Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė architektūra

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
amberror rašė:
Nenoriu gesinti niekieno entuziazmo, tačiau tiesiog smalsu - kaip paskaičiavai plytų ir čerpių išmatavimus savo modelio mastelyje? Nes dabar 5 plytų aukščio langų angos man vizualiai labai stipriai sumažina pačio bokšto dydį.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
mariuse3 rašė:
Plytų ir čęrpių mąstelio galima sakyti net neskaičiavau, o tiesiog pasidariau ant 3d modelio čerpių ir plytų paveiksliukus ir žiūrėjau kaip gražiau atrodo. + jeigu būčiau dares grinai pagal mąsteli 1:125 tai plytos man būtu ~0,001mm, o tai išpjauti neimanoma, nebent kokiam fabrike ir tai abejoju.
Tai tiek.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
mariuse3 rašė:
Tomai, jeigu geriau įsižiūrėtum, tai pamatytum jog pas mane būtent taip ir yra :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
amberror rašė:
mariuse3 rašė:
Plytų ir čęrpių mąstelio galima sakyti net neskaičiavau, o tiesiog pasidariau ant 3d modelio čerpių ir plytų paveiksliukus ir žiūrėjau kaip gražiau atrodo. + jeigu būčiau dares grinai pagal mąsteli 1:125 tai plytos man būtu ~0,001mm, o tai išpjauti neimanoma, nebent kokiam fabrike ir tai abejoju.
Tai tiek.


Kažką sumaišei: originalios plytos dydis anot tavęs yra 0.001mm x 125 = 0.125mm.
Nežinau Trakų pilies plytų išmatavimų, bet pvz. Marienburgo aukštutinės pilies plytų išmatavimai yra 30x13x9cm. Aukštis modelyje būtų 9cm/125=0,7mm, grubiai tai 1 mm. Prie tokių išmatavimų jau logiškiau būtų neklijuoti atskirų segmentuotų plytų ant viršaus, o reljefo suformavimui naudoti dažymo technikas su trafaretais arba vientisame lape su nerašančiu smulkiu šratinuku nubrėžti tinko linijas kad liktų įdubimai. O kad viskas neatrodytų per daug lygiai, dažymo metu galima "chip'inti" nedidelius linijų kreivumus.

Na bet čia mintys kitam tavo modeliui. O kol kas matosi, kad turi geležinės kantrybės su tokiu projektu :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
mariuse3 rašė:
Kantrybė, tai kantrybė, bet ji jau po biškuti blėsta :) o jeigu taip pažiūrėjus tai viename lange ten apie 20eilių plytelių yra ant bokšto, nu nežinau gal ir mano tiesa, gal ir tavo, jau tikrai nebepakeisiu plytų bei čerpių dydžio. Ir taip LABAI gražiai atrodo :) Bet pabaigt vistiek pabaigsiu !!! :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Jo, kantrybė geležinė, pasirodo. Čia mūsų teigiama įtaka pažadino žmoguje slypėjusius kantrybės generatorius :lol: :lol: :lol: - pamenat kaip vanojom žmogų už tai, kad skuba su pirmu modeliu. Va jis ir įrodė, kad turi kantrybės, tik dėl jaunatviško noro viską greit padaryt, paskubėjo tuo metu. Sėkmės šiame grandioziniame darbe :). O tame konkurse tik biurokratai ir buržujai balsuos, ar bus internete ir darbo liaudžiai galima pabalsuot? Nes jei galima bus internetu, tai vieną balsą turi tikrai :wink: .


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
mariuse3 rašė:
Dėkui, Dainavietis, už gerą žodį. O dėl balsavimo tai nieko nežinau, tikriausia, kad balsuos tik biurokratai, nes ten kiek girdėjau, reikia ir pristatyma padaryt(suvaidinti kašką), bet čia jau manes neliečia, nes man tereikia šį gigantą suklijuoti :) Bendrai jau išpjausčiau ~3000 detalių, taigi tankistai , ar tie kas klijuoja protektorius, tai ten yra niekis lyginant su šiuo darbu. Stebiuosi net pats, kad tokį darbą pasiėmiau :) Visdėlto kai pradedi delioti šias mažas dalelikės tai laikas LABAI greitai bėga, kad ir čepes, karpau ~15min 150vienetų, o atrodo, kad sukarpai per 1-3minutes :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Remis rašė:
Net pavydėt Tau šito darbo pradedu :D . Bo su alfa toks "творческий кризис" užėjo, kad net baisu...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
mariuse3 rašė:
Nu, nu ko jau ko bet pavydo tai čia visai nereikia :) paskui ir man pradės nebesisekt :(


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014 20:37
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Nu tada galim padėt - "nu ką tū čia dyrbi - fuflo koks...Aš gyrtas yr tayp gyriau padyrbče...Prylypyna čya vysokiū nysamaniū, kaip ny sarmata rodyc chėbraj" :).
Taip geriau :lol: :lol: :lol:
O jei prie reikalo, tai tiesiog klausimas - kiekvienoje nuotraukoje vis skiriasi plytų spalvos. Dabar dienos šviesios, gal galima būt dienos šviesoje nufotkint - o tai kažkaip nebesigaudau kokia iš tiesų spalva yra. Ir dar - ar tik man taip atrodo, ar plytos blizga? Jei blizga, tai negerai...
Ar bus lakuojamos matiniu laku?


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007