Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Slaptos technologijos

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
spyker2 rašė:
(Kad naujos temos nekurt, pagal pravadinimą prasmė tinka:) )
Chebryte reikia pagalbos, tiksliau, - patarimo. Negaliu užmaskuoti glaisto. Pirmiausiai nudaziau laivo korpusą, tada ji nupurškiau dažais, kad aiškiau matytusi korpuso kontūrai ir įbrėžimai. Vienoj vietoj pamačiau įdubimą, todėl dadėjau glaisto, viską nupučiau dažais, palaukiau kol išdžius nupučiau dar kartą, ir dar kartą ir dar (jei neklystu), bet dažai niekaip neuždengia tos glaisto vietos, tai dabar galvoju, ar kažką darau netaip (nepaisant to kad grunto nenaudoju) ar dažai ant tiek suprastėję. Beje ta vieta aukščiau vaterlinijos bus dažoma juoda matine spalva, tai aš net neabejoju kad ten užsidažis viskas, jei ne iš pirmo tai iš antro karto, bet va ta povandeninė dalis.... Galėčiau prisiekti, kad anksčiau su tokiais dažais būdžiau uždažęs šitą problemytę. Fotkes tiesiok pasibaisėtinos, bet gal bendram vaizdui susidaryti užteks, nieko geresnio po ranka nėra...


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Remis rašė:
Ką dabar aš daryčiau? Sušiauščiau paviršių nr 320 šlif. popierium, nupūsčiau viską gruntu arba net purškiamu glaistu, dar kartą padaryčiau tarpinį šlifavimą ir tada dažyčiau iš naujo. Kitaip, manau bus, kaip mėgsta sakyti kolega Gede - CHALTŪRA :wink:


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Nepadės. Čia, matyt, pasitaikė toks pat glaistas, kaip man, darant "Vėtrą" - buvo net išdžiūvęs kažkoks lipnus. Prieš dažant net su "Vaitspiritu" nuvaliau. Bet nepadėjo - dėmė vis tiek liko matoma. Tik pas mane ji buvo matomesnėje vietoje. Kaip išsisukau? Nupurškiau visą laivą tarybine "sieriebrianke", užmaišyta nitrolake. Ir tada užpurškiau iš naujo. Manau, kad vietoj mano naudoto mišinio puikiai tiks dabar gana lengvai gaunami aerozoliniai aliuminio spalvos dažai.

Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
O jei tą probleminę vietą nuvalyt 646-649? Jis tai šalina visokiausią chemiją. Gal būtų mažiau vargo, jei reikia tik nedidelį plotą nuvalyt?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Vaikins(spyker), o tu žmogau papasakok, prieš dažant, kiek laiko maskatavai dažų flakoną? Stebuklų nebūna, mažum ir glaisto sudėtį(ant baliono rašo) nupiešk, jei tik skirtingos kilmės(akrilas-emalė) visada buvo problemų. Kad grunto nenaudojai(kodėl?), tai čia kaušų kaušas esi,


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
spyker2 rašė:
gede rašė:
Vaikins(spyker), o tu žmogau papasakok, prieš dažant, kiek laiko maskatavai dažų flakoną? Stebuklų nebūna, mažum ir glaisto sudėtį(ant baliono rašo) nupiešk, jei tik skirtingos kilmės(akrilas-emalė) visada buvo problemų. Kad grunto nenaudojai(kodėl?), tai čia kaušų kaušas esi,


Kaušų kaušas tai čia tu, visų pirma patarimo klausiau mokančių modeliuot žmonių ir tai išmanančių, o ne šiaip "veikėjo", einančių per visus forumus (lietuviškus ir rusiškus) ir komentuojančio kiekvieną temą.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
spyker2 rašė:
Kaušų kaušas tai čia tu, visų pirma patarimo klausiau mokančių modeliuot žmonių ir tai išmanančių, o ne šiaip "veikėjo", einančių per visus forumus (lietuviškus ir rusiškus) ir komentuojančio kiekvieną temą.
Ane, gal ne kaušas būdamas apšviesi, ar yra uždrausta komentuoti(kad ir kiekvieną žinutę)? Pripjovei musmirių, dar ir nepatenkintas ponulis...


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
spyker2 rašė:
gede rašė:
Pripjovei musmirių, dar ir nepatenkintas ponulis...

Aš tai čia labai patenkintas, jokių man nemalonių emocijų nėra dėl tų "musmirių". Čia tik tau problemos susidaro dėl kitų žmonių "musmirių". Čia žinai kaip pažiūrėsi... nemanau kad yra modelis kuris visas sklandžiai be jokios klaidelės buvo surinktas. Visada atsiranda tai, kas iš pirmo karto nepavyksta, ir ką poto koreguot reikia.

gede rašė:
Ane, gal ne kaušas būdamas apšviesi, ar yra uždrausta komentuoti(kad ir kiekvieną žinutę)?

gede nepameni kaip man rašei -
gede rašė:
norėjau pasakyti, a to visur tavęs pilna, bet tik ne prie reikalo

Gal pats sau pritaikyk... Ar čia maždaug tau galima, o kitiem ne ? :D

gede rašė:
"pievos"(IMHO), modelius visi darom(stengiamės bent jau), kad būtų artimesnis vaizdas link originalo, neteko nė vienoje dokumentinėje nuotraukoje(laivų) matyti, kad siūlės ties špangoutais(kaip modelyje) akis draskytų, užtat reik špakliuot-naikint tuos sujungimu, o kas link kartoninio modelio savitumo, nelabai suprantu, tipo turėtų matytis, kad modelis popierinis(apšerpėjusiom kirpimo linijom)?

Čia dar viena žinutė skirta man -
gede rašė:
tai modelis puikus, bet vistiek dažysį, aš dažau dėl to, kad leidinio spalvos-gaidys


Tuščia čia su tavim diskutuoti, kai pats sau priekaištauji... Iš viso pirma kartą matau, kad suaugęs žmogus piltu tokius "kozerius" kaip kaušų kaušas :) Nematau priežasties kodėl kiti forumiečiai turėtu toki mėšla skaityt, ypač modeliavimo forume, aš tau netgi asmenine žinute išsiunčiau į kurią net nesiteiki atrašyt, bet laiko randi forume pasireikšt. Nu pirmyn


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Pora klausimų
StandartinėParašytas: 19 Vas 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
spyker2 rašė:
Nematau priežasties kodėl kiti forumiečiai turėtu toki mėšla skaityt, ypač modeliavimo forume, aš tau netgi asmenine žinute išsiunčiau į kurią net nesiteiki atrašyt, bet laiko randi forume pasireikšt. Nu pirmyn
Atrašysiu-nesiparink, o už kitus forumiečius neatstovauk, o kokias tu turi privilegijas už visus bazarinti? klaviatūros pas naudotojus vienodos, galima kiekvienam barškinti ką tik panorėjęs


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007