Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninis laivynas

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Lie 2015 19:32
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2013 15:38
Pranešimai: 181
Miestas: Panevėžys - Neringa
Nu Gediminai , ...dabar nebesuprantu ,ar aš Tau butelį ,ar Tu man butelį ,už suflleravimą , ar Pranas Tau , susipyniau kažkaip , nes sekantis konkursas tik po kokių 5 metų , atsipinsiu negreit, nu čia pagal detalių skaičių , nes taip ir neišsiaiškinau kiek tiksliai detalių , vieni sako 10000 ,kiti rašo 20000 vnt , aš paėmiau vidurkį , pažiūrėsim eigoje tiksliau .


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 02 Lie 2015 19:43
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2013 15:38
Pranešimai: 181
Miestas: Panevėžys - Neringa
Sveiki visi , kadangi modelis aiškus ir detalių skaičius maždaug aiškus , snausti nėr kada , monstro gamyba tesiasi , ko gero pats didžiausias kartoninio modelio laivas šiuo metu rinkoje ir dydžiu ir detalių skaičiumi , gaila , kad nespėjo dar privažiuoti visi priedai , tai tenka karkasiuką pjaustyti rankomis ,


Prikabinti failai:
image.jpg
image.jpg [ 119.57 KiB | Peržiūrėta 2945 kartus(ų) ]
image.jpg
image.jpg [ 122.52 KiB | Peržiūrėta 2945 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 02 Lie 2015 21:20
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Geg 2013 22:10
Pranešimai: 85
Miestas: Panevėžys
Tomas123 rašė:
Nu Gediminai , ...dabar nebesuprantu ,ar aš Tau butelį ,ar Tu man butelį ,už suflleravimą , ar Pranas Tau , susipyniau kažkaip
Na kad jau trijuose ęsam "kaltininkai", tai visi po bonka ir prie stalo :lol: , žinai, jau kad šitokis modelis bus surinktas mūsų LT žemėje, spėju tų su bonkom, pas tave į svečius prašysis pulkeliais, gyvai tokį pamatyti :shock: :shock: :shock: daugelio svajonė, aš jau rašausi eilėn, duok Dieve tau sveikatos ir kantrybės atominės, kad davestum iki galo....
Tomas123 rašė:
nes sekantis konkursas tik po kokių 5 metų , atsipinsiu negreit, nu čia pagal detalių skaičių , nes taip ir neišsiaiškinau kiek tiksliai detalių , vieni sako 10000 ,kiti rašo 20000 vnt , aš paėmiau vidurkį , pažiūrėsim eigoje tiksliau .
Aš kažkaip pagalvojau, niekada nesidomėjau, iš kur sužinoma, kiek modelis turi detalių? Kažkaip vartydamas leidinius nemačiau, kad rašytų(gal nežiūrėjau specialiai, reiktų pavartyti atidžiau), kad tiražas rašomas, tai žinia. Apšvieskite kas, jei žinote tiksliau :?:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 02 Lie 2015 21:29
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Geg 2013 22:10
Pranešimai: 85
Miestas: Panevėžys
Tomas123 rašė:
Gaila , kad nespėjo dar privažiuoti visi priedai , tai tenka karkasiuką pjaustyti rankomis ,
Na jei pirštai dar nepaskaudo-pjaustyk, bet jei būna išleistas lazerinis karkasas, aš irgi visada nuperku, neverta terliotis, o ir fiziškai kažkiek skausminga, nes spėju ir šias modelio karkasas eis 2mm storio, va ir papjaustyk tokį :roll: , 7mm jau laminatas statybinis eina :lol: , tai va pora juosteliu sujungimams ir ką gaunam :lol: , aš laminata tai su siaurapjūkliu rėžiu, modelio gi nepradėsim su siaurapjūkliais vanoti :lol: , na aš čia šiaip, garsiai mintis išreiškiau, kad smagiau būtu ;)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Lie 2015 00:37
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2013 15:38
Pranešimai: 181
Miestas: Panevėžys - Neringa
Labai knietėjo modelį pradėti , dėl to ir pjaustau rankomis , pasiruošiau kažkiek darbo fronto , kol gausiu visus priedus , model- hobby išleido žurnalą ,o priedų neprigamino , šiuo metu išpirkta pilni komplektai , tiražas rašo 1000 vnt , nepasiruošė priedų pakankamai turbūt, pagrindinis karkasas 2mm kartonas , storokas ir dar baisiai didelis , geriau originalus panaudoti,
Dėl detalių skaičiaus , tai ant leidinio nerašo niekur , forumuose skaičiau , lenkų , vokiečių ,rusų , rašo , kad net daugiau kaip 20000 detalių , Denisas sakė , kad apie 10000 , aš pasakysiu tiksliai , kiek išsikerpu- užsirašau , veduosi konspektus modeliavimo eigoje , pabaigoje labai įdomu susivesti galus , bet tai bus po 5 metų :lol:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Lie 2015 00:50
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bal 2013 12:19
Pranešimai: 69
Miestas: Panevėžys
Na Tomai linkiu sėkmes renkant si modeli. Mano manymu sis laivas tikrai sunaudos daug nervu negu tankas. O dėl pjaustymo galiu pasiūlyt pabandyt ant dreles užsidėjus mini diskeli, jie būna apie 6cm skersmens o plotis apie 0,6mm, nes kai dariau libherr rėmą tai labai pagelbėjo man jis (rėmas 4mm storio buvo) ;-)

_________________
Nekask kitam duobės, nes pats įkrisi


Paskutinį kartą redagavo Arūnas 03 Lie 2015 13:11. Iš viso redaguota 2 kartus.

          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Lie 2015 09:41
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2013 15:38
Pranešimai: 181
Miestas: Panevėžys - Neringa
Su šventėm visus , apkalos detales storinu 0,5 mm kartonu , konstrukcija gaunasi tvirta , kol kas nereikia naudoti jokių karkaso užpildų , kas labai pagreitina darbą , detalės , aišku , impregnuotos capon laku , toliau prisėsiu prie smulkesnių detalių gamybos , apauginsiu šį mazgą .


Prikabinti failai:
image.jpg
image.jpg [ 127.08 KiB | Peržiūrėta 2909 kartus(ų) ]
image.jpg
image.jpg [ 126.08 KiB | Peržiūrėta 2909 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 11 Lie 2015 19:20
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2013 15:38
Pranešimai: 181
Miestas: Panevėžys - Neringa
Lėktuvų pakėlimo-nuleidimo skyrius .


Prikabinti failai:
image.jpg
image.jpg [ 124.63 KiB | Peržiūrėta 2889 kartus(ų) ]
image.jpg
image.jpg [ 126.48 KiB | Peržiūrėta 2889 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Lie 2015 21:04
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2013 15:38
Pranešimai: 181
Miestas: Panevėžys - Neringa
Darbeliai eigoje ...


Prikabinti failai:
image.jpg
image.jpg [ 124.36 KiB | Peržiūrėta 2872 kartus(ų) ]
image.jpg
image.jpg [ 124.89 KiB | Peržiūrėta 2872 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Lie 2015 11:49
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2013 15:38
Pranešimai: 181
Miestas: Panevėžys - Neringa
Lyginimo lentos kontūrai ,..konfiskuota virtuvės dalis , ruošinio ilgis 130 cm., suklijuota iš dviejų lakštų kartono ,po 1mm , naudota dvipusė lipni plėvelė


Prikabinti failai:
image.jpg
image.jpg [ 98.17 KiB | Peržiūrėta 2866 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007