Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė karinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: ZIL 131, ICM, 1/72 Baigta
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 20:59
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Nenoriu šokiruoti kolegų modelių skaičiumi, bet va.taip gavosi, jog pradėjau Zil 131 modelį...Eilinį kartą svajonė padaryti "linksmos jaunystės prisiminimo modelį" iš dėžutės žlugo. galvojau ramiai, be triukšmo surinksiu, nupūsiu ir stovės lentynoje prisiminimas kaip 18-kos metų dosafe gavau BC teises...deja, deja, kažkoks mašinos "veido" nepanašumas nuvedė mane interneto platybėn, kur sužinojau daug baisių dalykų. Ratai ir tie, pasirodo, nelabai...tai va, radęs patarimą kaip taisyti "veido išraišką" pažeminau priekį kapoto plote 1 mm. Nežinau kaip giliai smigsiu į šitą reikalą, gal ir ratus keisiu, dar klaustukas. Kol diorama, cessna, su-26 ir 17 laukia kitur dažymo darbų, neiškentęs stveriu kokią dėžutę ir vadinu tai dėžučių mažinimo vajumi:) Gaila nedariau foto iki operacijos. Ačiū Serui už atsiųstus brėžinius, priekio perdarymui pravers, ar keisiu ką nors kitur - nzn :roll:
bus kaip bus, svarbu laiko būtų :wink:


Prikabinti failai:
2_802.jpg
2_802.jpg [ 43.13 KiB | Peržiūrėta 1664 kartus(ų) ]
3_198.jpg
3_198.jpg [ 52.54 KiB | Peržiūrėta 1664 kartus(ų) ]
4_716.jpg
4_716.jpg [ 54.44 KiB | Peržiūrėta 1664 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 20:59
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Minimal rašė:
Matosi, turėsi ką veikt :) Sėkmės :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 21:00
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Minimal rašė:
Matosi, turėsi ką veikt :) Sėkmės :wink:

Ačiū, aš supratau, kad man nelemta daryti modelių "iš dėžutės". Nors yra juk Hasegawa Su-33 :roll: :) Zilui buvau nuplanavęs apie porą savaičių tarp kitų darbelių, dabar, manau, bus šiek tiek ilgiau.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 21:00
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
amberror rašė:
Kažkada kažkurioje jūsų temoje rašiau, kad jūs mėgstate rinkti modelį iš "malkos" (t.y. su tokia standartinio rinkinio kokybe, kad neįmanomas OOB surinkimas). Kol kas matau tradicijoms nenusižengiate :twisted: Daug darbo nusimato.
Aš va irgi delsiu su savo tanku. Padariau pauzę ir sukonstravau Dragon 1/6 mastelio prieštankinę "vintovkę". Foto vėliau. OOB nesigavo, nes tai pats prasčiausias Dragon komplektas prie kurio man teko prisiliesti. Pasirodo ne viskas blizga auksu pas Dragon, yra ir chaltūros.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 21:00
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Taip, neturiu aš laimės modeliams dėžutėse :D , kitas temas reik rinktis. O jei rimtai- praktiškai nesu matęs idealaus modelio, nebent šarvuota technika iš dragono ar trampo, kame aš nieko nesuprantu. Paskui skaitai ką rašo apie tą techniką "giliai nardantys" žmonės ir supranti, kad tiesiog nežinai:). O kai nežinai - galvos neskauda :wink: Kadangi lėktuviukų, kurie yra "mano tema" teisingų ir gražių nieks negamino, teko būti tėčiu Karlu :) Tokie buvo Su-17(visi M, M4, M3...), Su-25, 26,34,7,9). O kitos drožybos- šiaip, "pasibovijimas", nes iki plastiko ir "nuliniais" užsiiminėjau, drožyba ne naujiena:).
Netgi tas Su -33 Hasegawos, kuris pas mane beveik kaip altorėlis stovi, net tas modeliukas turi mažų minusų, apie kuriuos dauguma tiesiog nutyli;) . Zilas yra tas iš "pasibovijimų", kurio rezultato net neprognozuoju:), pjaudamas, glaistydamas, šveisdamas jaučiuosi gana gerai :D Na va, truputį pasiteisinau :roll: :)
Pagarbiai - Darius L.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 21:00
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Minimal rašė:
amberror rašė:
Kažkada kažkurioje jūsų temoje rašiau, kad jūs mėgstate rinkti modelį iš "malkos" (t.y. su tokia standartinio rinkinio kokybe, kad neįmanomas OOB surinkimas). Kol kas matau tradicijoms nenusižengiate :twisted: Daug darbo nusimato.
Aš va irgi delsiu su savo tanku. Padariau pauzę ir sukonstravau Dragon 1/6 mastelio prieštankinę "vintovkę". Foto vėliau. OOB nesigavo, nes tai pats prasčiausias Dragon komplektas prie kurio man teko prisiliesti. Pasirodo ne viskas blizga auksu pas Dragon, yra ir chaltūros.


Na jo, pats aš taip pat užsibuvau.. na mat laukiau aerografo, kurį jau turiu 8) , bet dabar neaišku kada oro kompresorių gausiu :cry: tai ir stovi darbai vietoj. :?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 21:00
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Štai suvesti į 72-ą mastelį ir atspausdinti brėžiniai. Gerai, kad yra ankstesnė ir vėlesnė versijos.


Prikabinti failai:
5_166.jpg
5_166.jpg [ 81.46 KiB | Peržiūrėta 1663 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 21:01
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Minimal rašė:
Toks klausimas iškilo, per kiek laiko planuoji baigt, jei darbai sklandžiai eisis? :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 21:01
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
kad ir sklandžiai eis darbas, jis bus "įterpiamas" į rimtesnius darbus, čia kaip su tais christen eagl, Su-1 ir pan. Kaip jau minėjau, modelis pradėtas, nes kitų nebuvo :D ir turiu tikslą sumažinti patikusių , bet nebūtinai klijuojamų modelių kiekį. O dabar atsakymas - ~3 savaites:)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 21:01
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Štai, pradėjau Koreguoti dangčio formą, atsiranda išlinkimas, būdingas Zil'ams, jo nebuvimas labai gadino vaizdą.


Prikabinti failai:
7_226.jpg
7_226.jpg [ 51.01 KiB | Peržiūrėta 1663 kartus(ų) ]
6_116.jpg
6_116.jpg [ 58.06 KiB | Peržiūrėta 1663 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007