Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:57
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Warlord rašė:
Visos tech. ertmės dažosi Zinc Chromate Yellow.
Kaip teisingai pastebėjo Pianos Kapitanos, juodai pilotų kabinos pradėtos dažyti dėl naktinių matymo prietaisų naudojimo. Nuo 1979 metų, iki tol dažėsi pilka spalva.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:57
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Eddie rašė:
Kažkada kai tik pradėjau klijuot modelius, buvau surinkęs vieną tokį :) deja jis neišliko, tačiau pasitarnavo kaip "testbed"... Dabar turiu dar vieną, nepradėtą su visais Eduardo PE. Lauksiu daugiau nuotraukų, labai įdomu kaip ten tie PE dedasi, su kokiomis bėdomis susiduriama.

Kol kas viskas atrodo neblogai, man tik gal kiek nemasteliškas sėdynių rėmas pasirodė :roll: o pilotų kabina kiek mačiau tikrai juoda, o airfram'as kaip ir Robertas sakė veikiausiai bus Zinc Chromate Yellow, :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:57
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Visus su šventėmis!
Nors darbeliai velkasi, bet norėčiau keletą minčių apie interjero dažymą: visos vidinės ertmės (krovinių skyrius , kabina) dažosi , anot italeri . F.S.36375 (mano pasirinkimas ModelMaster 1728 ), bet... krovinių skyriaus grindys ( ačiū kolegai Warlord, kad laiku "sugriebė už rankos" ir neleido padaryti klaidos ) dažosi F.S 36081 (mano pasirinkimas Humbrol 32 ), pilotų kabina matiniais juodais dažais. Kodėl aš pasikartojau? Dar kartą norisi perspėti, kad nereikia aklai tikėti instrukcijomis. T.p. nereikia įsijausti ir niekuo nesivadovauti :oops: , čia aš apie save. Panosėje buvo špera, wolfpak dekolių instrukcijoje, bet ją reikėjo perskaityti.
Be moralų,tai... Norint teisingą prietaisų lentą, siūlyčiau iš FE rinkinio SS276. Ji teisingai platesnė. O FE rinkinyje 72111 prietaisų lenta labiau derinta prie esamo modelio. Prietaisų lentą modelyje siūloma tvirtinti pakylos viršuje. Tai klaida. Turėtų tvirtintis iš galo, išlaisvinant vietą valdymo prietaisams. Nors tada atsiras problema su priekinio stiklo tvirtinimu.
Foto pataisyto dažymo ir konstruoti pradėtų lubų.
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:57
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Gražu visai. Tik siūlas... ee, tpfu, trosas pasišiausęs ko tai. Gal pabandyki vaškuoti/nulakuoti ar pan., kad suliptų tie plaukeliai.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:57
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
...........tpfu, trosas....... Jei pažiūrėtum į ankstesnę sonaro (tikro) foto, tai pamatysi, kad trosas apraišiotas žaliom vėliavėlėm. Tai štai pas mane, šie šiaušalai, padažyti žaliai, atseit vėliavėlės. Toks buvo mano sumanymas. :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:57
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Reikalinga pagalba !
Noriu savo "paršelyje" ( taip meilei jį vadinu ) įtaisyti kelias pakabinamas sėdynes:
http://wapedia.mobi/thumb/4176501/en/ma ... external=1
Radau šią tinkamą foto iš Chinook. Bet labai nelimpa raudonos sėdynės. Mano galva jos t.b. olive drab ar pabluke tamsiai pilkos. Norėtus išsiryškinti kaip jos pasikabina ir kaip su diržiukais. Gal kas palepintumėt kokia fotkute šia tema.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Warlord rašė:
Įmečiau į e-mailą.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Warlord rašė:
Įmečiau į e-mailą.

Dėkingas!


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Warlord rašė:
Žymantai, man kažkodėl kilo įtarimas, kad apginkluoti savo 'slibiną' tu nesiruoši? Jis turėtu būti ginkluotas dviem Browning'ais , ištraluotas, iškilusias minas paprasčiausiai sušaudo..


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 20:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Warlord rašė:
Žymantai, man kažkodėl kilo įtarimas, kad apginkluoti savo 'slibiną' tu nesiruoši? Jis turėtu būti ginkluotas dviem Browning'ais , ištraluotas, iškilusias minas paprasčiausiai sušaudo..

Jam matai kilo įtarimas.. . susinervijau konkrečiai. :evil:
O jei rimtai: dar kartelį perverčiau savo archyvą, net kėdžių foto radau. Radau MH-53J/M, TH-53 J SOA, CH-53D/E su keliais variantais šaunamųjų ginklų (.50 kalibro kulkosvaidis ir minigun ) ir tvirtinimo variantų, bet nei vienoje foto net užuominos neradau apie kulkosvaidžius manajame MH-53E ( straipsniuose apie malūną užsimenama ). Tiesą pasakius kairiajame borte jau būtų problema tvirtinti, nes įklijuotas stiklas.
Taigi, kolega, jei taip "pradžiuginote" mane , tai tikiuosi padėsite vaizdine medžiaga, kaip iš to "mėšlo" galėčiau išbrist. :shock:
Nuojauta kužda, kad teks įsigyti dar vieną rinkinį, klaidų taisymui.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007