tikrai nepuolu ieškoti , kas kur baltuoja foto, jei aš plika akimi nematau :roll:-vadinasi gerai(bent man :lol:)...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Faktas, kad makronuotraukos negailestingai išryškina visus defektus. ir mano ne vienas modelis "neišlaikė" tokio patikrinimo. Bet gal to nereikia sureikšminti. Tiesiog nuotraukos tai dar viena proga pamatyti ir įvertinti pliusus ir minusus.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:40
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Na jo - su tuo makro tai mazochizmas būna. Aš irgi nepuolu taisyt, jei normaliai atrodo žiūrint.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Kov 2014 21:41
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arturasknasas rašė:
Taigi po visų švenčių ir šiokių tokių atostogų - nedidelis postūmis pirmyn. Šiandien darbo eigoje "gimė" sparnai.

Spitfire-o sparnai pasirodė kietas riešutėlis nes jų geometrija specifinė – jie išlenkti horizontaliai, o priekinė dalis nuo pusapvalio profilio prie fiuzeliažo link sparnų galų sklandžiai pereina į aštrius kampus. Toks uždavinys tikriausiai ne vienam, darančiam Spitfire-us suteikė "galvos skausmo". Taigi priekyje gavosi šioks toks nesklandumas.

Nežinau kaip kitiems "popieriaus meistrams" sekėsi spręsti šią problemą, bet jei kas turite ką patarti mielai išklausyčiau.

Bet pavyko kaip pavyko ir manau, kad neprastai. Simetrija ir ratų nišos gavosi gerai ir rezultatą vertinčiau 8 balais.


Prikabinti failai:
sparnai1_926.jpg
sparnai1_926.jpg [ 102.97 KiB | Peržiūrėta 1426 kartus(ų) ]
100_0141_135.jpg
100_0141_135.jpg [ 103.79 KiB | Peržiūrėta 1426 kartus(ų) ]
sparnai2_101.jpg
sparnai2_101.jpg [ 180.64 KiB | Peržiūrėta 1426 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007