Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Hasegawos oro stabdžių niša su pametalinimu:

Paveikslėlis

Fujimi mano metalinimas:

Paveikslėlis

O čia ir santechnika užsiėmiau:

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Nuo tokių vaizdų man, kaip Pavlovo šuniui, seilės tįsta. kaip mane "kabliuoja" matyt modelio surinkimo procesą. Jėga :!: :)
pagarbiai - Darius L.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Po ruošimosi konkursui, visą savaitė apėmusi modelistinė impotencija. Taip sunku prisiversti ką nors nuveikti. Kvapo užteko tik pavartyti dėžutes, instrukcijas, pastudijuoti foto, knygas. Stebėdamas forumo aktyvumą, tokioje būsenoje beveik visa lietuvos modeliuotuojų bendruomenė. Taigi ne progreso, bet esamos situacijos foto. Academijos modeliukas:
Paveikslėlis
Hasegawa:
Paveikslėlis
Prisiminiau, kad lentynoje turiu vieną pabaigtą F-18C. Tai Italeri tvarinys. Gan senokai pagamintas plastikas. Dešimt metų atgal turėti brėžiniai panašūs modelio formom. Plastikas pliusinis. Modelis renkasi problematiškai, teko naudoti daug špakliaus. Papilvės pilonas ne vietoje, stikliukas iš dviejų dalių, nusutampa. Teisingos (gyliu) pagrindinės važiuoklės ratų nišos savininkas. Tai nėra tinkamiausias modelis Hornet fanam. Jūsų dėmesiui modelio foto. Beje akivaizdus pvz., kaip negalima tikėti Italeri dažymo instrukcija.
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Žymantai, kolega, žaviuosi jūsų su sūnumi reportažais. Sutinku su mintimis apie modeliuotojų neveiklumą po konkurso ir pats raudonuoju :oops: :wink: . Et, amerikietiški lėktuvai- gaila mažai apie juos suprantu, bet stebėti modelių surinkimo procesą- labai smagu. Dekalių dydžiai gąsdinantys - ar naudoji Sol'ius ir Set'us?
Pagarbiai - Darius L.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:02
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Nemanau, kolega, kad nudirbus tokius modelius kaip Jūsų būtų kuo gąsdintis. Dekoliavimui naudoju: kaip ir ankščiau esu minėjęs PVA ir H2O mišinius, acto esenciją, "Trojnoj' odekoloną, dektinytę. :-k


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Gėda tinginiam!:oops: Beveik mėnesio prireikė, kad pradėčiau bristi iš tinginystės liūno. Pirmą kartą gyvenime pasitaikė taip "užkirstas rankinis". Teužtekdavo užsispyrimo niusliukinti į dirbtuvėlę, pasėdėti ir vėl einu ką nors neveikti. Tikiuosi, kad jau išsikapstysiu iš šios bjaurios būsenos.
Turiu įtarimą, kad viena iš nedarbingumo priežasčių yra gaminimas trijų modelių to pačio tipo lėktuvo. Taigi nusprendžiau pirma pabaigti hasegawos hornetą, o po to grįšiu prie kitu. Taigi šioks toks progresas:
Pabaigiau krėslus. vienoje foto visas progresas:
Paveikslėlis
Panaudodamas eduard "metaliukus " ir naujai pasigamintas "stiklines" ( komplekte buvusias eilinį kart pamečiau ) detales, bandžiau imituoti HUD ( Head Up Display ) sistemą. Štai kas gavosi:
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Eddie rašė:
na ka mielas kolega, leiskite jums paspausti dešinę. Sėdynės atrodo gerai, specialiai pavarčiau savo turima Hasegawos Horneto sėdynę, tai nėra ką lyginti su tamstos ;) o visumoij paėmus žiūrisi neblogai, gal tik kiek prietaisu lentos skydelis, grubokai nudažydas ( gal dažai prastai skiesti), beto manau reiktu matiniu lakų nulakuoti, kad neblizgėtų taip :roll: bet gal čia tik taip man pasirodė. Sėkmės tolimesniuose darbuose ;)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Ačiū, kolega, už gerą žodį. Turėjo ilgas "gimdymas" duoti vaisių.
O apie panelę, net nežinau ką bekomentuoti. Bandžiau ir skiest dažus, ir lakas matinis. Nėra idealu, mane t.p. erzina, bet natūroje nėra taip prastai. Kaip sakė klube Žalias: nutariau, kad viskas bus purkšta, tai tomis nuostatomis ir vadovaujasi. Teks ir man, priversti save kruopščiau dirbti. Purškiant, vargu ar toks prastas vaizdelis būtų. Patingėjau padangstyti. Tarp mūsų mergaičių, ne aš, tingumas kaltas :oops:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Eddie rašė:
Pritariu Dariui, aš ir stengiuos nepatingėt ir tokias vietas purkšti, atima gal daugiau laiko, bet rezultatas mielesnis akiai, o ir poto mažiau šansu, kad teks raudonuoti prieš kolegas :oops: o šiaip tikrai žiūrisi neblogai, ypač sėdynės. Beje, šaunuolis sūnus, gerai darbuojas prie savo modelio :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Bal 2014 21:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Aš ir pats maloniai nustebintas sūnaus darbais. Tuoj reiks užleist savo darbastalį, o man ieškot partnerių žaist domino. :lol:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007