Pagrindinis diskusijų puslapis » Smėliadėžė (Sandbox) » Apie viską...

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Reikia pagalbos(3ds max)
StandartinėParašytas: 24 Lie 2013 20:56
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lie 2013 14:51
Pranešimai: 31
Miestas: Visaginas
Sveiki, pradėjau daryt tokį lenktyninį automobilį Lancia Beta turbo.Iš pradžių darau modelį kompiuteryje, o po to padarau jo išklotines, bent jau taip planuoju daryti.Pradžia jau yra, tačiau susidūriau su tokia problema, darydamas išklotines.Išklotinės man gaunasi, bet kodėl šalia tų išklotinių, yra atkirsti po vieną polygoną. :| :?: Todėl noriu paklaust nusimanančių nuomonės, gal kaip nors įmanoma prijungti tuos poligonus prie bendrų išklotinių, ar dar kaip nors kitaip patvarkyti

Foto:
Paveikslėlis
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Lie 2013 22:28
  


Užsiregistravo: 03 Geg 2013 22:21
Pranešimai: 7
Gali būti, kad nevisai lygiai sujungiai poligonus. Todėl taip ir gavosi. Reikia stengtis juos jungti lygiai ir vienodai. Šeip labai nežinau kuo patart. Bent jau man taip karta yra buve kai dariau kažkokią mašiną.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Lie 2013 10:58
  


Užsiregistravo: 13 Lie 2013 19:09
Pranešimai: 50
Miestas: Kaunas
Taip yra todėl, kad nubraižyti "plane"ai yra nesujungti tarpusavyje. Prieš naudodamas UnwrapUWV modifikatorių, pažymėk visus objekto taškus(vortex) ir panaudok komandą "Weld". Tokiu atveju visus taškus, kurie bus tokiose pačiose koordinatėse sujungs. Arba, jei reikia 2 taškus esančius greta sujungti, gali padaryt su komanda "Colapce".
O šiaip, tai maxe iškoltines gan problematiškai darosi. Jei darysi viską ne per vieną kartą - tikslaus mąstelio negausi. Bus tik apytikriai.... Aš išklotinių darymui naudoju 3 progrmas. 3ds max - objekto sukūrimui, pepekura designer - išklotinių generavimui tiksliame mąstelyje ir autocad - kad turėdamas vektorinį formatą galėčiau koreguoti linijų storius, detalių išsidėstymą lape, tekstūrų susidėjimą ir t.t.
Esu kažkadą pradėjęs pamokėles daryti šitame reikale. Jei manysi, kad galiu kuom daugiau padėt - rašyk...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 26 Lie 2013 20:46
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lie 2013 14:51
Pranešimai: 31
Miestas: Visaginas
Weld funkcija tikrai padėjo, nes pasirodo mano ne visur buvo "suvirinta" :D , o šiaip modeliuosiu toliau, jeigu duok dieve viskas išeis, tai įkelsiu projektą į kitą forumo skiltį :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 26 Lie 2013 20:49
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lie 2013 14:51
Pranešimai: 31
Miestas: Visaginas
Dar norėjau paklaust, kaip padaryt, kad kai surenderinu išklotines, būtų nejuodas fonas :?:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Lie 2013 18:03
  


Užsiregistravo: 13 Lie 2013 19:09
Pranešimai: 50
Miestas: Kaunas
Meniu Rendering-->Environment-->backround color pasirenki norimą fono spalvą. Beje, vietoj paprastos spalvos, ten gali įsikelti norimą foną.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007