Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Stendiniai modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Cituoti:
Man tai čia po truputį darosi mastelio maišalynė. 4 cm storio plieno plokščių joks beprotis nevirins prie automobilio su guminėmis padangomis. Paskaičiuokit kiek tokia plokštė svers? Čia jau reikės sunkvežimio ratų...

Ratai bus su slėgio kontrole - kaip pas šarvuočius, be to, ir realybėje yra šarvuotų limuzinų su standartinio dydžio padangomis (sakysim prezidentiniai JAV automobiliai ar nuėję į istoriją rusiški Zil 117), todėl čia nematau jokios problemos.
Cituoti:
O tas dangoraižių kampuotis ant stogo nepraeina jokių kritikos vartų.
Ką turi omeny?
Cituoti:
Ir kas per laidas panaudotas ant ginklo? Toks jausmas, kad ne elektros kabelis, o plieninis trosas, nes stovi ore kaip įtemptas. Ir ką toks galingas kabelis maitina (panašus į tokį kur naudojamas kranams) - vieną vienintelį prožektorių? ...
Laidą įdėsiu plonesnį.
Dugne skylės tam, kad aušintų karterius - pas šį mersą du karteriai - variklio ir greičių dėžės, tad jei jų neaušinti, turint galvoje mašinos apkrovą. įranga kaži kiek pratemptų.
Cituoti:
Duslintuvų bakeliai po 50 metų aktyvaus naudojimo pavirs dulkėmis, ką jau bekalbėti apie dabartinę gražią formą ir bronzinę spalvą...
Visos smulkmenos yra svarbios. Pvz netgi tokios, kur apvalus skydo (liuko) daiktas ant ginklo su suvirinimo siūlių imitacija atrodo gana kurioziškai, nes siūlės tęsiasi netgi toje vietoje, kur nesiliečia su ginklo korpusu. Tas pats galioja su kampuočio siūlėm.
Mano nuomone (IMHO) smulkmenos yra labai svarbios. Neužtenka uždėti skardos gabalo prie durų ir užlanksyti kampų kaip konservų, užmesti pusės tonos plokštę ant kapoto - tegu laikosi pati nuo svorio. Ištisai trūksta tvirtinimo mechanizmų.
Matau neskaitei to, ką anksčiau parašiau - tai tik derinimas, bendro vaizdo ieškojimas, o ne galutinis variantas. Aš gi rašiau, kad skarda ant šono (bus dar ir ant kito šono) bei visos baltos, nedažytos detalės čia uždėtos tik dėl bendro vaizdo - į tas vietas, kur jos bus. Dabar jos čia kabo "ore" nes aš vis dar derinu ir galvoju kaip geriau, kaip labiau tinka ir panašiai. Tas pats ir su ginklu - jis dar nebaigtas, dar ir detalių prikabinsiu, ir tas pačias dar šveisiu - jei būtum atkreipęs dėmesį, tai matęs, kad daugelyje vietų net plastmasė blogai apdorota ir prašosi švitro ar dildės :).
Oro paėmimo angos jei ir bus, tai tik ant priekinių sparnų - saugumo dėlei, nes kiekviena skylė, tai jau "achilo sausgyslė" koviniam aparatui :wink: .
Priekinių ratų apsaugos sunkiai įmanomos, nes tie ratai sukiojasi, o galiniams ratams jau galvoje sukurti du variantai ir rytoj žiūrėsiu kurį pasirinksiu.
Sudubliuotų padangų nematau nei reikalo, nei galimybės (neturiu tokių) uždėt (nepamenu, kad net filmuose, kuriuos teko žiūrėti, kažkas panašaus būtų), kam reikalingi radarai (kurių net nežinau kaip atrodo) ant šio agregato irgi neįsivaizduoju, jei nesunku, apšviesk :).
Papildomo tilto nedėsiu, nes tam reiktų ir naują tiltą gaminti, ir poros tokių pačių ratų, kurių neturiu, reiktų ir plius dar visą kėbulą su dugnu perdaryti reiktų, o tam aš jau neturiu nei noro, nei dvasinės stiprybės.
Sutinku, kad sukurti gražią fantaziją yra žymiai sunkiau nei kažką iš dėžutės, tačiau pas kiekvieną žmogų fantazija ir kiekvieno dalyko įsivaizdavimas skiriasi. Pas kiekvieną savas skonis - tiek dėl technikos, tiek dėl muzikos, tiek dėl viso kito. Vieniems patinka blondinės, kitiems tamsiaplaukės, vieniems reikia tokių, kaip dviračiai, o kitiems, kad žmona būtų rusiškai sakant "krupnaja". Tad ir šį modelį darau pagal savo fantaziją ir įsivaizdavimą, beigi technines galimybes, tad manau turėtų likti vietos ir savai interpretacijai :wink: , juo labiau, kad jūs matote tik gamybos procesą, o ne galutinį rezultatą.
O kad kritikuojate ir patariate, esu be galo dėkingas, nes aš noriu kuo daugiau visko išmokti. O kad vietomis nesutinku su kritika ir stengiuosi apsiginti, tai manau nusikaltimo sudėties irgi nelabai yra :).


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Dainavietis rašė:
Sutinku, kad sukurti gražią fantaziją yra žymiai sunkiau nei kažką iš dėžutės, tačiau pas kiekvieną žmogų fantazija ir kiekvieno dalyko įsivaizdavimas skiriasi. Pas kiekvieną savas skonis - tiek dėl technikos, tiek dėl muzikos, tiek dėl viso kito.
Auksiniai žodžiai :wink:, bernai(kritikai visokie), gal palaukime galutinio rezultato? Ar nuspėjate rezultatą iš dviejų (kašės)kėlinių?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
amberror rašė:
>>O tas dangoraižių kampuotis ant stogo nepraeina jokių kritikos vartų.
>Ką turi omeny?

Turėjau omenyje kad kampuočiai per stori. Siūlyčiau iš vidinės pusės iš matomos pusės nušlifuoti jų storį maždaug per pusę. Bent jau galus, nes giliau nesimatys jų storio iš galo.

Tų baltų plastiko lakštų siūlyčiau atsisakyti dėl jų netinkamo storio. Papildomiems šarvams pagal mastelį reikėtų naudoti skardą.

Dėl prožektoriaus kabelio - dabar panaudojai temptą plastiką, bet dėl to pas jį atsirado nevienodas storis per visą ilgį. Reikėtų kokios vielos gabalėlio (gali surast laiduose, netgi storuose pintuose - gali ištraukt ir ištiesint vieną gyslą).

Dugną vistiek siūlyčiau padaryt iš naujo. Ir tas skyles bent jau išgręžt ar pan. Nes realybėje nelabai įsivaizduoju kaip reikėtų išmušti tokias skyles kaip yra dabar. Netgi su kaltu taip nesigautų.

O kad čia viskas dar nėra pritvirtinta, tik bandoma - tai aš šitą vietą kažkaip praleidau. Galvojau viskas jau suklijuota.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Manau kai ką galima paimti iš šitos foto: http://www.flickr.com/photos/q8500e/2746221653/


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=SfQ315JoiF0&feature=fvwp


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Šioks toks tęsinys. Pritvirtinau visas apsaugas, tačiau kažkaip variklio apsauga nesižiūri... Aš ją raudonai nuotraukoje pažymėjau, būtų gerai, kad išsakytumėt savo nuomonę - ar palikt taip, ar daryt įprastai, kaip apsaugos ant šonų - su "varžtais". Esamasis tvirtinimas pagal legendą - vamzdžiais, kad būtų didesnis trinties ir tvirtinimo plotas - vis tik metalo gabalas didžiulis, tad ir inercinė masė jo didesnė, tad toks tvirtinimo būdas mano manymu patikimesnis, ne taip lengvai nuplyštų... Juo labiau, kad ketinu, jei paliksiu, šiuos "vamzdžius" privirinti keliose vietose prie plieno gabalo. Dėl plieno gabalo - atsižvelgiau į pastabas ir uždėjau dvigubai plonesnį gabalą, dabar padidinus mastelį iki 1:1 apsaugos storis turėtų būti apie 2,5 cm. Itin plono, mano manymu, nėra tikslo dėti - ką jis apsaugos, jei bus tik skarda :).
Abu mano sugalvoti galinių ratų apsaugos variantai, kai juos derinau, atrodė kvailai ir man nepatiko, tad jei nieko protingesnio nesugalvosiu, taip ir liks. Bent jau ištisinės apsaugos, kuri ir gerai atrodytų, ir būtų "tinkama naudoti" nesugalvoju, tad galimas daiktas, kad uždėsiu tik vamzdžio gabalus, apsaugosiančius nuo rato taranavimo.
1/2.


Prikabinti failai:
mb_arma_039_108.jpg
mb_arma_039_108.jpg [ 98.76 KiB | Peržiūrėta 1154 kartus(ų) ]
mb_arma_040_582.jpg
mb_arma_040_582.jpg [ 99.42 KiB | Peržiūrėta 1154 kartus(ų) ]
mb_arma_041_148.jpg
mb_arma_041_148.jpg [ 97.07 KiB | Peržiūrėta 1154 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
2/2.
Ginklas galima sakyti baigtas, teliko nušveisti keletą vietų ir bus galima dažyti. Daugiau kažko su juo nebe darysiu, kabeliai ir laidai vietose, įranga vietose. Dėl vertikalaus taikymosi nieko įtikinamo ir paprasto nepavyko padaryti, o kažkokio griozdiško mechanizmo kurti nenoriu, ir taip jau nežemas gavosi.
Tad tiek šiam kartui.
P.S. Makro foto žiaurus dalykas :). Nuotraukose šis ginklas kelis kartus didesnis, nei realybėje :).


Prikabinti failai:
mb_arma_042_123.jpg
mb_arma_042_123.jpg [ 99.44 KiB | Peržiūrėta 1154 kartus(ų) ]
mb_arma_043_996.jpg
mb_arma_043_996.jpg [ 98.21 KiB | Peržiūrėta 1154 kartus(ų) ]
mb_arma_044_199.jpg
mb_arma_044_199.jpg [ 91.15 KiB | Peržiūrėta 1154 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
DDoncys1 rašė:
Sveikas,
Įdomus tavo kūrinys. Priekinė plokštė atrodo gerai, taip pat ir šonai dabar geriau atrodo. Tik man tas granatsvaidis kažkaip nesižiūri ant to merso.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Baksas rašė:
Jeigu sugalvotum, dabar galimą naują gaut:

http://www.modeliukai.lt/search.php?ord ... ry=560+sec


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Baksas rašė:
Jeigu sugalvotum, dabar galimą naują gaut:

Jo jo ir jam padaryti brolį dvynį, tokį pat.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007