Pagrindinis diskusijų puslapis » KITI MODELIAI » Savadarbiai (nuliniai) modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:45
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Čia rasite būrelio rėmėjams daromo Korteso laivo "San Miguel" 1:54 nuotraukas. Modelis daromas pagal M.S.Mamolli firmos medinio kito brėžinius. http://www.mazas.net/~pranas/SanMiguel/ Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:45
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Alvidas rašė:
Ne modelis o fantastika =D> =D> =D> as suzavetas :) idomu tolesne jo eiga gamybos


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:46
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
NERIUKAS rašė:
ŠIUO METU PRADĖJAU DARYTI BURLAIVĮ "VICTORY" PAGAL "MALY MODELARZ" 1986 METŲ NUMERĮ. SUSIDŪRIAU SU MEDŽIO IŠLENKIMO PROBLEMA LAIVO GALUOSE. PATARKITE, KAIP TAI DARYTI, KOKIAS MEDŽIAGAS IR ĮRANKIUS NAUDOTI.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:46
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Pirmiausia - ar "Victory" - pirmas Tavo modelis? Jei taip, atsisakyk tos minties ir geriau daryk ką nors panašaus į "Bounty", "Mayflover" ar "Santa Maria". "Victory" aš ėmiausi padaręs apie 25 burlaivius ir tai turėjau problemų visą vežimą. Be to 1986 "MM" yra toks leidinys (pagal jį ir aš dariau savo "Victory", nuotrauka įdėta čia http://www.mazas.net/~pranas/Musumodeliai/ Nuotrauka Nr.20.), pagal kurį labai sunku daryti ne tik medinį, bet ir kartoninį modelį. Vargau kaip paskutinis šiaučius. Gerai, kad pasivėlė seni "Plany modelarskie" žurnalo brėžiniai ir "Steingraber" firmos katalogas su "Victory" marso perspektyviniu vaizdu. Tai net akyse nušvito. Na, bet jei nebijai sunkumų, padėti neatsisakau. Apie kokio medžio lenkimą eina kalba: "juodoji" ar dekoratyvinė apkala? Aš, kol neturėjau specialios lankstyklės, lanksčiau karpomosiomis replėmis (kusačkėmis) po truputi įkirsdamas ir palenkdamas medį. "Juodai" apkalai naudoju beržo arba drebulės juosteles 2x5 mm skerspjūvio. Dekoratyvinei apkalai - 0,5 mm storio įvairaus medžio lukšto 3 - 5 mm pločio juosteles. Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:46
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
NERIUKAS rašė:
Norėčiau daugiau sužinoti apie tą specialią medžio lankstyklę. kur ją galima būtų įsigyti?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:46
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Esi įsislaptinęs, todėl neaišku, kuriame mieste/kaime gyveni. Aš pats pirkau Vilniuje, firmoje, prekiavusioje "Mantua" modeliais. Adreso nepamenu, bet, manau, vilniečiai turėtu žinoti, kur ji yra. Taip pat ten pirkau ir labai gerą įrankį - viniakalį. Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:46
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
NERIUKAS rašė:
Esu iš Alytaus. Norėčiau konkrečiau sužinoti, kur yra ta parduotuvė, tai draugai Vilniuje nupirktų. Kiek maždaug kainuoja lankstyklė ir viniakalis? Šiaip modelį norėjau daryti pagal "Shipyardą" bet niekur jo negavau.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:46
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
golfietis rašė:
NERIUKAS rašė:
Esu iš Alytaus. Norėčiau konkrečiau sužinoti, kur yra ta parduotuvė, tai draugai Vilniuje nupirktų. Kiek maždaug kainuoja lankstyklė ir viniakalis? Šiaip modelį norėjau daryti pagal "Shipyardą" bet niekur jo negavau.


www.rcmarket.lt

tai yra prano mineta parduoduve...


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:46
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Ačiū "Golfiečiui". Aš pats gana seniai buvau Vilniuje ir daug ko nebežinau (kas kur įsikūrė). O Įrankių kodai yra šie 25 ir 26. Jokiu būdu nepirkite juostelių lenktuvo su trimis skridiniais, nors ir kaip jį siūlytu. Užkibau ir, tik išbandęs, supratau kokį š..ą įkišo. Nors atrodė tikrai naudingas daiktas. Gerai būtu dar ir adresą sužinoti, nes ten, kur buvo ši parduotuvė prieš 5 matų, jos neberasiu. Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Laivas rėmėjams
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:46
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
golfietis rašė:
Pranas Sungaila rašė:
Ačiū "Golfiečiui". Aš pats gana seniai buvau Vilniuje ir daug ko nebežinau (kas kur įsikūrė).

Gerai būtu dar ir adresą sužinoti, nes ten, kur buvo ši parduotuvė prieš 5 matų, jos neberasiu. Tai tiek
.

Adresas yra mano duotame puslapyje....

Parduotuvė:
Konstitucijos pr. 16, Vilnius, VCUP (Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė - 5 aukštas.)
Telefonas: 8 5 273 05 01


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007