Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Kiti plastikiniai modeliai...

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
irakezas rašė:
mano nuomone tamsesnis denis atrodo tikroviskiau,perziurejau kaikuriu ,dabar esamu, laivu foto ir ten taippat denis tamsesnes spalvos


Prikabinti failai:
sss_400.jpg
sss_400.jpg [ 45.41 KiB | Peržiūrėta 1777 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
irakezas rašė:
dar vienas


Prikabinti failai:
1556b_126.jpg
1556b_126.jpg [ 70.5 KiB | Peržiūrėta 1777 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
"Marius Kaubrys" rašo:
Cituoti:
Siūlyčiau negadinti modelio, nušlifuojant medžio struktūros imitaciją ir padengiant denį buko lukštu - sugadinsi visą denio detalumą, kurį turi plastmasė ir neturi medžio lukštas.

Ar gali būti keistesnis dalykas, kaip sugadinti medžio parodiją tikru medžiu. Ir dar laive, kuris realiai buvo ne plastmasinis, o medinis.
Cituoti:
Niekada nesutiksiu su tuo, kad denis turi būti buko lukšto spalvos.

Čia buvo tik variantas. Šiaip jį renkuosi tik arabų ir Rytų pasaulio laivų modeliams. Mūsų kraštų laivams labiau tinkla beržas. Geriausia rinktis medieną, kuri būtent neturi rievių "rašto". Kodėl? Ogi todėl, kad padidinus tą raštą šiuo atveju 180 kartų ką gausime? Nesąmonę - nė vienas medis realybėje tokio dydžio rievių tikrai neturi. O kad patariu dėl to, kaip iš teisėjo "išspausti" balą - kitą, tai tik todėl, kad žinau, jog šio modelio autorius ne tik ruošiasi dalyvauti konkursuose, bet ir dalyvauja. Ir neblogai sekasi.
Pabaigai - klausimėlis - Kiek metų šiose nuotraukose pavaizduotam laivo deniui? Originale jis dengtas tiko mediena, kuri yra vos ne balta. Fotoaparatas to baltumo neperteikė, nors laive lankiausi kelis kartus.
Beje, paskutinėje nuotraukoje - jo "brolio", kurio denis dengtas juodalksnio lentomis ir dar drėgnas. Abu laivai dar "gyvi".
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis

nors tai ir ne burlaiviai, bet įdėjau todėl, kad nematau jokio papilkėjimo ar dėmių. Dėl ko ir buvo mano pirmieji patarimai (nenaudoti jokių "Wash"-ų, "Dry brushing"-ų ir t. t.). Aš pirmiausia turėjau galvoje spalvos vientisumą, o apie rievių "raštą", sutikime - jo masteliškai nepavaizduosime. Tai kad tą plastikinio medžio struktūrą lieka tik nušveisti. Jei ji pavaizduota net 0,1 mm aukščio linijomis, realybėje šiame modelyje jos gausis 18 mm aukščio :!: :!: :!: Štai ir negadink. Būtent tos "rievės" ir gadina bendrą visuminį ir detalų modelio vaizdą, o ne mano siūlytas buko (kaip vienas iš variantų) lukštas. :P
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:28
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Tadas rašė:
irakezas rašė:
mano nuomone tamsesnis denis atrodo tikroviskiau,perziurejau kaikuriu ,dabar esamu, laivu foto ir ten taippat denis tamsesnes spalvos

Tavo duotose nuotraukose denis yra šviesus. :wink:

Skuduriukas,
Siūlau pasižvalgyti čia. Nemačiau žmogaus/modeliuotojo, kuris darytų tamsų denį. Kuo jau kuo, bet Pranu, burlaivių modeliavime, netikėti negalima.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
irakezas rašė:
Tadas rašė:
irakezas rašė:
mano nuomone tamsesnis denis atrodo tikroviskiau,perziurejau kaikuriu ,dabar esamu, laivu foto ir ten taippat denis tamsesnes spalvos

Tavo duotose nuotraukose denis yra šviesus. :wink:

Skuduriukas,
Siūlau pasižvalgyti čia. Nemačiau žmogaus/modeliuotojo, kuris darytų tamsų denį. Kuo jau kuo, bet Pranu, burlaivių modeliavime, netikėti negalima.
man jis neatrodo sviesus :D tikrai ne berzo ir ne buko sviesumo


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
skuduriukas rašė:
na matau diskusijos uzvire :) vat kokiu dar foto pas save fototekoj radau apie denio gamyba. Kaip modeliuotojas bande padaryti tai ka mate nuotraukoje. Nezinau kokio laivo denis, bet panasu i burlaivi. Ir dar Tadui, tikrai esu mates ne viena laivo modeli su tamsiu deniu, cia tarp kitko :) .Kitas klausimas ar tai atitinka realybe. Taigi
Paveikslėlis
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Tadas rašė:
Paveikslėlis
Mano modelio denis (bukas). Palyginus mano denį su Skuduriuko deniu, mano denis baltas, arba Skuduriuko juodas. Mano nuomonė, kad mano denio spalva labiau atitinka tikrovę.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
skuduriukas rašė:
Na mano deniui iki juodumo kaip iki menulio kolega :) jis dazytas Humbrolo matt sand 63, ir padarytas dry brushás su humbrol chocolate98. Tai manau iki juodumo deniui toliau nei iki sviesaus :) tiesa nuotraukos gal kazkiek "meluoja" del tikrosios spalvos.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
irakezas rašė:
Tadas rašė:
Paveikslėlis
Mano modelio denis (bukas). Palyginus mano denį su Skuduriuko deniu, mano denis baltas, arba Skuduriuko juodas. Mano nuomonė, kad mano denio spalva labiau atitinka tikrovę.
o mano nuomone skuduriuko tikroviskesnis,be to tavo lentos perplacios :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 20:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ratilio rašė:
Sveiki.

Putodami apie spalvų tikroviškumą modeliuose nepamirškite ir "spalvų masteliškumo": http://www.paintassistant.com/scalelighting.html. :wink:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007