Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Dioramos, vinjetės, figūros.

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dioramos
StandartinėParašytas: 04 Geg 2014 20:53
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
fricas rašė:
Labai būčiau dėkingas, jei bent linką numestum, kur tos nuotraukos. Deja, šį hobį praktiškai teko atšaukti, nes laiko visiškai 0. Bet karts nuo karto dar prisėdu. Beje, pradėjau R/C lėktuvų modeliavimą :) , taip, kad abu dalykus sunku suspėti :) . Bet bandysiu rast laiko :) .
Ir dar viena bėda, kad modeliuoju labai mažam mastelyje - 1/87 (H0 traukinių pasaulyje), taip, kad gana sunku surasti priemones tokioms miniatiūroms, kad atrodytų tikroviškai. Tačiau, dideliame mastelyje atsiranda kita bėda - reikia kuo daugiau ir tikroviškesnių detalių, kas atima, ko gero, dar daugiau laiko :wink: .


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Dioramos
StandartinėParašytas: 04 Geg 2014 20:53
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Ramzes rašė:
Linkai į tas nuotraukas yra šitame pačiame skyriuje ("Apie ne kartoninius modelius..."), temoje "Snieguota diorama su T-34-85". Linkas į tą temą: http://www.modelizmas.com/forumas/viewt ... 96&start=0 Pačiam pirmam poste pilną linkų, ir dar vesk į apačią, dar yra. O dėl modeliavimo priemonių, tai geras modeliutojas iš biedos visokių jų ir daug prigalvoja. O mąstelis tai gal mažokas. Pavyzdžiui, aš asmeniškai dioramų nedarau konkrečiame mąstelyje, aš jį taikau atsižvelgdamas į tai, ką aš dioramai turiu gero, ką galim panaudot (bent jau taip dariau pirmoj toj dioramoj). Turėjau T-34, nepamenu kokio mąstelio, tai ir visą dioramą maždaug to paties padariau, pagal tą tankiuką.
Truputėlį ne į temą, iš kur būsi? Beje, turiu vieną pažįstamą, kuris jau senokai domisi aviamodeliavimu. Gal jūms būtų įdomu pabendraut. Tai tiek, atrodo, ir sėkmės!

Su pagarba, Ramz.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Dioramos
StandartinėParašytas: 04 Geg 2014 20:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
fricas rašė:
Ramzes rašė:
Linkai į tas nuotraukas yra šitame pačiame skyriuje ("Apie ne kartoninius modelius..."), temoje "Snieguota diorama su T-34-85". Linkas į tą temą: http://www.modelizmas.com/forumas/viewt ... 96&start=0 Pačiam pirmam poste pilną linkų, ir dar vesk į apačią, dar yra. O dėl modeliavimo priemonių, tai geras modeliutojas iš biedos visokių jų ir daug prigalvoja. O mąstelis tai gal mažokas. Pavyzdžiui, aš asmeniškai dioramų nedarau konkrečiame mąstelyje, aš jį taikau atsižvelgdamas į tai, ką aš dioramai turiu gero, ką galim panaudot (bent jau taip dariau pirmoj toj dioramoj). Turėjau T-34, nepamenu kokio mąstelio, tai ir visą dioramą maždaug to paties padariau, pagal tą tankiuką.
Truputėlį ne į temą, iš kur būsi? Beje, turiu vieną pažįstamą, kuris jau senokai domisi aviamodeliavimu. Gal jūms būtų įdomu pabendraut, Tai tiek atrodo, ir sėkmės!

Su pagarba, Ramz.


Matai, esu prisirišęs ir morališkai ir fiziškai prie traukinių modeliavimo. Visos dioramos jungiamos į didelį geležinkelio maketą. Tiksliau, turėtų būti jungiamos :lol: . Vis neprisiruošiu pradėti naujo maketo (laiko nėra), nors senas jau savo atgyvenęs. Tarp kitko, savo laiku buvo klubo Hobis stende Litexpo vieną kartą. Dar pilnai veikė. Pats esu buvęs klubo Hobis narys. Tiesiog nežinau, ar jis vis dar egzistuoja, nes senokai nebesusitinku su tais žmonėmis. Visai smagu buvo. Bet atsirado kitų prioritetų, taip, kad šis hobis porai metų buvo pamirštas :) .
Beje, su aviamodeliuotojais esu prisibendravęs anksčiau gana nemažai. Tik problema ta, kad mane ir aviamodeliuotojus dažniausiai domina skirtingos sritys. Juos - aviamodeliai, o mane traukiniai, reljefas, žmonės, pastatai, įvairūs objektai, detalės ir t.t., kitaip sakant, pasaulio atkartojimas mažesnėje formoje. O prieš su kuo nors bendraujant man visų pirma reikėtų pačiam pasikrapštyti prie kokio namo maketo ar smulkios dioramos :) .


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007