Pagrindinis diskusijų puslapis » Bendros temos » Modeliavimo varzybos, parodos ir kiti renginiai Lietuvoje

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Bal 2019 10:37
  


Užsiregistravo: 12 Geg 2013 11:54
Pranešimai: 627
Keletas filmuotų akimirkų:
https://www.youtube.com/watch?v=KlhZpUcOEaU

Paskutinėmis kovo dienomis – 29 – 31 „Vaivorykštės“ gimnazijoje buvo nemažai svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių. Čia vyko jau tradiciniu tampantis „Popierinių modelių konkursas „Gargždai – 2019“, kurį organizuoja Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro stendinio modeliavimo studija kartu su Jaunimo iniciatyvine grupe „Gargždų Guliveriai“. Šiemet sulaukėme daug didesnio būrio svečių. Atvyko modeliuotojai iš Daugpilio ir Preili miestų Latvijoje, Franciškovo, Chelmžos, Šviečie miestų Lenkijoje, Baltarusijos sostinės Minsko bei modeliuotojai iš Klaipėdos Moksleivių saviraiškos centro studijos „Febas“, „Pajūrio regiono modeliuotojų klubo „Mikropasaulis“, Kretingos, Kauno, Panevėžio miestų bei Vilniaus modeliuotojų viešosios įstaigos „Modeliuok.lt“. Žinoma, dalyvavo gausus būrys Klaipėdos rajono modeliuotojų, atstovavusių Gargždų VJLC, „Vaivorytkštės“ gimnaziją ir „Kranto“ pagrindinę mokyklą.
Be tų modelių, kuriuos atsivežė atvykę modeliuotojai, kaip įprasta, buvo atvežta nemažai draugų ir ugdytinių, kurie negalėjo dalyvauti asmeniškai, modelių. Tokių atvežtų modelių buvo iš Lenkijos miestų Krasnystavo ir Liublino. Taip susidarė 80 modeliuotojų ir 203 modelių sąrašai. Bet tai – tik konkursinėje programoje. Dar beveik 30 modelių išstatyti nekonkursinėje parodoje.
Modeliuotojai buvo suskirstyti į 4 amžiaus grupes, jų modeliai – į 34 kategorijas. Beje, lyginant su praėjusiais metais, jauniausių vaikų amžiaus grupės (iki 9 metų) modelių buvo 43 (pernai tik 16) ir šią kategoriją teko suskaidyti į tris atskiras KT – technikos modeliai, KP – pastatų maketai ir KF – figūrėlių kategorijas.
Konkurso metu pristatytos ir kitos Gargždų VJLC veiklos: dainavo dainavimo studijos (mokytojas R. Stoškus), šoko breiko studijos (mokytoja E. Stropienė), madas demonstravo bendra dailės studijos (mokytoja A. Litvinienė) ir dizaino studijos (mokytoja R. Buivydienė) merginų komanda.
Po konkurso atidarymo skaniais lietuviškais šaltibarščiais ir cepelinais, pagamintais Brožių kaimo bendruomenės „Brožių virtuvės“ darbuotojų, pavaišinti dalyviai ir svečiai ilgai gyrė pietus. Bet mes neleidome jiems ilgai jų „virškinti“ – visi buvo paprašyti išeiti į „Vaivorykštės“ gimnazijos kiemą, kur prisistatė Klaipėdos karybos istorijos klubo rekonstruktoriai Algimantas ir Loreta. Jie atsivežė tikrą istorinę patranką, kuria buvo iššauti šūviai už Lietuvą ir konkursą – kad ilgai gyvuotų ir klestėtų. Patrankėlė, nors ir nedidelė, bet pasirodė esanti tikrai „gerklinga“: driokstelėjo taip, kad tą vakarą visas Facebook aptarinėjo kur ir kas sprogo. Taip pat buvo pademonstruotas visas muškietos (gal ir kitaip tas šautuvas vadinamas) užtaisymo procesas ir iššautas šūvis. Grįžus į salę, Algimantas papasakojo apie klubo veiklą, dalyvavimą mūšių inscenizacijose ir kitą veiklą.
O tada prasidėjo modelių vertinimas, kurį vykdė trys vertinimo komandos, sudarytos iš mūsų jaunimo, vieno Lietuvos ir vieno užsienio modeliuotojo. Kol vyko vertinimas, buvo prekiaujama modeliavimo leidiniais. Nors ir nedidelėje mugėje prekyba vyko gana sėkmingai. Prekiavo Lenkijos leidyklos „Wektor“ savininkas Stanislaw Sliwinski ir Klaipėdoje įsikūrusios leidyklos „W.M.C. Models“ leidėjas Denis Sinelnikov.
Vakare kaimo turizmo sodyboje „Gribžė“ vyko modeliuotojų vakaronė, kurioje svečiai vaišinosi iš rėmėjų lėšų nupirktomis vaišėmis, skambėjo pakaitomis lietuviškos, lenkiškos ir latviškos dainos. Tik baltarusiai buvo tylesni, nes jų tik du buvo. Jaunimas, užkirtęs picos, pasivaišinęs skanėstais tuoj pradėjo susipažinimą, vėliau prasidėjo slėpynių ir gaudynių žaidimai. Beje, atvykę svečiai „Gribžėje“ ir nakvojo.
Antra diena buvo palikta svečių susipažinimui su Gargždais, jų apylinkėmis, Klaipėda. Kažkam labai pasisekė – net NSO virš Gargždų nufotografavo, nors atidžiau įsižiūrėjęs, kiekvienas gargždiškis tame UFO pažins mūsų vandens bokšto „galvą“. 14.00, po trijų skambučių ir griausmingų fanfarų pradėjome konkurso uždarymo ir nugalėtojų apdovanojimas. Laureatų buvo daug ir jų laukė nemažai prizų. Atsisveikinome su dalyviais ir svečiais liūdna, bet viltinga ABBA daina „Šou turi tęstis“.
O dabar – rezultatai. Pradėsiu nuo mažiausių vaikų V1 amžiaus grupės. Technikos modelių kategorijoje nominantais tapo Mantas Dobrovolskas (kateris „ELCO“), Tautvydas Kasparaitis (automobilis MG Tc „Midget“) (abu GVJLC) ir Franciszek Chmieliewicz (Messerschmitt Me-109, „Combat“, Chelmža). Pastatų maketų kategorijoje nugalėjo Agnė Jurkutė (Valdovų rūmai, GVJLC), Grigorijs Vitvickis (Hohensalzburg pilis BJC „Jauniba“, Daugpilis), Dominykas Pekarskas (Vandens malūnas, Kaunas) ir Kamilė Lomtevė (Trobelė ant vištos kojelės, „Mikropasaulis“, Klaipėda). Figūrėlių kategorijoje laimėjo Tautvydas Kasparaitis (Samurajus, GVJLC), Vaitė Balkūnaitė (Indijos povas, Klaipėdos MSC) ir Kamilė Lomtevė (Kudu, „Mikropasaulis“, Klaipėda).
Vyresniųjų vaikų amžiaus grupėje buvo daugiau kategorijų, todėl ir nugalėtojų buvo daugiau: aviacijos modelių kategorijoje nominacijas laimėjo Ugnius Adomaitis („Fokker Dr.I., GVJLC), Kirils Žuks („Jak-55“, BJC „Jauniba“, Daugpilis) ir Lena Chmieliewicz („RWD-8“, „Combat“, Chelmža). Laivų kategorijoje nugalėjo Aistė Jurkutė (kateris „ELCO“, GVJLC), Sofija Vilcane (vikingų laivas, Preili BJC) ir Vakaris Rudys (buksyras „Kaczor“, „Krantas“, Gargždai). Ratinės technikos kategorijoje neprilygstami buvo Daumantas Noreika (Tarpan „Honker“, „Modeliuok.lt“, Vilnius), Jelena Ambrosova (priešgaisrinis automobilis, BJC „Jauniba“, Daugpilis) ir Dana Petrejeva (traktorius su priekaba, Preili BJC). Vikšrinės tachnikos modelių kategorijoje geriausiai įvertintas trejetas: Deividas Barauskas („7TP“, GVJLC), Jaroslaw Zawistowski (Pz. Kpfw. V. „Tiger“, „Combat“, Chelmža) ir Ignats Vilcans (T-34/85 „Rudy“, Preili BJC). Figūrėlių kategorijoje prizus laimėjo tik BJC „Jauniba“ iš Daugpilio modeliuotojai: Artjoms Kosenkovs (turnyrų riteris), Rolands Turčimovičs (riteris Rudolfas) ir Milana Potapova (Ulrich von Jungingen). Pastatų maketų kategorijoje laurus nuskynė Rolands Turčimovičs (rūmai Lancuht, BJC „Jauniba“, Daugpilis), Marija Nefiodova (didžioji Kinų siena, Klaipėdos MSC) ir Vakaris Rudys (Šv. Lauryno bažnyčia Grojece, „Krantas“, Gargždai). Neklasifikuotų aukščiau modelių kategorijoje nominacijas laimėjo Aistė Jurkutė (čekiški lokomotyvai, GVJLC), Indrė Petkevičiūtė (kalėdinis traukinukas, Klaipėdos MSC) ir Vanessa Solon (raketa „Meteor-2“, Šviecie, Lenkija).
Jaunimo amžiaus grupėje (14 – 18 metų) aviacinių modelių kategorijoje geriausiais tapo Edgars Ževnerovičs (FW – 190D-9), Emils Šumskis (Ju-88C-6, abu BJC „Jauniba“, Daugpilis) ir Joanna Wantowska („Rumpler C.I“, „Combat“, Chelmža). Laivų kategorijoje nominacijas laimėjo Piotr Mieszkowski (hidrogliseris „Farman“, Liublinas, Lenkija), Joanna Wantowska (povandeninis laivas Hetch“, „Combat“, Chelmža) ir Krzystof Pliszka (HMS „Scheffield“, „Combat“, Chelmža). Ratinės technikos modelių kategorijoje prizininkais tapo Jonė Baltramaitytė (Wz.34, GVJLC), Joanna Wantowska („Komanndowagen“, „Combat“, Chelmža) ir Piotr Mieszkowski (MAC AC „Bulldog“, Liublinas, Lenkija). Vikšrinės technikos modelių buvo tik du, bet vienas – tikrai geras (ką įrodė ir vėliau šiuo modeliu laimėtas specialus prizas). Taigi, prizininku tapo Igno Sungailos (GVJLC) lengvasis tankelis „Caro Veloce“ C.V. 3/35, o Jonės Baltramaitytės lenkiškų tankų kolekcija „1939 rugsėjis“ apdovanota padėka. Figūrėlių šįmet buvo tik viena – Joanitas, kurio autoriui Krzystof Pliszka („Combat“, Chelmža) taip pat įteikta padėka už kantrybę ir įdėtą darbą. Pastatų maketų kategorijoje geriausiais pripažinti Deimantės Žutautaitės Vesterplatės švyturys (GVJLC), Piotr Mieszkowski Jaščiurovkos koplytėlė (Liublinas. Lenkija) ir Joanna Wantowska Opalenicos Rotušė („Combat“, Chelmža). Kosminės technikos ir fantastikos modelių kategorijoje laurus nuskynė Artjoms Gojs („Energija – Buran“, BJC „Jauniba“, Daugpilis), Joanna Wantowska („Meteor-2“ Nr. 10, „Combat“, Chelmža) ir Krzystof Pliszka (raketa „Meteor“ Nr.7., „Combat“, Chelmža). Neklasifikuotų modelių kategorijoje prizais įvertinti visi trys modeliai: Piotr Mieszkowski (lokomotyvas „Pennydaren“, Liublinas, Lenkija), ), Joanna Wantowska („Bricoli, „Combat“, Chelmža) ir Ignas Sungaila ( patranka „PAK 35/36“, GVJLC).
Suaugusiųjų modeliuotojų amžiaus grupėje daugiasparnės aviacijos modelių kategorijoje buco tik du modeliai, vieno iš kurių autorius – Stanislaw Sliwinski iš Franciszkow (lietuviškas mokomasis lėktuvas „Rumpler C.I“) įvertintas nominacija, kito – Sopwith „Triplane“ autorius – padėka. Sraigtinės aviacijos modelių kategorijoje taip pat buvo tik dviejų dalyvių modeliai, bet jie visi buvo verti laimėti nominacijas. Jas laimėjo Mindaugas Pekarskas (P-26 „Peashooter“, Kaunas) ir Donatas Skiauteris („ANT-25“, Panevėžys). Reaktyvinės aviacijos kategorijoje laurus „nuskynė“ Pranas Sungaila („Mig-29“, GVLJC), Stanislaw Sliwinski („Su-7BKL“, Franciszkow. Lenkija) ir Mindaugas Pekarskas (Aero L-39 „Delfin“, Kaunas). Sraigtasparnio modelis buvo tik vienas - H-13 „Sioux“, Franciszkow – bet toks puikus, kad įvertintas nominacija. Vikšrinės karinės technikos modelių kategorijoje nominacijas laimėjo Evaldas Venckauskas („M-110A-2“. „Vaivorykštė“), Darius Gelumbauskas (Sd. Kfz. 138/2 „Hetzer“, „Sparnai-72“, Kaunas) ir Mindaugas Pekarskas (Sd. Kfz. 2 NSU. „Kettenkrad“, Kaunas). Kartoninės karinės ratinės technikos kategorijoje apdovanoti Evaldas Venckauskas (Sd. Kfz. 234/2 „Puma“. „Vaivorykštė“), Mindaugas Pekarskas (Sd. Kfz. 221, Kaunas) ir Jevgenijs Konovalovs („BRDM – 2“ model 96i. BJC „Jauniba“, Daugpilis). Civilinės technikos kategorijoje laimėjo Ana Bosowska („STAR-21“, Krasnystaw, Lenkija), Jerzy Donczyk (Ural „Patrol“. Šviecie, Lenkija) ir Mindaugas Pekarskas (STAR-20“, Kaunas). Geležinkelio technikos modeliai abu pripažinti „tinkamais“ medaliui – Prano Sungailos elektrovežis „ER-2“ (GVJLC) ir Stanislaw Sliwinski traukinys Liublinas – Radomas (Franciszkow. Lenkija). Artilerijos modelių kategorijoje buvo tik vienas modelis – Evaldo Venckausko 1859 metų pavyzdžio prancūziška lauko patranka, bet padaryta taip puikiai, kad ji pripažinta verta laimėti nominaciją. Laivų modelių kategorijoje trys „milžinai“ tapo nugalėtojais, bet ne todėl, kad buvo dideli, o gerai padaryti: Maksim Zinko iš Minsko DOSAAF klubo IJN „Yukikaze“, Vilmanto Norkaus iš GVJLC USS „Helena“ ir Arkadijs Žarinovs iš BJC „Jauniba“, Daugpilis kreiseris „Piotr Vielikij“. Povandeninių laivų modelių kategorijoje vienintelis modelis – Stanislaw Sliwinski USS „Nautilus“ įvertintas padėka. Burlaivių kategorijoje apdovanoti Vilmantas Norkus (HMS „Badger“. GVJLC), Aleksandr Rancev (Dvikilė prancūziška jachta. „Modeliuok.lt“. Vilnius), Vidmantas Tirva („Dar Mlodziežy“. Kretinga) ir Denis Sinelnikov (jachta „Speay“. „Mikropasaulis“, Klaipėda). Figūrėlėse neprilygstami buvo Evaldo Venckausko (Longinas. „Vaivorykštė“), Stasio Maskolaičio (Romos legionierius. „Mikropasaulis“, Klaipėda) ir Linos Ramanauskienės (raudonas Drakonas. Klaipėdos MSC) modeliai. Pastatų maketų kategorijoje laimėjo Pranas Sungaila (Klaipėdos švyturys. GVJLC), Evaldas Venckauskas (Kochlovičių bažnyčia. „Vaivorykštė“) ir Valdas Ramanauskas (Milano Katedra. Klaipėdos MSC). Kosminės ir fantastinės technikos kategorijoje tik vieno iš dviejų modelių autorius pripažintas vertas medalio: Marcin Kolpa iš Chelmžos už raketą „Proton“+ „Saliut-1“. Neklasifikuotų modelių kategorijoje Evaldo Venckausko šiukšlių konteineris apdovanotas padėka. Kartoninių dioramų buvo tik dvi. Viena iš jų daugelį lankytojų „vertė iš koto“ savo jumoristine tematika – Stasio Maskolaičio iš Klaipėdos „Mikropasaulio“ Naujojo Tomyšlio olandiška troba.
Lietuviškos tematikos modelių šįkart buvo tik 5 – daug mažiau, negu praėjusių metų konkurse. Bet buvo vertų nominacijos modelių. Ir jas laimėjo Agnė Jurkutė (Valdovų rūmai, GVJLC), Pranas Sungaila (Klaipėdos švyturys. GVJLC) ir Stanislaw Sliwinski (lietuviškas mokomasis lėktuvas „Rumpler C.I“. Franciszkow. Lenkija).
Dar buvo įteikta nemažai prizų, kuriuos parūpino ne tik organizatoriai – Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras bei neformali jaunimo grupė „Gargždų Guliveriai“, bet ir konkurso rėmėjai bei svečiai iš kitų klubų. Lenkijos Chelmžos miesto modeliuotojų klubas „Combat“ įsteigė dvi taures: už geriausią vaikų ir jaunimo amžiaus grupių modelį – laimėjo Ignas Sungaila už jau minėtą lengvąjį tanką „Caro Veloce“ C. V. 3/35 – ir suaugusių amžiaus grupėje – laimėjo Vidmantas Tirva už lenkų burlaivio „Dar Mlodziežy“. Krautuvėlės „Šakočių rojus“ savininkas Gediminas Venckus įsteigė prizus visoms amžiaus grupėms. Jų atstovo nuomone geriausi buvo šie modeliai: jauniausių vaikų iki 9 metų amžiaus grupėje – Agnės Jurkutės Valdovų rūmai, vyresniųjų (10 – 13 metų) vaikų amžiaus grupėje – Indrės Petkevičiūtės (Klaipėdos MSC) jūrinė iguana, jaunimo amžiaus grupėje – Piotr Mieszkowski (Liublinas. Lenkija) už automobilį MAC AC „Bulldog“, suaugusiųjų amžiaus grupėje - Vilmantas Norkus (GVJLC) už burlaivį HMS „Badger“. Klaipėdos leidyklos „W.M.C. Models“ prizu apdovanotas Jevgenijs Konovalovs iš Daugpilio BJC „Jauniba“ už iš šios leidyklos padarytą automobilio GAZ-13 „Čaika“ modelį.
Konkurse skirti net 9 „Grand Prix“. „Aviacijos ir kosmonautikos „Grand Prix“ apdovanotas Mindaugas Pekarskas iš Kauno už keleivinio lėktuvo Beechcraft „Queen Air“ modelį. „Sausumos technikos modelių „Grand Prix“ laimėjo Evaldas Venckauskas („Vaivorykštė) už savaeigio pabūklo „M-110A-2“ modelį. „Vandens technikos modelių „Grand Prix“ laimėjo Maksim Zinko iš Minsko DOSAAF klubo už eskadrinio minininko IJN „Yukikaze“ modelį. „Neklasifikuotų modelių ir maketų „Grand Prix“ laimėjo Vaitė Balkūnaitė iš Klaipėdos MSC už Indijos povą. Jauniausiųjų vaikų amžiaus grupės „Grand Prix“pripažintas Kamilei Lomtevei iš Klaipėdos „Mikropasaulis“ klubo už trobelę ant vištos kojelės. Vyresniųjų vaikų amžiaus grupės „Grand Prix“ apdovanotas Vakaris Rudys iš „Kranto“ pagrindinės mokyklos už Grojeco Šv. Lauryno bažnyčią. Jaunimo amžiaus grupės „Grand Prix laimėjo Joanna Wantowska iš „Combat“. Chelmža už mokomojo lėktuvo „Rumpler C.I“ modelį. Suaugusiųjų amžiaus grupės „Grand Prix“ laimėjo Donatas Skiauteris (Panevėžys) už lėktuvo Messerschmitt Me-323 „Gigant“ modelį. Pagrindinį konkurso „Grand Prix“ laimėjo Jerzy Donczyk (Šwiecie. Lenkija) už motociklo „Ural Patrol“ modelį. Jis taip pat laimėjo „Žiūrovų simpatijų prizą“. Jauniausio konkurso dalyvio prizą laimėjo Dominykas Pekarskas – 5,5 metų.
Žinoma, konkursas būtų neįmanomas be organizatorių, partnerių ir rėmėjų. Todėl norime padėkoti pagrindiniam konkurso rėmėjui – Klaipėdos rajono savivaldybei, asmeniškai Klaipėdos rajono merui Vaclovui Dačkauskui, administracijos direktoriui Sigitui Karbauskui, švietimo skyriaus vedėjui Algirdui Petravičiui. Širdingai dėkojame konkurso partneriams „Vaivorykštės“ gimnazijai už suteiktas patalpas ir visa ko jose reikėjo sėkmingai eigai, LK KASP Žemaičių apygardos 3 rinktinės 302 Gargždų pėstininkų kuopos vadovybei už prizus ir palaikymą. Koks renginys apsieitų be informacinių rėmėjų – esame dėkingi Klaipėdos rajono laikraščiui „Banga“, internetiniams portalams „Mano Gargždai“ ir „Kiti Gargždai“. Turėjome didelį būrį puikių rėmėjų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos. Jų indėlis buvo didžiulis ir toks įvairus, kad tik išvardinsime ir širdingai padėkosime: Lenkijos popierinių modelių leidykloms „Gomix Fly Model“, „GPM“, „Wektor“, Klaipėdoje įsikūrusiai modeliavimo prekių parduotuvei ir leidyklai „W.M.C. Models“, UAB „Gerduva“, UAB „Liskandas“, asmeniškai GVJLC kaimynui verslininkui Vaclovui Macijauskui, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centrui, Brožių kaimo bendruomenės „Brožių Virtuvei“, picerijai – kepyklėlei „Ievos skanėstai“, krautuvėlei „Šakočių rojus“, kaimo turizmo sodybai „Gribžė“. Atskirai norisi padėkoti jaunimui, susibūrusiam į iniciatyvinę grupę „Gargždų Guliveriai“, kurios sudėtyje yra nemažai dabartinių ir buvusių GVJLC stendinio modeliavimo studijos moksleivių, kurie ir nešė didžiąją dalį konkurso vedimo darbų. Dėkingi esame ir visam GVJLC kolektyvui už pagalbą organizuojant ir pravedant konkursą – visi prisidėjo tuo, kuo galėjo. Kai kas – net daugiau.
Tikimės, kad „Gargždai-2020“ bus dar gausesnis ir įdomesnis.

Keliasdešimt mano vaizdelių - kadangi darbo buvo daug, tai fotografavimui laiko teko labai mažai.

Klaipėdos karybos istorijos klubo narys Algimantas prisistatymui pasiruošęs
Paveikslėlis

Jaunimas "kerta" cepelinus
Paveikslėlis

Dvi Pekarskų kartos apžiūri modelius: Mondaugas ir Dominykas
Paveikslėlis

Loreta, Algimantas ir Evaldas prisėdo atsipūsti
Paveikslėlis

Donatas - "Laikykis, Denisai, tuoj viską nupirksiu..."
Paveikslėlis

Mindaugo "Queen Air" ir Donato "Gigantas"
Paveikslėlis

"Fotosusišaudymas" su Stanislaw Sliwunski
Paveikslėlis

Jaunimas rodo stebuklus iš popieriaus tėveliams ir mamytėms, draugams
Paveikslėlis Paveikslėlis

Centre - Aleksandro iš Vilniaus "Triplane"
Paveikslėlis

Mindaugo "Queen Air" iš arčiau
Paveikslėlis

Iš Liublino (Lenkija) "atvažiavęs" "Pennydaren" - autorius Piotr Mieszkowski
Paveikslėlis

Igno PAK 35/36 - triejų parų darbo rezultatas
Paveikslėlis

Donato "Giganto" vidus
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Donato P-40M
Paveikslėlis

Mindaugo P-26
Paveikslėlis

Joannos Wantowskos iš Chelmžos (Lenkija) Pfeilschleuder "Bricoli"
Paveikslėlis

Igno "Caro Veloce" C/V 3/35
Paveikslėlis

Jaunimo kosmosas
Paveikslėlis

Vidmanto iš Kretingos "Dar Mlodziežy" nepaliko abejingų. Šįkatr ne tik didelis, bet ir puikiai padarytas burlaivis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Suaugusiųjų kosmoso šįkart buvo nedaug - tik 2 modeliai
Paveikslėlis

Aleksandro iš Vilniaus dviejų kilių prancūziška jachta
Paveikslėlis

Vilmanto HMS "Badger"
Paveikslėlis

Krzysztof Pliszka iš Chelmžos p[ristatė savo 1:400 HMS "Scheffield"
Paveikslėlis

Edgars Zevnerovičs iš Daugpilio "Tornado"
Paveikslėlis

Ir taip pat Edgaro FW-190
Paveikslėlis

Artjoms Gojs iš Daugpilio "atskraidino" "Boeing-747"
Paveikslėlis

Pauliaus šveicariškas "Bf-109E-3"
Paveikslėlis

Bus dar


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 05 Bal 2019 19:45
  


Užsiregistravo: 12 Geg 2013 11:54
Pranešimai: 627
Taigi, tęsiu toliau - mano "Mig-29" iš "Maly Modelarz"
Paveikslėlis

"Meteor - 2" Nr. 08., kurio autorius Stanislaw Šliwinski iš Franciszkowo (Lenkija)
Paveikslėlis

KCT nominantas - Mindaugo Pekarsko "STAR - 20"
Paveikslėlis

Antras KCT nominantas - taip pat STAR", tik 21 ir iš Krasnysatwo (Lenkija). Autorė - Anna Bosowska
Paveikslėlis Paveikslėlis

Perdirbtas ir smarkiai atnaujintas Vilmanto "KamAZ - 5511" šįkart liko be prizų
Paveikslėlis

Du romėnai: Evaldo Longinas ir Stasio Maskolaičio romos legionierius - KF nominacijų laimėtojai.
Paveikslėlis

"Reynard 2QK" - autorius Jevgenijs Konovalovs iš Daugpilio - liko be apdovanojimo
Paveikslėlis

Bet kitas jo modelis - GAZ-13 "Čaika" - pelnė "W.M.C. Models" pagrindinį prizą
Paveikslėlis Paveikslėlis

Konkurso "žvaigždė" - Jerzy Donczyk iš Šwiecie (Lenkija) Ural "Patrol": ne tik nominacijos laimėtojas, bet ir "Žiūrovų simpatijų" bei konkurso pagrindinį "Grand Prix".
Paveikslėlis

Stegozauras iš Klaipėsos Moksleivių saviraiškos centro studijos "Febas", autorė Lina Ramanauskienė
Paveikslėlis

Stasio Maskolaičio olandiškos Naujojo Tomyšlio trobos istorija bei N18 vaizdeliai palėpėje ne vieną "išvertė iš koto" :D - laimėta nominacija KDi kategorijoje
Paveikslėlis

Nekonkursinis iš Kauno atkeliavęs lygtai metalinis burlaivio modelis
Paveikslėlis

Trečią nominaciją KF kategorijoje Linai Ramanauskienei iš Klaipėdos MSC iškovojęs raudonas drakonas
Paveikslėlis

Stanislaw Šliwinski iš Franciszkowo (Lenkija) Šv. Jono Nepomuko skulptūra Golambyje liko už prizininkų trejeto KP kategorijoje
Paveikslėlis

KKRT vienas iš nominantų - Mindaugo Pekarsko Sd. Kfz. 221. Šalia - Jevgenijs Konovalovs "BRDM-2" model 96i
Paveikslėlis

KKVT vienas iš nominantų - Evaldo "M-110A-2"
Paveikslėlis

Jerzy Donczyk "Cromwell" liko už prizininkų trejeto ribų - baisus tonų ir padažymo spalvų skirtumas
Paveikslėlis

IS - 2 iš Kauno (autorius Darius Gelumbauskas) liko be prizo - buvo kur nereikia smarkiai palamdytas
Paveikslėlis

Pas mus griaudėjo patranka, pyškėjo muškieta...
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Dominykas taip pat muškietą "prisimatavo" - "Per didelė... paaugsiu, tokiu pat kareiviu būsiu..."
Paveikslėlis

Apie Klaipėdos karybos istorijos klubo veiklą papasakojo Algimantas ir Loreta
Paveikslėlis

Žiūrovai salėje
Paveikslėlis Paveikslėlis

Jaunieji mano ir Evaldo pagalbininkai - be jų būtų buvę nelengva...
Paveikslėlis

Apdovanojimai išrikiuoti ir laukia savininkų
Paveikslėlis

Kelios vakaronės "Gribžėje" akimirkos
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Mūsų jaunimas greit rado bendrą kalbą su Daugpilio bendraamžiais
Paveikslėlis

"Vaišinkitės"...
Paveikslėlis

Kažkas šiame vaizdelyje ne taip :D ...
Paveikslėlis

O po gero pasibuvimo, konkurso kas nors ką nors būtinai palieka - ieškome šios aprangos detalės savininko:
Paveikslėlis Paveikslėlis


Kaip rašiau pradžioje, neturėjau daug laiko fotografavimui. Bet, manau, kad kažkiek aiškiau pasidarė, kas čia pas mus dėjosi ir vyko :D

Tai tiek


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temąDabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007