Pagrindinis diskusijų puslapis » Bendra informacija » VISKAS APIE FORUMĄ (taisyklės, naujienos, registracija) » Forumo taisyklės.

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Forumo taisyklės.
StandartinėParašytas: 15 Lie 2013 10:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Visi nauji nariai prieš pradėdami diskutuoti Modelizmas.com forume, būtinai perskaitykite šias taisykles. Diskusijų dalyviai, pažeidę taisykles, bus įspėjami, o surinkus tam tikrą skaičių įspėjimų bus šalinami iš forumo. :!:


Dalyvaudami šiame forume, jūs sutinkate laikytis žemiau išvardintų Modelizmas.com Forumo taisyklių:

1. Prieš rašydami žinutę pasinaudokite forumo paieška.
Galbūt visai neseniai Jums rūpimu klausimu jau buvo diskutuota.
2. Tinkamas temos pavadinimas.
Pradėdami naują diskusiją, visų pirmą sugalvokite jai tinkamą pavadinimą. Taip kitiems lankytojams bus daug lengviau susirasti reikiamą informaciją, o Jūs greičiau gausite atsakymus į rūpimus klausimus. Visiškai netinkami temų pavadinimai yra Padėkite, Help, Ar žinot kas nors ? ir pan. Temas formuluokite trumpai ir aiškiai, pvz.: GPM nr.58 Black Hawk nuotraukos, Kur galima nusipirkti modelių Kaune ? , Ar PVA tinka karkaso klijavimui ?.
Temos autorius, pavadinęs naują diskusiją nesilaikant šio taisyklių punkto reikalavimo yra baudžiamas įspėjimu, o jo pradėta diskusija yra uždaroma/trinama/pervadinama.
3. Temas pradėkite tinkamame forume.
Naują temą pradėkite tinkamoje kategorijoje. Nerašykite klausimo apie kartoną - Apie viską... forume, o klausimo Kiek alaus bokalų galite išgerti per vakarą – Slaptos technologijos kategorijoje.
Pažeidusiems šį reikalavimą yra skiriamas įspėjimas, o tema perkeliama į tinkamą kategoriją.
4. Rišlus tekstas - kelias į supratimą.
Rašydami žinutes atminkite, kad sakinys prasideda didžiąja raide, o baigiamas tašku. Kartais sakinio viduryje reikia padėti vieną kitą kablelį.
Nerašykite temos pavadinimo ar žinutės vien didžiosiomis raidėmis jei tai nėra būtina. Žinoma, tokius sutrumpinimus kaip PVA, AH, GPM ir pan. rašykite didžiosiomis raidėmis, taip bus lengviau suprasti tekstą.
Nesugebantiems rišliai dėstyti minčių gali būti skiriamas įspėjimas
5. Diskusijos vyksta lietuvių kalba.
Rašydami privalote naudotis lietuviškais rašmenimis (ąčęėįšųūž), taip Jūs parodysite pagarbą lietuvių kalbai bei kitiems diskusijų dalyviams.
6. Klausimą ar pasiūlymą formuluokite aiškiai.
Visada stenkitės aiškiai aprašyti situaciją ir sudėlioti mintis. Neskubėkite, nes niekas Jums negalės padėti, jei nesupras apie ką klausiama. Stenkitės, prieš siųsdami žinutę į forumą, perskaityti tai ką parašėte - ištaisykite klaidas, paredaguokite stilių (jei būtina).
Už nesuprantamas žinutes - įspėjimas bei žinutės trynimas.
7. Netoleruotinos "tuščios" žinutes, susidedančios vien tik iš ikonėlių.
Tam tikrais atvejais, kai žodžių nebėra, o ikonėlės naudojamos kitam modeliuotojui skatinti – ši taisyklė bus ignoruojama.
8. Pageidautina, kad dalyviai savo mintis išreikštų viena žinute.
o ne rašytų keletos žinučių iš eilės į vieną temą – tai bus vertinama kaip teršimas (flood’as) ir toks elgesys baudžiamas. Jeigu jau užmiršote ką nors parašyti – visada galima paredaguoti savo ankstesnę žinutę.
9. Rašant žinutes draudžiama vartoti keiksmažodžius, necenzūrines frazes, įžeidinėti ir (ar) kitaip užgaulioti kitus forumo dalyvius.


PATARIMAI:

10. Pamąstykite ar asmeniui skirtą žinutę būtina rašyti visiems (dažniau yra geriau parašyti privačią žinutę).
11. Diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų tarp dviejų dalyvių - BŪTINA pereiti į asmeninį susirašinėjimą. Administratorius/Moderatoriai turi teisę perspėti tokius asmenis, jei jie šito nesupranta patys.
12. Rašyti gali tik PRISIREGISTRAVĘ vartotojai, skaityti forumą gali visi.
13. Skenuotą medžiagą talpinti forume galima, tačiau atkreipkite dėmesį, jog atsakomybė už vagystes ir autorinių teisių pažeidimus reglamentuojama LR baudžiamajame kodekse.
14. Forume draudžiama užsiimti politine, religine ar rasine agitacija.
15. Kiekvienas vartotojas turi teise išreikšti nepasitenkinimą dėl tinklapio vystymosi, išvaizdos ir informacijos gausos jame.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temąDabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007