Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Saraz rašė:
nu atsiprašau bet ryškint, tik todėl, kad gražiau nesiruošiu.

Šiaip tai siūlės ryškinamos ne tam, kad būtų gražiau, o dėl to, kad matytųsi. Įvertinant, kad tai yra mastelinis modelis, tam ir naudojama tą techniką, kitaip atrodo nenatūraliai modelis, plastikas. Negalvok, kad neparyškinęs siūlių modelis taps panašesnis į originalą, atvirkščiai, o viskas dėl to kad žmogaus akis taip mato. Ne durni žmonės sugalvojo tuos metodus. Viskas ateina iš dailininkų. Permesk topinius konkursus, modelius, manau pamatysi kur modelizmas žengė, o tu vis dar mastai 20-o amžiaus pabaiga. :)
Cituoti:
Nuotraukose tos siūlės dingsta, bet realiai jos šiek tiek matosi

Netgi tavo linkose matosi akivaizdžiai kur eina siūlės, ypač prie kapoto, o ką jau kalbėti apie uodegos tą vertikalų kilį ar kaip tas velnias vadinasi, kad jis yra su tarpų, ko nėra modelyje. Jei taip nori tikslumo, kodėl neišpjovei, kad būtų kaip tikrame, kodėl palikai vientisą? Na ir dar jei pradėti vaikytis kuo tikslesnio kopijiškumo, tai ir nišose visu reikia nuzulinti plastiką trigubai daugiau, nes dabar išeina kai tanko šarvai.
Nėra tokio modelio, kad būtų absoliučiai tikslus tikro kopija, vistiek yra tam tikros ribos, kurių negalėsi panaikinti.
Asmeniškai man šis modelis tau gavosi prasčiau nei prieš tai buvęs. :cry:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Saraz rašė:
Minimus rašė:
bet ar nereikėtų įvertinti jog grafitas suteikia savotišką blizgesį?


Kiek bandžiau jei brėžiau tik siūlę ir netryniau, kad pasiskleistu gavosi normaliai.
Berkut rašė:
Šiaip tai siūlės ryškinamos ne tam, kad būtų gražiau, o dėl to, kad matytųsi. Įvertinant, kad tai yra mastelinis modelis, tam ir naudojama tą techniką, kitaip atrodo nenatūraliai modelis, plastikas. Negalvok, kad neparyškinęs siūlių modelis taps panašesnis į originalą, atvirkščiai, o viskas dėl to kad žmogaus akis taip mato. Ne durni žmonės sugalvojo tuos metodus.


Žinau kad nedurni žmonės sugalvojo, bet man jau geriau prešeidingas, ar kažkas iš tos srities. Modelyje siūlės per stambios, kad ryškinti. Per storos gaunasi. Tarp kitko prešeidingas čia darytas ir neblogai buvo gavėsis bet tūkstantąjį karta prisieksperimentavau.

Cituoti:
Netgi tavo linkose matosi akivaizdžiai kur eina siūlės, ypač prie kapoto, o ką jau kalbėti apie uodegos tą vertikalų kilį ar kaip tas velnias vadinasi, kad jis yra su tarpų, ko nėra modelyje. Jei taip nori tikslumo, kodėl neišpjovei, kad būtų kaip tikrame, kodėl palikai vientisą?


Skaityk viską ką rašau. Tas dalis ryškinsiu pieštuku

Cituoti:
Na ir dar jei pradėti vaikytis kuo tikslesnio kopijiškumo, tai ir nišose visu reikia nuzulinti plastiką trigubai daugiau, nes dabar išeina kai tanko šarvai.
Nėra tokio modelio, kad būtų absoliučiai tikslus tikro kopija, vistiek yra tam tikros ribos, kurių negalėsi panaikinti.
Asmeniškai man šis modelis tau gavosi prasčiau nei prieš tai buvęs. :cry:


Kad nebus tikro kopija tai pats suprantu, bet man čia iš vieno kraštutinumo į kitą gaunasi. Kas liečia nišų storumą tai blogiau yra sparno galas. Kas liečia tai, kad gavosi prastesnis nei praitas modelis, tai tikrai sutinku. Apskritai nebe patinka man mano darbų kokybė, nes toks vaizdas kad regresuoju... Stengiuosi keist požiūrį ir to rezultatą įkelsiu už maždaug valandos.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:56
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Minimus rašė:
visdėlto profisionalas esi, manau nesugadinsi :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:56
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Saraz rašė:
Minimus rašė:
visdėlto profisionalas esi, manau nesugadinsi :)


Malonu, bet toli gražu ne profesionalas aš.... :cry:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:56
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Na kas dėl modelio, tai taip, panašumų js su malka turi ;) Labiausiai bent man į akis krenta storos galinės sparno ir stabilizatoriaus briaunos. Paviršių optiškai sudalint reikėtų - kažkiek ryškesnių ar tai siūlių, ar tai atsirų plokščių spalvų skirtumų norėtųsi, nors gal ir nuotraukoj darytoj su blicu tas pasislepia. Iš kitos pusės - jei neklystu, tai šitas konkretus lėktuvas dalyvavo 1944 m. atakoje prieš Tirpitz'ą, taigi tuo metu nebuvo labai nuskraidytas ir nusitrynęs. Gali bandyt ryškint tamsesne spalva visokius liukus ar kt. nuimamų dangčių siūles, o šviesesne - paprastus skardų sujungimus (arba išvis jų neryškint. Dar vienas momentas - t.p. norėtųsi kiek paplaukusių viršutinio kamufliažo linijų (bet galiu but ir neteisus)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:56
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Saraz rašė:
auktis rašė:
Na kas dėl modelio, tai taip, panašumų js su malka turi ;) Labiausiai bent man į akis krenta storos galinės sparno ir stabilizatoriaus briaunos. Paviršių optiškai sudalint reikėtų - kažkiek ryškesnių ar tai siūlių, ar tai atsirų plokščių spalvų skirtumų norėtųsi, nors gal ir nuotraukoj darytoj su blicu tas pasislepia. Iš kitos pusės - jei neklystu, tai šitas konkretus lėktuvas dalyvavo 1944 m. atakoje prieš Tirpitz'ą, taigi tuo metu nebuvo labai nuskraidytas ir nusitrynęs. Gali bandyt ryškint tamsesne spalva visokius liukus ar kt. nuimamų dangčių siūles, o šviesesne - paprastus skardų sujungimus (arba išvis jų neryškint. Dar vienas momentas - t.p. norėtųsi kiek paplaukusių viršutinio kamufliažo linijų (bet galiu but ir neteisus)


Dėl atakos prieš Tirpitz'ą tai anot instrukcijos jis ten dalyvavo, ar bent jau jo ieškojo. Kas dėl kamufliažo tai čia turėtu būti panašus, vadinas reikėjo daryt išplaukusį...
http://www.airliners.net/photo/UK---Nav ... 4a1621c8de


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:56
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Saraz rašė:
Apskritai nebe patinka man mano darbų kokybė, nes toks vaizdas kad regresuoju...

Na čia manau laikina, "pachmelas" po šimtadienio praeis ir bus geriau. :D
Du sekmadieniai praleisti irgi negerai. [-X


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:56
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Nereikia ant vyruko "važiuoti", viskas buvo kontroliuojama,..................... bent man taip atrodo. :-s
Jei apie dažymą, tai labai suabejočiau , kad kamufliažas plaukiantis, bent jau duotoje foto. Argi anglų kamufliažas ( WWII ar šiuolaikinis ) t.b. ne griežtomis linijomis. T.p. šioje foto nelabai įžiūriu linijų- siūlių išskirtinumą. Aišku čia muziejaus eksponatas, šviežiakas, bet jei matosi tai matosi. Gal nereikia kartais persistengti. Tuo labiau ant malkos, paryškinus siūlės, Karlsonu ji netaps.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:56
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Žymantas rašė:
<...> Jei apie dažymą, tai labai suabejočiau , kad kamufliažas plaukiantis, bent jau duotoje foto. Argi anglų kamufliažas ( WWII ar šiuolaikinis ) t.b. ne griežtomis linijomis. <...>

Kažkur berods buvau skaitęs, kad ankstyvi 2PK anglai - griežta linija (trafaretai), o vėlesni - gali kiek ir paplaukti (ar tai tolerancija didesnė buvo leidžiama, ar tai trafaretų ne visur būdavo, ar pan.) bet dabar nepamenu kur ir, žinoma, nerandu...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 20:57
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Sharai, man toks vaizdas, kad tavo progresas stiprus ir akivaizdus. O, kad modeliai būna "stipresni" ar "silpnesni" - toks gyvenimas:) Tavo darbų kokybė labai gera, kartais išlenda kokie jaunatviški paskubėjimai ar nepastebėjimai(kam nebūna), bet pvz. tokia A 10 kabina- miela malonu matyti tokį darbą. Taip, kad paderink santykį kokybė-kiekybė kaip naudingiau ir pirmyn :wink: :)
Pagarbiai - Darius L


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007