Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė karinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Bir 2015 19:55
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Na ką gi. Sveiki dar kartą. :) Turiu progreso, tad skubu dalintis juo su jumis. :) Pasirodo detalizacijos buvo šiek tiek daugiau nei maniau. Teko sumontuoti priekinius žibintus, bei kablius. Gale lygiai tas pats. Kabliai ir dar keletas rakandų, bei purvasaugiai.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Baiges su detalizacija (kuriam laikui), griebiausi to, ko senai laukiau - bokštelio. Pats bokštelis savo formą jau įgavęs, tačiau dar teks rankų pridėti. Kaip ir tikrame tanke, bokštelis sukiojasi, bet čia pat, ir susidūriau su maža problemėle. Bokštelis sukiojasi ritinio formos detalės pagalba (kas turėtų būti akivaizdu ir logiška), bet vos tik sudėjus viską į krūvą, ritinys pakelia bokštelį viršun, kas vaizdą šiek tiek gadina, ir toli gražu būti neturėtų. Tad turiu keletą pasirikimų, arba važiuoklėje atsargiai padaryti skylę, ir suleisti viską žemyn, arba aptrumpinti ritinį, kad viskas susidėtų i vietą. Ką daryti, spręsiu rytoj, o čia viskas vienoje vietoje.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 10 Bir 2015 20:47
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki gyvi ir vėl. :) Šioks toks progresas su bokšteliu. Jau spėjau suklijuoti vamzdį, bet čia neapseita be MirE klaidos. Toje detalėje, kuri yra pati didžiausia, (nežinau jos pavadinimo) ir klijuota ant vamždžio, buvo nesuderintos detalės. Teko truputį karpyti, kad viskas būtų "estetiškiau". Bet nelabai man pavyko tos estetikos išlaikyti, bet vis geriau, nei nieko..
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
(antrame plane, mano SU-27, kurio klijavimo eigą esu aprašęs. Tik gaila, kad nuotraukų nebėra..)
Tuomet nusprendžiau kijuoti vamdzdį į vietą, ir štai kas iš to gavosi. Manau vaizdas neblogas. Ka manote jūs?
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Na o čia, viskas bendrai.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
(Į modeliuotojo kojas, nekreipkite dėmesio. :D) Tai štai, toks mano pasistūmėjimas su Leopardu. Toliau - ginklavimasis, bei bokštelio apdaila, ir tuomet - VISKAS. Iki greito! Ar bent jau manau, kad greitai bokštelį užbaigsiu. Bet kaip sakoma, "neskubėk, ir būsi pirmas".. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 17 Bir 2015 19:23
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki! Mano namuose pabaigtuvės. O tai reiškia, kad Leopardas visiškai suklijuotas, ir parengtas kovai. :D Aišku, su tokiais ratais, netoli kur nuvažiuosi, bet pamėginti vis tik galima. :D Kaip ir sakiau prieš kurį laiką, buvau susidūręs su bokštelio pakėlimo bėda. Bebaigiant modelį klijuoti, ši "bėdelė" buvo išspresta. Važiuoklėje tiesiog išpjoviau skylę, kad viskas "sukristų" į reikiamas vietas, ir vuolia. :)
Paveikslėlis
O dabar laikas "pašaudyti" nuotraukų.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Štai čia trosai. Pasinaudojau žurnalo patarimu, ir aplink jų galus, užvyniojau siulo. Sako tikroviškumo pridės, bet asmeniškai man, nelabai jo randasi.. Matyt kitą spalvą reikėjo naudoti. Bet namie turėjau tik juodą, baltą bei raudoną. Norėjau modelį užbaigti jau šiandien, tad nusigavimas iki siulų parduotuvės buvo ne variantas.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Laikas pademonstruoti bokštelį.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Galvojau ir ritę apvynioti siulu, bet palikau standartinę.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Štai ir kulkosvaidis.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Galiausiai - viskas vienoje vietoje.
Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Ir netyčia į kadrą įskrido SU-27'tas..
Paveikslėlis
Na štai ir viskas. Mano antrasis modelis yra baigtas. Manau, įgyjau naujos patirties modeliavime, kuri man pravers tolimesniuose darbuose. Kaip man sekėsi, vertinkit patys. Sekmės visiems modelizme ir ne tik. Warzone išsijungia. :)


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007