Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė civilinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:17
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Nereikia nieko mesti, tiesiog reikia pristabdyti jaunus eržilus, norinčius lėkti nežinia kokiomis kryptimis, juos pažabot, nukreipt tinkamon pusėn ir lėtai ramiai judėti. Kalbu alegorijomis, tačiau manau suprantate apie ką aš. Jei pamenate, buvo pas mus vienas žmogus, kurio pirmi darbai irgi švelniai sakant, neblizgėjo, o paskui kai padarė, tai ir apdovanojimą už kūrinį parsivežė. Tad ir Arūnas, tikiuosi, išmoks kruopščiau dirbti, ir jo darbai dar džiugins tiek jį, tiek kitus. Svarbiausia nenuleist rankų ir dirbti, dirbti... O jei bus noro ir kruopštumo, pasiduos ir kartonas, ir plastmasė.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:17
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Su laikų viską galima išmokti, mokantis iš savo klaidu. Klaidos - pats geriausias mokytojas :D
Per ši visa laiką prie modelio buvau prisėdęs tik dvi dienas ir tai po vieną arba po dvi valandas prie dioramos tobulinimo. Įdėjau ld lempute (jeigu taip vadinasi jos) į dioramą, bet reikėtu mano manymu dar vienos į galine sienele įdėti.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
P.s to plėvelę nėra pilnai įtemta.
Iš plastilino pradėjau lipdyti guminius ir vieną iš gaisrininkių figūra. Bet iš kilo klausimas kokio dydžio daryti, nes pačio zilo aukštis apie 10cm o tai sėdinčio žmogaus koks turėtu būti? Jeigu galit pasakykit, nes aš galvoju daryti kokiu 5 arba 6 cm, bet tada mano manymu nesąmoningai atrodys :cry:
Guminiai
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Žmogaus koją prie zilo (mano manymų ji yra truputi per aukšta)
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:18
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
amberror rašė:
Ant zurnalo gi parasytas mastelis 1:25, vadinasi visus tikroves dydzius reikia dalinti is 25. Pasistatyk salia teva ar vyresni broli ir su rulete ismatuok koks aukstis iki galvos, peciu, "klyno”. Pvz 180 cm ugio zmogus turetu buti 180:25=~7cm.

P.S. be lietuvybes rasau, nes is plansetes.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:18
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
amberror rašė:
Ant zurnalo gi parasytas mastelis 1:25, vadinasi visus tikroves dydzius reikia dalinti is 25. Pasistatyk salia teva ar vyresni broli ir su rulete ismatuok koks aukstis iki galvos, peciu, "klyno”. Pvz 180 cm ugio zmogus turetu buti 180:25=~7cm.

P.S. be lietuvybes rasau, nes is plansetes.


Dėkoju už informacija, tai pagal skaičiavimus mano, turėtu žmogus gautis apie 5,3 cm aukščio (čia dariau sėdinti žmogų)

Be to prie to paties įdėsiu kaip dabar atrodo tas mano mechanikas :D Jo rūbus reiks dar syki perdažyti, nes tos geltonos juostos labai išsitaškė ir nekaip atrodo :wink: O dėl galvos ir vaido nežinau kų reiks daryt, galvoju uždėti jam kepure, kad nereiktu daryti plauku :D Štai ir nuotraukos
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Padariau spinta, įkuria sudėjau batus ir šalmą (bet ir tas nesigavo) Gal turit patarimu ant kokio dalyko galimėtu formuoti šalmą?
Paveikslėlis
IR dar kelios nuotraukos ant pabaigos
Paveikslėlis
IR visa šeima modeliu :D (sudėta tai kas tilpo į komoda)
Paveikslėlis
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:18
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Rainas rašė:
Balandžio 1-ą reikėjo savo "gaisrininko" nuotraukas įdėti, būtų gerai visiems nuotaiką pakėlę. :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:19
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Tomuvilis rašė:
Nu jau, iš plastelino ir karūną galima padaryt, tik pastangų reikia :D Pasidaryk mažą karkasėlį ir apklijuok plastelinu, o su peiliuku kokiu palygink, tikrai nesunku tik reikia pabandyt ;)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:19
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Sveiki visi, po Vilniaus parodos mano zilas gavo naujus namus pas gaisrininkus, kurie labai mielai priėmė šita gaisrine ir tos gaisrinės dėka atsiminė senus laikus, kai dar toks aparatas stovėjo pas mus.
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007