Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Eddie rašė:
Sveiki,
norėčiau pasidalinti savo mintimis apie modelį.
Geometrija. Pats modelis padarytas išties puikiai, gražiai surinktas. Akis gal užkliuvo tik už galinio kairiojo (berods) stabilizatoriaus, kuris tikrai šiek tiek žemiau nulinkęs. O visą kitą, manau surinkta be didesnių priekaištų.
Dažymas. Kiek nustebino modelio dažymas. Tokia dažymo technika berods dar vadinama „Verlinden weathering effect“ – tai toks „efektas“ kai viso modelio siūlės yra labai išryškinamos. Siūlyčiau ateityje pamėgint dažyti skirtingais metaliko atspalviais, kad išgauti realesnį metalinį paviršių. Kažkada kai dariau YS-11, pastebėjau, kad ant jau anksčiau padaryto pre-shading‘o nelabai gražiai gula metalic tipo dažai, taip greičiausiai yra dėl to, kad skiriasi modelio paviršius. T.y. vietos (siūlės), kurios būna padengtos matiniais juodais dažais yra nelygios (šiukštus paviršius), o nenudažytos vietos lieka lygios (švelnus paviršius). Spręsti šią problemą mėginau dviem būdais. Pirmas jų buvo, mėginimas su švelniu švitriniu popierium apdirbti šiurkščius paviršius, na o antrasis – tiesiog padengiant tokias vietas Futura ar kitokio tipo Gloss laku. Na o dar geriau šiuos būdus taikyti kartu. Ar tai pasiteisino veikiausiai spręsti tiems, pas ką nutupė tie patys YS-11 ;)
Dekoliavimas. Čia neturiu prie ko prikibt, kiek žiūrėjau, dekolės uždėtos puikiai, net ir sudėtingose vietose. Kaip matau, tai pastebėjo ir kiti šio forumo lankytojai. Išties puikiai padirbėta.
Detalizavimas. Kas liečia smulkmenas, tai man patiko kulkosvaidžių gausa, bei antena. Tiesa gaila tik kad kulkosvaidžių vamzdžiai nesugręžioti. Tačiau jų gausa, tai kompensuoja. Na o pasodinti ratai, modeliui suteikia „svorio“. Gaila dar ir to, kad per mažus langelius, nelabai matosi vidus, prie kurio tikrai nemažai padirbėta...

Apibendrinant galima teigti, kad taip puikus modelis, gal tik kiek akį rėžiantis dažymas ir per daug „citrininė“ geltona spalvos. Tačiau įsigilinus į detales ir smulkmenas, matyti, kad eini teisingu keliu. Ypač pagyrimo verti dekoliavimo, vidaus ir variklio detalizavimo darbai. Spaudžiu dešinę ranką Tau, Šarūnai ir linkiu sėkmės darbuojantis prie kitų modelių.

P.S. Manau tavo Tėtis, turi kuo didžiuotis ;)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Didžiuojuosi, patikėkit. Man pačiam patinka šis modelis, manau, kad jis vienas iš labiausiai vykusiu mūsų kolekcijos modelių.
Modelio dažymas ir man kėlė abejonių, man norėjosi, kad užpurkštų metaliko sluoksniuką ant visų weateringų. Man atrodo modelis būtų pašviesėjas, ne toks nugainiotas. Šaras gynė savo dažymo versija, o kai kuriais atvėjais ir įtikino, modelis liko toks, kokį regite.
Visumoje darbas pavyko =D>. Jei nepraeis ( dėl tam tikrų priežąsčių) noras modeliuoti, tokiais tempais progresuos vaikinas, sulauksime dar daugiau puikių modelių. O aš nebeteksiu ir patarėjo pareigų.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Saraz rašė:
sauron rašė:
Grazu, o priespaskutineje nuotraukoje aplink gumbelius ispjovei dekole, ar tai buvo butina, ir ar nebuvo galima su beltais dazais tuos pacius gumbelius pakoreguot?

Neišpjovus dekolės niekaip nepavyktu teisingai uždėt, o su dažais koregavau tik kadangi tos vietos iškilusios tai labai greit sendinant "apsinešė"
Darius rašė:
Man irgi patiko, tik indėno dekolė ties plyšiu, manau, turėtų būti perpjauta (čia tik mano nuomonė).
Gal galima plačiau apie lėktuvo priekio dažymą ? Kaip suprantu, pats priekis dažytas, o erelio akys ir juostelė juodai-balta - dekolės?

Priekis dažytas tik geltonai, o žalia spalva jau dekolė kaip ir kitos spalvos ant nosies.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007