Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano modelizmo istorija
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:53
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
wild_boy rašė:
Sveiki, tvarkydamas kompą radau savo senų modelių nuotraukas, pamaniau gal kam bus įdomu, kaip atrodo mano modeliai daryti prieš daug daug metų (apytiksliai 6-8 mtus) :roll:

1. Gripenas - Revellin'is modelis, surinktas tiesiai is dežutės, itin gerai rinkosi, gal tik dekolės buvo nekokios. Dažytas teptuku :D Su šiuo modeliu dalivavau parodoje-konkurse, vykusiame dar Profsajungų rūmuose Kaune ir užėmiau trečiąją vietą. Tai buvo mano trečiasis modelis, deja pirmieji du neišliko iki šių dienų :(

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

2. F/A-18E Super Hornet, Italeri modelis darytas Stendinio modeliavimo būrelyje Kaune. Taip pat dalyvavo parodoje ir užėmė trečiąją vietą. Surinkau pats tik būrelio vadovas nudažė, nes dar nemokėjau naudotis aerografu.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

3. Sekantis sąraše Sea King'as, Revellinis modelis, darytas taip būrelyje. Nudažytas ne ta spalva (tūrėtų būti pilkas) sugebėjo užimti 5 ar 6 ( dabar tiksliai neprisimenu) vieta respublikinėje stendinių modelių parodoje vykusioje Vilniuje.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

4. Šis modelis buvo surinktas jau namie, nes įsigyjęs aerografą su kompresuriumi išėjau iš būrelio ir pradėjau daryti modelius namuose. Su šiuo modeliu sudalyvavau paskutinėje jaunimo iki 18 metų kategorijos parodoje ir užėmiau antrąją vietą, tai tikriausiai didžiausias pasiekimas šiame hobyje :roll:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

5. Vėliau sekė keli kiti modeliai, daugiau ar mažiau nusisekę - tai Merlin'as, Eurofighter'is kuris is pradžių buvo normalaus dažymo, tačiau po itin nesėkmingo "nusileidimo" buvo perinktas ir perdažytas "What if..." dažymo schema, Apache kurį mėginau padaryti su Sidewinder raketomis ir šiaip tai tikriausiai buvo mano pirmas toks rimtas scrachbuild'as.

Merlin'as

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Eurofighter'is

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Apache

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Pabaiga :wink:


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano modelizmo istorija
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:53
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Flugzeug rašė:
Graži kolekcija. =D>


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano modelizmo istorija
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:53
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gabrielius rašė:
Kaip matau, forume atsirado kietas "konkurentas", ne vieną priversiantis pasitempti. Darbai tikrai gražūs, ypač noriu pažymėti Gripen'ą - dėl gero nudažymo teptuku. Bent jau mano nuomone būtent šis momentas suteikia jam papildomų balų. Manau, kad ir "Tigermeet" stiliaus Typhoon'as dažytas ranka - atliktas jis tikrai geriau už mano "tigrinį" MiG'ą.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano modelizmo istorija
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 20:53
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
wild_boy rašė:
Dabar ant darbastalio turiu SR-71 Blackbird, ir pora antro pasaulinio karo vokiecių naikintuvų. Deje skaitmeninio fotoaparato neturiu, tad progreso užfiksuoti nepavyks :(


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007