Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė karinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 22:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
ZALIAS rašė:
Olegai, sveikinu su aukštu įvertinimu konkurse Dishmodels'e. Pritrūko tik 6 balsų iki 5-os vietos tarp tokių stiprių konkurentų =D>

:D Geras konkursas, labai stiprus darbai. Mano nuomonė 1 ir 2 vietą turėtu būti pakeistos vietomis. T-62 tiesiog super, tiek perdarimu, toks nudažymas superinis. Manau rezultatus nulėmė ir povandininės srovės, vistik simpatijos ir autoritetas vieno ar kito autoriaus įtakoja.
Kas dėl mano rezultato, tai esu labai patenkintas ir nustebęs, nesitikėjau tokios aukštos vietos, matant tiek tokio lygio darbų.
Vistik sunkoka varžytis su profesionalais, kai kuriems ten modeliavimas yra ne hobis, o pragyvenimo šaltinis. Kiek girdėjau kitais metais gal padarys skirstimą į 3 kategorijas, profus išskirs į atskirą, tada galima bus ir apie aukštesnes vietas pagalvoti. :lol: Nu bet ir juniorose netiketai 3 vieta man neblogai, su vienu iš pirmųjų mano modelių.
Dėkui už sveikinimus. :)
Kam įdomu čia nugalėtojų modeliai - http://www.dishmodels.ru/cmp/dishow2009/winners.htm
o čia visi konkurse dalyvavę modeliai visuose kategorijose - http://www.dishmodels.ru/cmp/dishow2009/votes.htm


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 22:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Pirmiausia sveikinu - aukštas pasiekimas :ura: tarp tokių asų.
O kaip ten sudalyvavai - važiavai su modeliu, ar tiesiog užteko nuotraukas siųst (rašau ir pats abejoju :)?
Šiaip seniai norėjau paklaust, tik proga nepasitaikė - ar į dishmodels ir rumodelism reikia siunčiant nuotraukas aprašyt tik kirilica, ar užtektų rusiškai lotyniškomis raidėmis aprašyt? Kyla noras išplaukt su darbų nuotraukomis į platesnius vandenis, juo labiau, kad civilės sunkiosios technikos nedaug ten ir yra, tik va klaviatūra ir kirilica man - kietas riešutas. Tiek gal ne temon. Dar kartą sveikinu.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 22:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Dainavietis rašė:
Pirmiausia sveikinu - aukštas pasiekimas :ura: tarp tokių asų.
O kaip ten sudalyvavai - važiavai su modeliu, ar tiesiog užteko nuotraukas siųst (rašau ir pats abejoju :)?
Šiaip seniai norėjau paklaust, tik proga nepasitaikė - ar į dishmodels ir rumodelism reikia siunčiant nuotraukas aprašyt tik kirilica, ar užtektų rusiškai lotyniškomis raidėmis aprašyt? Kyla noras išplaukt su darbų nuotraukomis į platesnius vandenis, juo labiau, kad civilės sunkiosios technikos nedaug ten ir yra, tik va klaviatūra ir kirilica man - kietas riešutas. Tiek gal ne temon. Dar kartą sveikinu.

Dėkui. Aišku ten nevažiavau, siunti nuotraukas, kažkiek aprašau-pristatai modelį. Rašai arba rusiškai arba gali angliškai. Šiais laikais nesunku ir su google translate parašyti.
Šiaip tai dishmodels, galiama sakyti vienintelis pagrindinis jau kelis metus gyvuojantis konkursas Rusijoje, kuriame stengiasi pasirodyti geriausi autoriai iš Rusijos ir kitų šalių. Be jo yra ir mažesnių smulkesnių konkursėlių, jei nori gali pasižvalgyti ir ten, rekomenduoju sudalyvauti, tikrai pasisemsi patirties ir patarimų.
Čia konkursai kur dar galima siųsti darbus, aišku reikia pirmiau užsiregistruoti.
http://alfamod.ru/konkurs2009_2/
http://news.hobby.net.ua/forum/index.php?showtopic=1451


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 22:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
Žinau Berkut darbus: kruopštu, skoninga, realistiška. Pasiekimas vertas autoriaus, nors galima buvo tikėtis ir daugiau. Nesu internetiniu konkursų šalininkas, bet šis darbas t.p. geras. Nuoširdžiausi sveikinimai, linkiu dar daugiau tokių puikių darbų.
P.S. mačiau, kad dalyvavo Aleksandras su savo darbais, bet neradau jo darbų įvertinimo.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 22:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
O kur Aleksandras dalyvavo?
Grįžtant prie BTT 35 - tas T 62 ilgą laiką pirmavo. Mano nuomonė kaip ir Olego - turėjo būt pirmas.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 22:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
REDline rašė:
Labai smagu matyt Olego (Berkut) įvertinimą, o dar smagiau išvysti jo darbus gyvai. Kadangi turėjome malonumą pamatyti kai kuriuos modelius gyvai, galiu pasakyti kad jie tikrai verti tokių vertinimų, jei ne geresnių. Na, bet manau, kad tai tik skatins tobulėti :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Geg 2014 22:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007