Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Kiti plastikiniai modeliai...

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Tadas rašė:
irakezas rašė:
Tadas rašė:
Paveikslėlis
Mano modelio denis (bukas). Palyginus mano denį su Skuduriuko deniu, mano denis baltas, arba Skuduriuko juodas. Mano nuomonė, kad mano denio spalva labiau atitinka tikrovę.
o mano nuomone skuduriuko tikroviskesnis,be to tavo lentos perplacios :)


Mūsų masteliai skiriasi 2 kartus.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Tikroviškas, netikroviškas... O Ponas "Marius Kaubrys" kada nors buvo ant burlaivio denio? Ant gerai prižiūrimo laivo su mediniu deniu? Neturiu galvoje keltų, kurių įgula - 4 - 7 žmonės ir žvejybinių laivų, kur ne iki denių šveitimo.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
skuduriukas rašė:
Sveiki. Na pagaliau pritilo diskusijos dėl denio spalvos :) Kadangi AŠ darau modelį tai aš ir sprendžiu :) šiame laive denis bus paliktas toks koks yra, tamsesnis. Kito laivo denis bus šviesesnis. O dabar klausimas. Kokia spalva reikia dažyti korpuso apačią? Dabar esu nudažęs kaip siūloma Bronza humbrolo 12, bet dabar reikia, kad kažkiek "pažaliuotu" :) Ar daryti truputi dry brush'a, ar washa? Gal kažkas esate daręs? kokią spalvą naudoti? norečiau kažko panašaus į tai
Paveikslėlis
Ačiū


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Tam, kad korpuso apačia "pažaliuotų" yra speciali "Humbroll" metalic spalva" "Green Mist". Tai yra - surūdijęs varis. Tik su dabartinėmis "Humbroll" spalvų gavimo sąlygomis vargu ar pavyks jų gauti. Jei nepavyktų, kažkur sandėliuke turėjau praimtą šių dažų dėžutę. Jei nesudžiūvo, galėsiu perleisti.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
skuduriukas rašė:
Būtų labai super :!: na kol kas paieškosiu, pasivažinėsiu po Vilniaus parduotuves. Deja visi kas turi humbrol išparduoda viską ir nebebus. na tikiuos kažkas bus man bonkutę palikęs.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
O manai, kad "Le Superbe" denių nekeitė, laukė, kol supus galutinai ar visai bus nubrūžinti? Laivai tada buvo statomi 10 - 15 metų, karo metu - 3 - 5 metams. Tai kur jiems sulaukti tokio amžiaus, kaip "Paduja", "Dar Pomorza", "Eagle". Taip, tai jau XX amžiaus laivai, bet ar aš sakiau, kad denio lentos turi būti vienodo atspalvio? Kiek pamenu, viskas lietė tik purvinimus. O kad rievių rašto pavaizduoti ne tik kad 1:180 masteliu, bet ir kokiu 1:25 masteliškai neįmanoma - taip pat turėtum sutikti. Kadangi plastikinių modelių "medžio struktūra" taip pat yra netikra, tai niekaip nesuprantu, kam ją modeliuose iš viso vaizduoja. Manau, taip pat turėtum sutikti, kad 0,1 mm aukščio rievė virsta 10 - 25 mm (priklausomai nuo mastelio) storio "dešra", gulinčia ant denio arba borto. Visa kita - kaip ir beprasmiai ginčai, nes ir tą patį denį galima nufotografuoti labai skirtingai. O kad denis 99 procentai kartų yra šviesesnis už kitas medines nedažytas detales, galima įsitikinti lyginimo būdu. Visose nuotraukose, kuriose buvo bandoma įrodyti denio tamsumą, yra ne viena raudonmedinė, riešutmedinė arba buko detalė. Ir jos yra visose nuotraukose daug tamsesnė už denio medieną. Apie nespalvotas nuotraukas geriau visai nekalbėti: ten raudonmedžio nuo riešuto neatskirsi. Jei taip knieti iki galo išsiaiškinti, siūlyčiau susitikti ir pasikalbėti. Nes kažkaip nepatogu teršti temą, skirtą modelio darymui. Tuo labiau, kad ir autorius pats jau pasakė, kad šiame modelyje nieko nebekeis. Nors, galbūt, tas mūsų pokalbis ir davė kažkam naudos.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
skuduriukas rašė:
Sveiki. Taigi buvo pakankamai produktyvus savaitgalis, darbai po truputį juda. Gaila nespėjau grįžti anksčiau, kol dar švietė saulė, todėl nesistengiau per daug fotkinti, lauksiu šviesesnės dienos. Gerai matosi keli "kleksai", bet manau dar ne kartą laivas bus taisomas. Kas dėl to nelemto denio, tai jau nieko nekeičiau. Bet jau žinau ką darysiu kitame laive, kad jis atrodytų pakankamai šviesus, bet ir pakankamai tikroviškas (tamsesnis) manau tada tiks ir vieniems ir kitiems :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Rinkinyje radau dalis, kurios labai primena kibirus, pagal instrukciją tai jie jokios funkcijos neatlieka, tik pamėtyti ant denio tai šen tai ten, taigi galvoju kad ten kibirai :D na mąstelis gal ir nelabai koks, bet turbūt sunku daryti kibirus, sumažintus 150 kartų. Priklijavau jiems rankenas, radau dar pas save kelias 1/150 mąstelio figurėles, manau laivą "apgyvendinsiu", nors dar anksti apie tai galvoti.
Paveikslėlis
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gnomas rašė:
Grąžu bet, žimes nuo stumuokliu galietum užglaistit :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
skuduriukas rašė:
jo, žinau šiuos abu kleksus. Bus pataisytas ir vienas ir kitas brokas :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:31
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
skuduriukas rašė:
Sveiki. Taigi noriu pasikonsultuoti. Bandžiau dažyti korpuso apačią. Kaip ir siūlė Pranas, nusipirkau Humbrolo green Mist. Rodau kas išėjo, ir nežinau ar tai gerai ar nea. Iš tikro tai labai blizga, atrodo net per daug. Ir ta žaluma keistoka, tikėjausi, kad bus labiau panaši į "elektrinę" ar kažką panašaus. Na ką namote?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Taigi laukiu patarimų. Aciu


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007