Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninių modelių projektavimas ir leidyba

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:27
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
2 vitalbata:
Matai, aš manau, kad didesnė dauguma čia susirinkusių žmonių turi darbą iš kurio pragyvena. O modelizmas yra tik hobis (ir dažnam ne vienintėlis), kuriam skiriamas nuo to darbo likęs laikas. Buvo čia žmonių kurių pagrindinis darbas buvo modeliavimas ir/ar pinigų rinkimas iš modeliuojančių vaikų ir jie galėjo nuo ryto iki vakaro postinti čia, kad tik išlaikyti savo darbdavių dėmesį. Šitas forumas yra laisvas saviraiškai, nori rašyt naujienas - rašyk, nenori - nerašyk, bet neinkšk per kelias temas, kad čia tau liūdna. Sudalyvauk GB, gal bus linksmiau?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:27
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Reynevan rašė:
vitalbata, aš irgi prisidedu prie kolegų. Moderatorių darbas yra prižiūrėti tvarką forume. O forumo turinio sukūrimas, tai mūsų visų bendras darbas. Jeigu mes, modeliuotojai, nieko nerašysime, nieko nebus ir forume. Todėl, jei esi nepatenkintas, kad trūksta informacijos, update'ų ir pan., parodyk visiems gerą pavyzdį ir pats rašyk anonsus - tuo prisidėsi prie forumo "Bendro Vidaus Produkto" sukūrimo. Garantuoju ne tik kolegų modeliuotojų respektą, bet ir malonumą iš pačio proceso. Beje, kaip suprantu, forume sėdite ne pirmą mėnesį ir jau seniai nebeesate žalias modeliavime. Gal atėjo tas laikas parodyti ir savo darbus?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:27
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
vitalbata rašė:
Reikia truputi apžvelgti ir "Orlik" naujienas, nors jos čia senokai bebuvo minimos, per tą laiką nemažai naujų modelių buvo išleista. Tad pradėsiu nuo naujausios "naujinos"- 13/2009 (69) Bf-109G. "Orlik" mėgsta leisti tai, ko niekas kitas nedaro ir neleidžia. Šįkart Antro Pasaulinio karo "vokietukas" su britų atpažinimo ženklais. Neblogas kontrastas, ar ne? Apskritai, 109-ųjų jau yra prileista tiek nemažai ir įvairių modifikacijų, kad jau įmanoma pasidaryti visai neblogą šių lėktuvėlių kolekciją. O ką, visai gera įdėja modeliuotojams ir šio lėktuvo gerbėjams?!


Prikabinti failai:
orlik13_833.jpg
orlik13_833.jpg [ 83.74 KiB | Peržiūrėta 5814 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:27
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Timooo rašė:
Jo, Svajuz... Tikrai atitinki savo nika:
Cituoti:
Buvo čia žmonių kurių pagrindinis darbas buvo modeliavimas ir/ar pinigų rinkimas iš modeliuojančių vaikų ir jie galėjo nuo ryto iki vakaro postinti čia, kad tik išlaikyti savo darbdavių dėmesį.

ar bent numanai koks tas mokestis už bureli buvo ir kas ji rinko. Kai aš lankiau, jis buvo 6,5 lt ir bureli lankė iki 15 mokslaiviu. ar taip jau gerai pragivensi iš nepilno 100 litu/ o ir ta mokesti rinko ne vadovas, o Moksleiviu namai i savivaldibės biudžeta. Tai kad eilinis nusisnekejimas tik kad isivaizduojamam priešui dar karta koja pakišti. o žinai, ka tas "priešas" pasakė, kai paskutini karta susitikom? "Tau idomu, tu ir skaityk ka ten rašo. Man ten visiškai niekas nerūpi. Ne aš jų atsisakiau, ne man ir gražint viska. Yra žmonių, kuriems savo egoizmas svarbiau už Lietuvos modeliavima. Tai ten ir telieka taip, kaip ira". Ir visa tai buvo pasakita be jokio pykčio ar isižeidimo. Puskitės dabar ir juodinkit ji, kai atsakymo negali duoti. ar tai ne jusu silpnumo požymis?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Remis rašė:
Gal baigiam šią niūrią temą vienąkart, a? Nieko čia savo drabstymais nepakeisim. Tai gal ir naudoajam savo energiją ten kur priklauso - MODELIAVIMUI. O tą didijį konfliktą tiesiog paliekam šone. Nuo to visiem bus tik geriau...


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Mano nuomone už nuolatinį įžeidinėjimą, kažkokia atsakomybė turėtų būti? Ar čia visi galim taip š-du vienas kitą be atsakomybės pilti? O jei tas š...-šmeižtas, tada dar blogiau... Žemas lygis, vistik...


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Reynevan rašė:
Joo vyrukai, klausykit, kiek jau galima tą patį apie tą patį? Jeigu iš tikrųjų laikote pyktį kažkam, parašykite į privą, jeigu to per mažai susiskambinkite ar galų gale yra sms žinutės. Ir sakyti ten galima viską, ir rašyti. Čia mes kalbame apie modeliavimą, todėl labai prašau vardan mūsų hobio, baikite vieni kitus įžeidinėt, dezinformuot ar kitaip šiukšlint forumą.

vitalbata: respektas už anonsus :) Kada parodysi savo suklijuotus modelius?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
vitalbata rašė:
Daug nesu suklyjavęs dėl laiko stokos, berods keturi tankai. Klyjuoju "ant durniaus", su klaidelėm būna ir neatitikimais, iki jūsų lygio toli dar. Bet man ir nereikia aukšto lygio, svarbu, kad klyjuoju ir iš to patiriu va tokį atsipalaidavimą ir malonumą. Man tai tinka, į jokias parodas nepretenduoju. Na, įmesiu su laiku fotkiu baigtų modelių ir gal kada kokį daromą modelį.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: "Orlik" naujienos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Pirmas šių metų leidinys - naujas "Orlik" lėktuvas:
Orlik 075. Daugiatikslis lėktuvas "An - 2"

Mastelis: 1: 33
Autorius: Andrzej Maciejczak (?).
Kaina Lenkijoje - zł.
Kol kas tiek žinių apie jį.
Tai tiek


Prikabinti failai:
nowy_big_277.jpg
nowy_big_277.jpg [ 42.2 KiB | Peržiūrėta 5814 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007