Pagrindinis diskusijų puslapis » KITI MODELIAI » Savadarbiai (nuliniai) modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:00
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
REDline rašė:
Kulverstuxas rašė:
Oho... :D Neveltui dirba profesionalus modeliuotojas...

Dabar rašant šią žinutę "pasistojo" toks klausimas : Kuris geriau darote modelius? Ar Jūs ar Evaldas V. (Barzda) ??


Labai jau kompromatiskas klausimas :) Uzbegu uz akiu Prano pasisakymui, bet manau kad atsakymo i toki klausima nebus, nes ir nelabai gali buti.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:01
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Męs su "Barzda" esam kolegos. O ir mūsų modeliniai keliai tik per renginius ir kelis mano kartoninius modelius susikerta. Bet mudu - ne konkurentai. Dirbame ir patys, ir vaikus stengiamės tuo sudominti. O ir aš labiau linkęs į "nulinius" modelius, "Barzda" - į kartoną. Kaip sakoma - kiekvienam savo. Gaila, žinoma, kad Evaldas retai į "Forumą" teužsuka - jo dabar daromą "Modelik" - o "Pumą" tikrai reikėjo pamatyti visiems darbo eigoje. Bet , deja... ji jau beveik pabaigta. Jei "Barzda" bus geras, bent finalinius vaizdus įdėsime. Na, bet greitu laiku paskelbsime naują savo konkursą ir visi turėsite galimybę pasidžiaugti tikrai dėmesio vertais VISŲ JŪSŲ IR MŪSŲ modeliais. Tik reikia dar su klubo nariais pasitarti. Beje, "Kulverstukas", kodėl neatėjai į būrelį? Dabar susitinkame šeštadienį nuo 12.00 ir sekmadienį nuo 12.00. Vėliau - priklausys nuo to, kaip dirbsiu naujame darbe.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:01
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Kulverstuxas rašė:
Pranas Sungaila rašė:
Męs su "Barzda" esam kolegos. O ir mūsų modeliniai keliai tik per renginius ir kelis mano kartoninius modelius susikerta. Bet mudu - ne konkurentai. Dirbame ir patys, ir vaikus stengiamės tuo sudominti. O ir aš labiau linkęs į "nulinius" modelius, "Barzda" - į kartoną. Kaip sakoma - kiekvienam savo. Gaila, žinoma, kad Evaldas retai į "Forumą" teužsuka - jo dabar daromą "Modelik" - o "Pumą" tikrai reikėjo pamatyti visiems darbo eigoje. Bet , deja... ji jau beveik pabaigta. Jei "Barzda" bus geras, bent finalinius vaizdus įdėsime. Na, bet greitu laiku paskelbsime naują savo konkursą ir visi turėsite galimybę pasidžiaugti tikrai dėmesio vertais VISŲ JŪSŲ IR MŪSŲ modeliais. Tik reikia dar su klubo nariais pasitarti. Beje, "Kulverstukas", kodėl neatėjai į būrelį? Dabar susitinkame šeštadienį nuo 12.00 ir sekmadienį nuo 12.00. Vėliau - priklausys nuo to, kaip dirbsiu naujame darbe.
Tai tiek


Na aš tai beveik visus "Barzdos" modelius matau darbo eigoje... :) Tikiuosi nesupyks ir pasakysiu, kad dabar jis jau daro "Modelis ir erdvė" žurnalo motociklą "Harley Davidson". Tiksliai modelio nežinau, bet pakolkas tikrai gražus... :roll: O į būrelį neatėjau todel, kad truputį susirgau... :cry:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:01
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Dar keletas vaizdelių. Dabar - pats įdomumas: daromi, dažomi ir montuojami lėjeria...

Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:01
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Šiandien "Sūduvis" visai priartėjo prie pabaigtu...

Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Trū-tū-tū-tū-tuuuuuuuu-uu. (fanfaros) ir į laivo bortą dūžta šampano butelis. Palengva korpusas pradeda slysti tepalu išteptu slipo paviršiumi ir pūkšteli į vandenį... Taip būna su tikrais laivais. Deja, "Sūduvis" net simboliškai nebuvo sudrėkintas vandeniu. Trečiadienį jis jau atsidurs ...

BAIGTA.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
kipishiukas rašė:
Šaunus darbas!!!!! super ;)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
dzhee rašė:
Šis modelis ypatingas, šauniausias mano kada nors matytas. Reiktų palinkėti daugiau tokių įspūdingų ir sudėtingų projektų šiame forume ir kitiems dalyviams =D>


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Bravo!Laivas tikrai super,ypač kai teko matyti jį gyvą Panevėžyje.Laukiu nesulaukiu naujų projektų!


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
Sveikinu, velniškai daug darbo įdėta :!: :!: :!: :!:

Aš vis dar manau, kad tai bene "šūstriausias" dabar forume esantis modelis. Galia, kad neišėjo man jo gyvai pamatyti :(


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007