Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninių modelių projektavimas ir leidyba

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Geg 2014 08:44
  


Užsiregistravo: 22 Bal 2013 21:53
Pranešimai: 55
Miestas: Šiauliai
savarankiskas rašė:
Arūnas rašė:
Modelizmo parodoje, labai žiūrėjau ir grožėjaus šiuo modeliu. Tikrai labai geras ir gražus modelis. ;) Laukiu tolesniu tavo darbų ;)


Širdingai dėkoju...
Parodoje ištiesų buvo į ką pažiūrėti. Buvo tikrai daug labai tvarkingai surinktų lėktuvų modelių. Jei neklystu PAK-50 irgi buvo "nulinukas" (pataisykit jei klystu), tokiu atveju įspūdis, apie pastarąjį modelį, dar geresnis.


T-50 (arba PAK FA) jei neklystu buvo surinktas iš Hobby Model. Kad būti visiškai tikram, reikėjo pasižiūrėt į klasifikaciją kortelėje aišku... O šiaip Rafalis patiko, tik kas krito į akis tai siūlės pakabinamų kuro bakų viršuje.

_________________
gili šaknis ir tylią kiaulę užknisa...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 22 Geg 2014 15:07
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bal 2013 12:19
Pranešimai: 69
Miestas: Panevėžys
Lonepsycho rašė:
T-50 (arba PAK FA) jei neklystu buvo surinktas iš Hobby Model. Kad būti visiškai tikram, reikėjo pasižiūrėt į klasifikaciją kortelėje aišku... O šiaip Rafalis patiko, tik kas krito į akis tai siūlės pakabinamų kuro bakų viršuje.


Dėl tu siūlių, tai tiek Donatas ir Alvidas, bei aš irgi pastebėjom. Gal ten reikėjo įdėt į vidų papildomų karkaso dalių? Mano manimu gražiau butų, bet ir taip man žiūrėjosi labai gražiai. O parodoje buvo dar vienas toks ,,nulinukas" tai berots dobis 1 ar dobis 2 (tiksliai nebeatsimenų), irgi mano manimų gražius modelis. Ir labai gražiai išgautas tas vadinamas taip ,,lašo" formos liemuo.

_________________
Nekask kitam duobės, nes pats įkrisi


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 22 Geg 2014 15:56
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Sau 2014 22:11
Pranešimai: 58
Miestas: Kaunas
Visiškai pritariu pastabom. Tą pats pastebėjau vos tik uždėjau bakus, bet jau buvo per vėlu ir bandžiau tyliai "praslysti" ;)
(aišku dar pagailėjau ant dažų - galėjau siūles padažyt.. )

O tas Dobi-I (baltas) man regis jį sukonstravo vienas kolega iš senesnio formumo, gaila nepamenu "nico". Kalbant ta tema, įspūdį tikrai paliko Anbo-41 (ypač žinant sudėtingą spyrinę sistemą), taip pat Dobi-III, kuris, man regis, laimėjo geriausio LT modelio taurę.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007