Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Slaptos technologijos

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Sveiki, kolegos,
mane sudomino tas pokalbis apie reklamą - labai jau maža riba tarp informacijos ir reklamos. Jei kalbėtume, kad daug ką verta siųstis iš hannantsų - ar tai reklama? kad ten yra daug, visko, patikima parduotuvė.
Apie Poligoną - be jokios abejonės tai pati geriausia man žinoma parduotuvė modeliuotojams Kaune. Tai yra mano nuomonė ir mano patirtis. Apie tai aš galiu informuoti kolegas. Jei kolegos iš kitų miestų pas save ras geresnes -pasidžiaugsiu, bet kitur nevažiuosiu - tiesiog neapsimokės. O jei bus daugiau modeliuotojų, daugiau parduotuvių(jei jų reikės)-valio, reiškia Lietuvoje ne tik soliariumai ir alus :). Jei kas nors nesutinka su mano nuomone, tada prašau man pasakyti kur galėčiau gauti įrankių modeliavimui, MM dažų(kuriuos labai gerai vertinu), arba kur galiu rasti tokią įvairovę modelių ar bent jų užsisakyti,jei ne "Poligone"? Internete? Vilniuje?Taigi, 'Poligonas" yra geriausia parduotuvė modeliuotojams Kaune, o kiti gal ras geriau. Ar tai informacija ar reklama?
Pagarbiai - Darius L


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 08 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Jo. Pritariu Dariui. Riba tarp reklamos ir informacijos yra sudetingas klausimas. Vis tik cia nemanau kad buvo reklama tikraja prasme, t.y. nera nei adreso, nei telefono, nei kt.kontaktines informacijos. Pvz jei parasyciau, kad Vyckos parduotuveje Panevezyje didelis kliju pasirinkimas :) Ar butu reklama? Turbut ne, nes Vyckos parduotuve :) nezinanciam susirasti tarp kitu parduotuviu butu nelengva :) O tai, kad kaip siuo atveju tokiu tik modeliniu parduotuviu nera pas mus daug - klausimas visai kitas, ne apie reklama.

O trumpeterio modeliai turi ir pliusu ir minusu, yra geru modeliu, yra ir nelabai :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 08 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gnomas rašė:
Jeigu ko nors įžeidžiau tai nuorėčiau atsiprašyt


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 08 Geg 2014 21:22
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
REDline rašė:
Ech, mano magistrinio tema kaip tik buvo apie reklamą (paslėptą reklamą), :)
bet ši tema apie trumpter, tad susilaikysiu ir išreikšiu nuomonę apie minimą gamintoją. Bendrai duočiau 8-9 iš dešimties kalbant apie lėktuvus. Daug lengviau kalbėti apie konkretų modelį, tad...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 08 Geg 2014 21:23
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Gnomas rašė:
Jeigu ko nors įžeidžiau tai nuorėčiau atsiprašyt

2Gnomas - manęs tikrai neįžeidei :) . Įsikišau į pokalbį, nes truputį nepatinka situacija Lietuvos modelizme- jis ir taip merdi, o jei pradėsime dar "gesinti" vienas kitą , pyktis ar nesveikai konkuruoti - bus visai prastai. Nežinau visų prekybos modeliais subtilybių, bet esu prieš nesveiką konkurenciją tokioje mažoje šalyje. Prašau kolegų nepykti už mano nuomonę(o ne reklamą :wink: ).
Dėl Trumpeterio modelių - šarvuotos technikos mėgėjai labai giria šitą firmą, o kiek teko matyti pačiam - liejiniai, plastikas ir dekalės - labai aukštas lygis. Kai kurie lėktuvai pykstasi su geometrija, bet plastikas, surenkamumas ir siūlės yra geros kokybės(nauji pačio Trampo modeliai). Aukšto lygio firma, bet pažiūrėt į dėžutę reikia.
Pagarbiai - Darius L.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 08 Geg 2014 21:23
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Kalbant apie 1/72 lektuvu modelius, man nepatiko kai kuriuose ju WW2 periodo lektuvuose pernelyg ryski drobe trauktu vairu imitacija. Tokiame mastelyje tai turetu buti imituota daug svelniau ir subtiliau. Bet tai nesunkiai istaisoma su svitriniu popieriumi :)


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007