Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 1-asis lietuviškas Group Build'as (tema WWII)

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Group Build
StandartinėParašytas: 26 Vas 2014 13:40
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Nos rašė:
Tiesa pasakius nelabai ir zinau kokios spalvos turi buti, nes teko matyti 2 L-39 nudazymo varijantus, o nete nuotrauku neperdaugiausiai. Instrukcijoj nurodyta, kad tai L-39C matytas Panevezi 1993m. kovo menesi. Kiek cia tiesos tikrai nezinau.
Kita gi problema buvo ta, kad visiskai nera is ko rinktis, nebent patiems pradet kazka paishyt. Betkokiu atveju manau, kad neturetu but didele problema spalvas pataisyti.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Group Build
StandartinėParašytas: 26 Vas 2014 13:40
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gabrielius rašė:
Saite http://www.airliners.net/ yra tikrai nemazai lietuvishku Albatrosu nuotrauku. Visu neperziurejau, bet melynu 05 numeriu pazymetas lektuvas ten figuruoja bene dazniausiai. O jei paieskoj irasyti "lithuanian air force", parodys ne tik Albatrosus...


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Group Build
StandartinėParašytas: 26 Vas 2014 13:40
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Nos rašė:
Airliners tai turbut vienintele vieta kur yra didele LT KOP nuotrauku koncentracija, bet va tos nuotraukos yra palyginu naujos. Idomu kaip buvo nudazyti pirmieji Albatrosai.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Group Build
StandartinėParašytas: 26 Vas 2014 13:40
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Gabrieliau, atidžiau perskaityk mano žinutę: apie numerio spalvą aš neužsiminiau nė žodžio. Aš rašiau tik apie neteisingą Lietuvos KOP ženklo spalvą. Dabar Nos , jei turi galimybę skaityklose gauti "Kario" komplektus, tai rasi daug "Albatrosų" dažymo variantų (Lietuviškų) , nes ten yra nuotraukų, kur jie , jau priklausantys Lietuvos KOP , tebeturi dar tarybines žvaigždes. Ten yra jų dažymo visa istorija. Pagaliau , jei nerasi, galėsiu pasidalinti savo turimų nuotraukų kopijomis.Tai tiek :D


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Group Build
StandartinėParašytas: 26 Vas 2014 13:40
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Nos rašė:
Pranas Sungaila rašė:
Gabrieliau, atidžiau perskaityk mano žinutę: apie numerio spalvą aš neužsiminiau nė žodžio. Aš rašiau tik apie neteisingą Lietuvos KOP ženklo spalvą. Dabar Nos , jei turi galimybę skaityklose gauti "Kario" komplektus, tai rasi daug "Albatrosų" dažymo variantų (Lietuviškų) , nes ten yra nuotraukų, kur jie , jau priklausantys Lietuvos KOP , tebeturi dar tarybines žvaigždes. Ten yra jų dažymo visa istorija. Pagaliau , jei nerasi, galėsiu pasidalinti savo turimų nuotraukų kopijomis.Tai tiek :D


Butu gerai kad pasidalintum. Visgi as ne Lietuvoj sedziu. Kaip jau kazkur esu minejes noreciau kiek galima daugiau LT KOP skraidanciu aparatu padaryti plastmasiniam varijante.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Group Build
StandartinėParašytas: 26 Vas 2014 13:41
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gabrielius rašė:
Pranas Sungaila rašė:
Gabrieliau, atidžiau perskaityk mano žinutę: apie numerio spalvą aš neužsiminiau nė žodžio. Aš rašiau tik apie neteisingą Lietuvos KOP ženklo spalvą.

Na, nuo to numeris netapo maziau melynas. Mano postas buvo atsakymas i Nos skunda, kad internete mazai lietuvisko albatroso nuotrauku. As tiesiog konstatavau, kad BUTENT SITUO NUMERIU PAZYMETO LEKTUVO nuotrauku daugiausia BUTENT SITAME PUSLAPYJE. Nejaugi kiekvienam savo sakiniui turiu rasyti po specialu paaiskinamaji straipsni?


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007