Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Kiti plastikiniai modeliai...

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:41
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Palengva judam toliau - apkalinėju korpusą:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Truputį nervina šiek - tiek per trumpos apkalai skirtos juostelės, bet niekis - ne to yra buvę :D :D :D .
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:41
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
O kodėl modelis iš rinkinio temoje apie savadarbius-nulinius modelius? Gal tikslinga perkelti temą?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:41
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Perkelti? Kur :?: :?: :?: Prie plastiko? Prie kartono?... Ankstesnis šios temų grupės pavadinimas labiau atitiko tai, ką čia rinkome. Taigi, "Berkut" jei jau kelti, tai ir "La Curieuse 1:40 iš "Billing Boats"", "Endeavour's longboat", "ADVENTURE pirate ship "AMATI" rinkinys M1:60" temoms čia ne vieta. Jie taip pat daryti iš rinkinių. Kiek pamenu šios temos atsiradimo istoriją, tai ji ir buvo sukurta "nuliniams" ("Scratchbuild") modeliams ir modeliams iš rinkinių ("wooden kits") pristatinėti. Na, jei jau yra toks didelis noras viską "kilnoti", kilnokit, bet nemanau, kad nuo to kas geriau būtų. Dar vieną temų grupę kurti... Ar verta, kai ji vos ne tokia pat pagal tematiką, kaip ir ši bus? Na, bet ne man čia nurodinėti... Ko ir nedarau. Tik komentuoju situaciją. :D
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:41
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Perkelti į temą Kiti ne kartoniniai modeliai.... Kiek pažiūrėjau, ten panašiausiai tiktu, dabar gi modelis nėra savadarbis, o iš rinkinio. Koks skirtumas ar rinkinys iš medžio, plastiko ar kartono? Vistik tai gatavas rinkinys kurį reikia surinkti, o ne pagaminti pačiam?
Nemanau, kad modelis atitinka šios kategorijos. Nu bet čia tik mano pastebėjimai, jei labai nenorit galiu ir palikti. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:41
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
irakezas rašė:
sutinku su "Berkut",be to, kai konkurse varžosi modeliai iš rinkiniu vienoje kategorijoje su nuliniais,tai,mano manimu, grina nesamonė. :? [/b]


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:42
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
" Savadarbiai (nuliniai) modeliai", tuom turėtu būti viskas ir pasakyta, škias i konių jasno, kad ne temon. Savadarbiai-nuliniai, lično man asocijuojasi su meistro aukštesniu žinių lygiu, nei karpyti iš leidinio ar liejinių(imho). Meistravimas iš "BB" nėra nei nulinis, nei savadarbis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:42
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Na manau dar palauksim Prano pamąstymo ir tada bandysim perkelti į tinkamesnę kategoriją.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:42
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
O aš čia priie ko? :shock: Yra administratoriai, moderatoriai... Su jais ir spręskite. Mano reikalas paprastas: rašau ten, kur visada panašios temos modelių pristatymus dėdavau ir visiems neužkliuvo. O ir tų modelių iš "wooden kit" - ų čia tiek, kad vienos rankos pirštų užtenka visiems pristatymams suskaičiuot. Netinka čia - kelkit ten, kur Jūsų nuomone, jiems vieta. Bet galiu tiksliai pasakyti, kad prie plastikinių modelių šiems tikrai ne vieta - ne tas lygis ir sudėtingumas. Be to, pažiūrėjus panašių modelių surinkimą, labai nesunku pereiti ir prie to, ką čia dabar vadina "savadarbiais" modeliais. Klausimas "na zasypku": o jei šis modelis būtų daromas pagal "Billing Boats" brėžinius, instrukcijas, detalių specifikaciją, pasidarius papuošimų formų epokopijas... Kas tai būtų? Modelis iš rinkinio ar savadarbis? Manau, kad nei viena, nei kita. Bet čia - tik mano pamąstymai. Kur padėsit, ten gerai bus. Be to, ir ne visai į temą visas šis svarstymas čia - "oftop" - as grynas. Kiek pamenu, čia buvo tema apie "Cutty Sark", o ne apie jo priskyrimą.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:42
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Nieko asmeniškai neturiu prieš Praną ir jo modelius, tas perkėlimas, tik patogumui, kad užėjus į tam tikras temas rasti atitinkamus modelius. Šis bei kai kurie kiti, kurios taip pat perkelsiu, nelabai atitinka šios temos.
Cituoti:
Klausimas "na zasypku": o jei šis modelis būtų daromas pagal "Billing Boats" brėžinius, instrukcijas, detalių specifikaciją, pasidarius papuošimų formų epokopijas... Kas tai būtų? Modelis iš rinkinio ar savadarbis?

Jei modelio detalės, korpusas ar dauguma, bus padaryti nuo nulio, t. y. išlieti, išdrožti ar kitaip pagaminti, o ne paimti iš rinkinio, tai bus prie savadarbių, mano nuomonė tokia.
:wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Kov 2014 21:42
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Berkut rašė:
Jei modelio detalės, korpusas ar dauguma, bus padaryti nuo nulio, t. y. išlieti, išdrožti ar kitaip pagaminti, o ne paimti iš rinkinio, tai bus prie savadarbių, mano nuomonė tokia.
:wink:
teisingai, nes antraip, maždaug mūsų visi modeliai tiktų į tą temą, nesvarbu ar "BB" ar kitų leidėjų, kažkaip net neįsivaizduoju, kad save gerbiantis modeliuotojas, padarytų tik tiek, kiek gaminio autorius numatė, plastike pvz. tai apšie :D, gi nelipdo pilkų modelių :lol:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007