Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Slaptos technologijos

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Klijai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lietuvis rašė:
Raivo rašė:
Aš turiu nusipirkęs jų tris buteliukus :) Jie gerai laiko, kai yra didesni sukibimo paviršiai, tačiau silpnesni negu cianoakriliniai. Džiūsta gana greitai, tačiau gerokai lėčiau negu CA, todėl įmanoma pakoreguoti suklijavimą, jeigu reikia. Dar vienas pliusas - ne visiškai išdžiūvusius klijus galima nuvalyti (kad ir drėgnu ausų krapštuku). Tačiau jeigu reikia tvirto sukibimo, geriau CA, epoksidiniai arba litavimas.

O va aš turiu problemų būtent su Gator klijais, jie man visai neklijuoja nei plastiko su plastiku, nei PE su plastiku. Klijų tirštumas panašus į PVA (gal šiek tiek skysteni). Gal kas turite kokių pasiūlymų, gal jie turi būti tirštesni ar skystesni?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Klijai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Raivo rašė:
Lietuvis rašė:
O va aš turiu problemų būtent su Gator klijais, jie man visai neklijuoja nei plastiko su plastiku, nei PE su plastiku. Klijų tirštumas panašus į PVA (gal šiek tiek skysteni). Gal kas turite kokių pasiūlymų, gal jie turi būti tirštesni ar skystesni?


Maniškiai tai gerokai tirštesni nei PVA. Maždaug grietinės (geros) tirštumo. Gal pas tave per daug praskiesti?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Klijai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lietuvis rašė:
Raivo rašė:
Lietuvis rašė:
O va aš turiu problemų būtent su Gator klijais, jie man visai neklijuoja nei plastiko su plastiku, nei PE su plastiku. Klijų tirštumas panašus į PVA (gal šiek tiek skysteni). Gal kas turite kokių pasiūlymų, gal jie turi būti tirštesni ar skystesni?


Maniškiai tai gerokai tirštesni nei PVA. Maždaug grietinės (geros) tirštumo. Gal pas tave per daug praskiesti?


Taip, pas mane skysteni. Paliksiu atidarytą indelį, kad dalis vandens išgaruotų ir tada mėginsiu. Dėkui už informaciją.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Klijai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Miezis rašė:
Norėjau paklausti, yra detalė suklijuota epoksidine derva, deja, ta derva buvo blogai užmaišyta (per mažai sukietintojo), todėl detalė nei sulipus, nei nesulipus. Kaip galima būtu nuvalyti epoksidine dervą? O kokia reakcija būtu jei užpilčiau ant dervos CA klijų?

P.S. Klijuojamas ne stendinis modelis, o tokia detalė:
http://www.shoppscr.com/image/cache/dat ... 00x500.jpg
Ji buvo skilusi, ten kur tvirtinasi įvorė, tai klijuojamas tas žiedas ir taip pat norima įklijuoti guolį.

Laukiu jūsų patarimų bei nuomonių.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Klijai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Grazvius rašė:
Cituoti:
Norėjau paklausti, yra detalė suklijuota epoksidine derva, deja, ta derva buvo blogai užmaišyta (per mažai sukietintojo), todėl detalė nei sulipus, nei nesulipus. Kaip galima būtu nuvalyti epoksidine dervą? O kokia reakcija būtu jei užpilčiau ant dervos CA klijų?

P.S. Klijuojamas ne stendinis modelis, o tokia detalė:
http://www.shoppscr.com/image/cache/dat ... 00x500.jpg
Ji buvo skilusi, ten kur tvirtinasi įvorė, tai klijuojamas tas žiedas ir taip pat norima įklijuoti guolį.

Laukiu jūsų patarimų bei nuomonių.


Sveikas, metalo klijavimui darbe naudoju dviejų tipų klijus: tai įvorių klijus (jų galima rast guolių parduotuvėse) ir sriegio klijus, skirtus tam, kad neišsisisuktų (rast galima ten pat). nežinau tiksliai, kaip dėl įvorių klijų, bet bent jau sriegio yra trijų stiprumo klasių - lengvai išardomiems, retai išardomiems ir visiškai neišardomiems sujungimams. jie pakankamai lakūs ir sąlyginiai greit džiūstantys. kol skysti, galima pavalyt su ausų krapštuku ir truputėliu nefraso.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Klijai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Miezis rašė:
Na dėl jūsų pasiūlytų įvorių klijų, tai būtinai pasidomėsiu, o kokia maždaug orientacinė kaina retai išardomiems sujungimams?

Bet man dabar pagrindinė dilema, tai kaip nuvalyti ta neišdžiuvusią dervą? Nes pas mane yra įskilimas ties pažymėta vieta (reik ir plastika klijuoti, o su kuo siulytumet?):
Paveikslėlis

Jei pavyks, šiandien vakare nufotografuosiu, kokia pas mane reali situacija (kaip atrodo).


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Klijai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Grazvius rašė:
Loctite Anaerobiniai guoliu,ivoriu klijai 603 10ml LOCTITE 34.12 LT;
Loctite vid.stiprumo sriegio fiksatorius 243 10ml. LOCTITE 32.63 LT;

http://albaservis.dyndns.org/index.php?cat_id=44

dėl plastiko reiktų klausti tų, kurie užsiima. aš, galbūt, pamėginčiau klijuot su tais pačiais klijais, nors neesu mėginęs plastiko klijuot. dėl dervos, tai vėlgi, gal tas pats nefrasas padėtų ar koks 646?


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Klijai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2014 21:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Miezis rašė:
Dėkui už patarimus bei nuorodą, turėsiu omenyje. Deja nebuvo progos nufotografuoti. Bandysiu pavalyti su 646 epoksidkę ir sutvirtinti konstrukciją, kur skilo plastikas.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007