Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
wild_boy rašė:
Sveiki,

čia dar karteli aš :D Šykart su Academyniu modeliu, kurį surinkau tiesiai iš dėžutės, be jokių navarotų išskyrus priekines antenas (jos buvo nupjautos, kad būtų lengviau apdirbti ir paruošti dažymui) :roll: Pats modelis renkasi neblogai, tik korpusas sueina sunkiau, detalių neperdaugiausiai. Didžiausiai modelio minusas dekolės, kurios yra tragiškos... Sunkiai limpa ir yra labai prastai atspausdintos, todėl teko dėti iš Revelinio Night Hawko paimtas dekoles. Tai va tiek vat šiam kartui.

Gero ziurejimo :!:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
warthog rašė:
Mano manymu atrodo nepriekaištingai =D>


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
wild_boy rašė:
Ačiū už gera įvertinimą, tačiau nėra jis toks jau nepriekaištingas :roll: Dekolės vietomis blizga (silvering), nors neisivaizduoju kodėl, nes dėjau gal pora Gloss lako sluoksnių, tačiau blizgesio išvengti visvien nepavyko :( Kas liecia pačio modelio tikslumą, jis vėlgi yra netikslus - visiškai nedetalizuota piloto kabina, aš jau nekalbu apie galinės šasi liukus kurie išvis atrodo siaubingai, bombų liukas vėlgi nevisai toks koks turėtų būti, tad patarimas visiems planuojantiems pirkti F-117 būtų toks - pirkite Revell'ini Night Hawk'ą, nes ten bent jau labiau detalizuotos važiuoklės nišos ir dekolės tikrai geresnės. Dar geriau bus jeigu pirksite Academinį, tačiau siekiant išties nepriekaištingų rezultatų jums tektu šalia dar nusipirkti ir rezininią važiuoklę su nišom, bombų liuką ir žinoma pilotų kabiną. Vienintelė paguoda ta, kad visa tai galima gauti Poligone arba tiesiog užsisakyti internetu.
Tai va taip va :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Kaip neblizgės,jei nulakavai su blizgiu laku...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
wild_boy rašė:
Na visų pirmą prieš dedant dekoles yra patartina visada modelį nulakuoti blizgančiu laku, nes prie tokio paviršiaus geriau limpa dekolės ir jom išdžiuvus po jomis nesusidaro oro tarpai, kurie ir sukelia blizgesį. Uzdejus dekoles dedamas kitas lako sluoksnis, siuo atveju matinis :roll:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:52
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
BFGV rašė:
Laka purskiat i aerografa ipyle?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:52
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
wild_boy rašė:
Taip purskiu su aerografu

P.S. Į mane galima greiptis "tu", nesergu kolkas didybės manija ir nesu toks senas, man kolkas tik 22-eji metai :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:52
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
BFGV rašė:
wild_boy rašė:
Taip purskiu su aerografu

P.S. Į mane galima greiptis "tu", nesergu kolkas didybės manija ir nesu toks senas, man kolkas tik 22-eji metai :wink:


Kreipiausi i visus. :wink: Pamaciau kalba apie laka ir parupo. :)
O koki metoda naudojat dazydami stiklu remus?

Wild_boy, kiek suprantu F-117 modeliukas 1/72 yra kazkur 10X10cm matmenu tai ten tie remukai stiklu ganetinai neplatus matyt. Kaip juos dazei kad taip lygiai gavosi?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:52
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
wild_boy rašė:
BFGV rašė:
wild_boy rašė:
Taip purskiu su aerografu

P.S. Į mane galima greiptis "tu", nesergu kolkas didybės manija ir nesu toks senas, man kolkas tik 22-eji metai :wink:


Kreipiausi i visus. :wink: Pamaciau kalba apie laka ir parupo. :)
O koki metoda naudojat dazydami stiklu remus?

Wild_boy, kiek suprantu F-117 modeliukas 1/72 yra kazkur 10X10cm matmenu tai ten tie remukai stiklu ganetinai neplatus matyt. Kaip juos dazei kad taip lygiai gavosi?


Reiškias busiu netaip perskaitęs :oops: Aš asmeniškai stikliukų maskavimui seniau naudojau paprasta langų juostelę (popierinę), tačiau jų yra daug rušių ir kartais gali nusipirkt tikrai prastą, kuri prastai lips ar po ilgesnio laiko tiesiog paliks klijų dėmes ant pačio stikliuko. Kad taip daugiau nenutiktu pradėjau naudoti Tamya juostelę, jos yra kelių pločių, kaina gal ir didesnė, tačiau jai naudosi pagrinde stikliukam maskuoti užteks ilgam. Maskuoti gali vėlgi įvairiai, gali iš pradžių juostele užsiklijuoti ant kokio paviršiaus ir susipjaustyti į juosteles ar reikiamo dydžio ir formos detales, kurias poto suklijuosi ant stikliuko. Kitas metodas yra is karto klijuoti ant stikliuko ir su aštriu peiliuku (geriausiai turėti viena atskirą peiliuką šitam darbui) ar britva mėgint išpjaustyti, tačiau reikia elgtis atsargiai, kad nenuslystu ranka ir nesubraižytum stikliuko. Šį metoda dažniausiai naudoju, kuomet stikliuko rėmas yra iškilęs ir lengva atkartoti jo kontarus, tačiau nepatariu kuomet stikliuko rėmas vientisas su pačiu stikliuku ir yra arba išvis nėra perėjimo tarp jų.

Tai va tiek, tikiuosi rasi kanors kas pravers

Sėkmės modeliavime :wink:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007