Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Slaptos technologijos

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:21
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Žodžiu nuotykiai su kompresorium nesibaigia - padarė išėmęs iš veikiančio šaldytuvo, sumontavo, viskas veikė, kol pakilo slėgis iki 4 atm. Padirbėjo keliolika minučių ir parūko dūmelis. Žodžiu išsiaiškino, kad šaldytuviniai kompresoriai neatlaiko spaudimo, nes šaldytuve tik 1,5 atmosferos.
Dabar lauksiu, kol pritaikys ir sumontuos galingesnį variklį nuo kito agregato ir jei ir tas pakartos giminaičių "žygdarbį", nieko kito neliks, kaip pirkt gatavą specialų agregatą internete. Užkniso nerealiai tos nesąmonės ir mane, ir mano meistrą :).
Papasakokit, kokie slėgiai pas jus aparatuose, kiek laiko naudojat įjungtus ir panašiai? Ir iš kokių jūs šaldytuvų imat detales? Nes nieko nesuprantu jau. Žodžiu laukiu visų jūsų paslapčių :) išdavimo. Ir iš vis man jau gaila, kad nepirkau gatavo tam skirto daikto, nes kainuos man jau panašiai, kaip ebėjuj naujas aparatas, galų gale :( :o :roll:.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
O kažin turbūt vožtuvo nėra sumontuoto? Jei jo nėra, tai natūralu, kad kompresorius greitai parūksta bandydamas dirbti viršijant apkrovimus.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Greičiausiai pas meistrą rankos ne iš tos vietos auga. :lol:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Dėl meistro rankų, tai jos ne kreivos, galite būti ramūs, nes ir jį patį pažįstu, ir kas jį mokė. Kiek kam mašinas remontuoja, jokių problemų nekyla.
Geriau pasakykit, kokie slėgiai ir kokių vožtuvų reikia kompresoriui be tų, kur čia rašo.
Mano kompresoriaus buvo tokie parametrai -
Slėgis - min. 1,5 atm; max. 4 atm. Prie 4 atm išsijungia kompresorius ir įsijungia kai slėgis nukrenta iki 1,5 atm. Stovi įėjimo filtras ir išėjimo. Alyva - automobilinė, pusiau sintetinė.
Daugiau apie jokius vožtuvus neradau info nei čia, nei duotuose rusiškuose saituose, tad jei turite kažkokios dar informacijos, būčiau dėkingas, jei ja ir pasidalytumėte. Kokie slėgiai pas jus aparatuose, kaip dažnai išsijungia/įsijungia ir panašiai. Nes po švenčių vėl darys, tik dės kitą variklį, tad būt gerai iki to laiko sužinoti visą informaciją, kurią įmanoma sužinoti.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Simė rašė:
Sveikas,
kažką ko gero tikrai ne taip darot.. Pas mane sustoja, kai pasiekia 7,5 atm., o vėl įsijungia ties maždaug 3,5. O dėl veikimo laiko, tai dažant dirba apie valandą, per tą laiką 3-4 kartus jis užsipumpuoja ir veikia labai puikiai. Variklis tiksliai nepamenu, bet man atrodo 1/8 ag - tikrai neypatingai galingas.
Kalbant apie vožtuvą, tai grįžtamas yra pačiam kompresoriuje, todėl atpuola šitas variantas, jei įdėsi dar vieną, tai tik apsunkinsi kompresoriaus darbą.

Sėkmės ;)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Miezis rašė:
Mano kompresoriaus slėgis dažant būna 1,4 atmosferų. Jau ~8 metus dirba. Atrodo štai taip:

Paveikslėlis

Tik va, kad jau aerografas mano pavargęs: taško, spjaudo dažus, nežinau kodėl, atrodo štai taip:

Paveikslėlis

Gal kam buve irgi tokių problemų, kas turi tokį patį aerografą?

Atsiprašau už nuotraukų kokybę, neturiu normalaus fotoaparato.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Sveiki, vyručiai, o jūs po darbų nuleidinėjat orą iš kompresorių, ar paliekate po slėgiu? Ar jiem(kompresoriams) dzin, kaip stovėt(nenaudojant)- su oru, ar be oro?
Dainavietis, reikėjo tau imti iš "Seras", būtum jau pabaigęs ir gruzoviką, ir nervų sutaupęs. Šiandien išbandžiau, eina , kaip laikroduks, kadangi ne pats dariau, tai gamybos niuansų nežinau. Ačiū tam, kas žinojo(Seras) :wink: .


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Simė rašė:
Aš tai nuleidžiu, o ir šiaip, kai lieka valymas aerografo, išjungiu, kad per naują nebepildytų ir valau. Kai pagalvoji apie tą garsą, kuris galimas, kai palieki su slėgiu viduj, tai net nupurto :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:23
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Seras rašė:
Dainavietis rašė:
Dėl meistro rankų, tai jos ne kreivos, galite būti ramūs, nes ir jį patį pažįstu, ir kas jį mokė. Kiek kam mašinas remontuoja, jokių problemų nekyla.
Geriau pasakykit, kokie slėgiai ir kokių vožtuvų reikia kompresoriui be tų, kur čia rašo.
Mano kompresoriaus buvo tokie parametrai -
Slėgis - min. 1,5 atm; max. 4 atm. Prie 4 atm išsijungia kompresorius ir įsijungia kai slėgis nukrenta iki 1,5 atm. Stovi įėjimo filtras ir išėjimo. Alyva - automobilinė, pusiau sintetinė.
Daugiau apie jokius vožtuvus neradau info nei čia, nei duotuose rusiškuose saituose, tad jei turite kažkokios dar informacijos, būčiau dėkingas, jei ja ir pasidalytumėte. Kokie slėgiai pas jus aparatuose, kaip dažnai išsijungia/įsijungia ir panašiai. Nes po švenčių vėl darys, tik dės kitą variklį, tad būt gerai iki to laiko sužinoti visą informaciją, kurią įmanoma sužinoti.
Reikalingas atbulinis vožtuvas :wink:


Prikabinti failai:
545_120.gif
545_120.gif [ 5.37 KiB | Peržiūrėta 1034 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:23
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Seras rašė:
gede rašė:
Sveiki, vyručiai, o jūs po darbų nuleidinėjat orą iš kompresorių, ar paliekate po slėgiu? Ar jiem(kompresoriams) dzin, kaip stovėt(nenaudojant)- su oru, ar be oro?
Dainavietis, reikėjo tau imti iš "Seras", būtum jau pabaigęs ir gruzoviką, ir nervų sutaupęs. Šiandien išbandžiau, eina , kaip laikroduks, kadangi ne pats dariau, tai gamybos niuansų nežinau. Ačiū tam, kas žinojo(Seras) :wink: .
Gediminai,dzin ,ar su oru ,ar be oro. :wink:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007