Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė karinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Dainavietis rašė:
Jei būčiau komisijos narys, duočiau dešimt balų
O tai kiek duotum tam krazui, kur Berkut nuorodoje? 20? Beje, faros ten tiesios, nors instrukcija ta pati :roll: . Ir modelis pradėtas sendinti, kai kažkas, gamybos procese, palazdavojo nevykusi(sulankstytą) stogą. Brokas paslėptas, nu bet per riebiai :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sernas rašė:
Metu modeliavima, dekui uz demesi. Geru visiems modeliu. Rakinam tema


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Joooo :shock: , davedėm vaikiną su savo komentarais...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Reynevan rašė:
Sernas rašė:
Metu modeliavima, dekui uz demesi
Šernas - ko tikiesi iš šio savo komentaro? Kad visi pradės Tave ginti ir atsiprašinėti, kad tu toks vargšelis - žmonės, ką mes padarėme? Praradome tokį MODELIUOTOJĄ.

Pats puikiai žinai, kad pagaminai puikų modelį, ir žmonės tau tai pasakė. Ne kartą. Todėl neverk čia ir nesakyk, kad meti modeliaivmą, nes nepatikėsiu. Geriau priimk kritiką kaip vyras ir pasimokyk iš to. Gal neverta kelti per aušktai nosies. Modelis yra puikus, bet yra šiek tiek klaidų - nedidelių, bet yra. Kitą modelį padarysi dar geriau. Sėkmės.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sernas rašė:
Priimu as ta kritika, bet kaip Berkut taip pasisake, tai tas pats kaip mane ir modeli prilygintu s**o kruvai.. tai atsiprasau... :roll: cia betkam gali dingt noras modeliuot.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Sernas rašė:
Priimu as ta kritika, bet kaip Berkut taip pasisake, tai tas pats kaip mane ir modeli prilygintu s**o kruvai.. tai atsiprasau... :roll: cia betkam gali dingt noras modeliuot.

Ir kaip pasisakė? Kas tave tokį super modeliuotoją įžeidė gal pasakysi, mano komentare?
Kokia, kaip pats išsireiškei s**o kruvai.. nufotkinai taip ir pakomentavau. Visų pirmą išmok gerbti dalyvius ir jeu nori dėti nuotraukas, tai dėk kokybiškas, o ne tokias , kaip šikinikę padarytos, ir paskui laukti ovacijų.
Tavo čia isterijos man tik šipseną kelia, snargius čia paleidęs vietoj normalios diskusijos, kažkokius pareiškimus čia rašai, kad baigi modeliuoti, beje ne pirmą kartą, tai man tu esi eilinis "triohla" nesilaikantis savo žodžio, nori išeiti - išeik o ne verkšlenk ir ieškok preteksto likti.
Taip vat tiesiai šviesiai ką aš apie tave ir tavo elgesį manau ir viešai išreiškiu.
Tikiuosi liks drąsos atsakyti už savo "bazarą" ir čia daugiau nepasirodysi.
:lol:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Nenorėčiau sutikt su tamstos Šernai pasakymu, kad Berkutas ar modelį, ar juo labiau tamstą sulygino su š. Peržiūrėjau įdėmiai jo pasisakymą, tačiau niekur tokio baisaus dalyko apie tamstą neradau. Sutinku, Berkuto kritika aštroka, tačiau tikrai ne apie tamstą kaip modelistą, o tik tiek, kad nuotraukos prastos ir kažkurie modelio elementai nepatiko. Tačiau vėlgi - tai jo nuomonė, jo kritika ir pastabos, į kurias gali atsižvelgti, gali neatsižvelgti. Galima kažką pasakyt ir diplomatiškiau, galima ir dar žiauriau, tačiau nereikia to priimti kaip įžeidimo. Tiesiog žmogus išsakė savo nuomonę, kaip tą darome mes visi, kaip kas mokame ir tiek. Jis ir apie mano fotografijas išsireiškė labai kritiškai, aš atsižvelgiau į pastabas ir galutines laivo nuotraukas darysiu tik tada, kai turėsiu tam tinkamas sąlygas, tačiau tikrai dėl to neketinu mest modelizmo. Juo labiau, kad vėl atgaivinau sunkvežimio klijavimą ir manau sulauksiu dar žiauresnės kritikos iš daugelio kolegų nei tamsta, tačiau bent jau man patinka sulaukti objektyvios kritikos, nes tik kritika skatina tobulėjimą ir tikrai nepyksiu, jei kas neigiamai atsilieps apie klaidas ir duos pamokymus. Dargi aš pats prašau, kad kritikuotų ir mokytų :).
O tamstai galiu pasakyt - daugelis čia esančių gyrė darbą, todėl nereiktų dėl vieno žmogaus kritikos taip įsižeist, ypač kai daugeliui darbas patiko. Tik va man kyla klausimas - ar tamsta darai modelius kad pačiam patinka tą daryt, ar tą darai dėl kitų? Aš tai darau modelius, nes man tai patinka ir gera. Kritikuojat - šaunu, giriat - dar šauniau. Tik klaidų parodymai skatina tobulėjimą.
Na tikrai niekur nemačiau, kad Berkutas įžeidinėtų tamstą kaip modelistą ir kaip šiaip žmogų. Todėl gal nervus į konservus ir pirmyn prie naujo modelio - prie naujų kritikų ir naujų pagyrimų.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sernas rašė:
Dainavietis teisus .. :roll: :oops: dedu nuotraukas kokios iseina, ne visi turi pinigu tam fotoaparatui nusipirkt, taip gaunasi, nesu profisionalas ant nuotrauku darymo ir panasiai, pripazystu kalte ir nusisnekejima. Atsiprasau visu forumo dalyviu del sukeltu bangu. Pradetas Zil 157 k modelis , greitu metu bus nuotrauku, manau geru.. jei iseis..


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Reynevan rašė:
Sernas rašė:
Priimu as ta kritika, bet kaip Berkut taip pasisake, tai tas pats kaip mane ir modeli prilygintu s**o kruvai.. tai atsiprasau... :roll: cia betkam gali dingt noras modeliuot.


Berkutas vienas taip pasakė aštriai. O 10 kitų modeliuotojų sakė, kad modelis super. Jeigu Madonnos vienas iš milijardo nemylės, tai gal jai mesti savo muzikinę karjerą?

O dėl fotografavimo, kad nesikartoti, pasirašau po Gerio žodžiais.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Geg 2014 21:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sernas rašė:
Gal šį kartą bus geriau
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Fotografuota be blico, o kodėl blizga net nežinau, greičiausiai nuo apšvietimo.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007