Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė civilinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
WhiteBear rašė:
Tokie dideli tarpai tarp durų ir stogo ilginimas dėl to kad priekinis stiklas pas tave vertikalus jis turi but pakrypęs.
Beje vienas lietuvis taip pat gaisrinę iš wmc zilo darė >>Nuoroda<<


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
WhiteBear rašė:
Tokie dideli tarpai tarp durų ir stogo ilginimas dėl to kad priekinis stiklas pas tave vertikalus jis turi but pakrypęs.
Beje vienas lietuvis taip pat gaisrinę iš wmc zilo darė >>Nuoroda<<

Na dėl to stiklo tu teisus, kitam zilui bandysiu kažkaip daryti iš medžio forma ir į verdanti vandeni įkišti, kad įgautu reikiam forma. :( Bet kas jau padaryta šiam zilui tas jau padaryta nebe sutvarkysi :( Yra pas mane dvejopu minčių. Pirmoji tai, kad gal kai baigsiu tuos zilus nebedarysiu kitu iš vis kitą mintis yra, kad nusipirkti tapati žurnalą ir padaryti kuo atsakingiau (čia eina kalba apie tą gaisrinę), bet jau daryčiau kitos modifikacijos vėl. Na bet iki to dar toli gražu. Kaip sakoma pagyvensim ir pamatysim kas bus toliau. :roll:
Dėl to kito lietuvio esu matęs jo modeli, bet kur mačiau buvo mažiau puslapiu ir kažkaip kitaip atrodė modelis, lyg ir nebuvo tu tarpu. Ne bent jis perdarė ta zila na šiaip tai net nežinau netgi :(
Na o dabar žadėtos geresnės kokybės nuotraukos.
Paveikslėlis
Čia tik taip uždėjau, pažiūrėt kaip atrodo vaizdas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
O čia pati deorama kaip atrodo. Jeigu kam įdomu tai jos ilgis 30cm, aukštis 15cm, plotis svyruoja tarp 15 ir 20 cm, plytų ilgis 2cm o aukštis 1 cm. Aiškų ją dar reiks tobulinti, kad gaučiau norima rezultatą.
Paveikslėlis
Be to mane labai nustebinau w.m.c žurnalas, dariau modeli ir pastebėjau kad nėra duslintuvo, Pradėjau ieškoti brėžiniu ir dalių, bet neradau galvojau, kad jau suplėšiau :D Na tai teko pačiam daryti, tai vertinkite kaip man gavosi. Aišku dar reiks nudažyti ruda spalva (na man labai gerai gavosi duslintuvas ant gaz 69, tai ir čia taip pat galvoju daryt :wink: )
Paveikslėlis
Veidrodėlis, kad gražiau atrodytu panaudojau nuo šokolado folija. Skaniai pavalgiau ir modeliui panaudojau :D
Paveikslėlis
O čia su gaz 69m kaip atrodo. Tik ant zilo ištaisiau vieną klaidą kur padariau ant gaz 69m, bet ir vėl padariau kita klaida, o to klaida gerai matosi :( Na aš tik iš klaidu tik mokausi, tikiuosi kitam zilui geriau paviks padaryti
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na ką gi laukę dar daug darbo su šiuo zilukų. Sakykit kritikas priimsiu ir žiaurias.
P.s to tas galas ( nežinau kaip pavadinti) nepriklijuota. Ir dėl linijų nežinau ką daryti, nes užklijavau lipnia uoste, nudažiau ir kai ja nuklijavau man ji nuplėšė dažus tai teko vėl dažyti, nors to dėka per naujo kai dažiau dingo ano karto dažymo juostos.
Tai tiek šiam kartui.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
WhiteBear rašė:
Jo WMC pamiršo apie duslintuvą bet veliau jį išleido atskirai
>>Nuoroda<<
Nespalvotas ženklas labai nesižiūri. Nepagailėk lito kito kokioj kancelerijos parduotuvei ir atsispauzdink spalvotai jei neturi spalvoto printerio.
O dėl stiklo pasvirimo reikėjo imt plonesnį plastiką ir būtų gražiai išsilenkę
Švyturėliai turetu tikt, jei pavyks ta plastiką nudažyt.
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
PzKpfw72 rašė:
arunas1 rašė:
Sakykit kritikas priimsiu ir žiaurias.


Nežinau, ką ir bepasakyt... Apsiverktų iš nuoskaudos WMC leidyklos darbuotojai, pamatę ką „sukūrei“ iš jų modelio...
Gal neverta taip skubėt, o daugiau dėmesio skirt surinkimo, dažymo kokybei, juk liniuotę, matau, turi. Nežinau kiek pačiam metukų, bet jei jų ir nedaug - tai neatleidžia nuo pareigos modeliuot švariai ir kultūringai. Pasižiūrėk į tikrai gerai modeliuojančius, gerai apgalvok kiekvieną žingsnį, septynis (o gal ir devynis) kartus atmatuok, o tik tada pjauk... Dažyk paskiesdamas dažus, o ne tepk košę... galų gale pasikonsultuok su Technologijų ir Dailės mokytojais, jei tokius turi (garantuoju, tikrai padės)...
Vienintelis šio modeliuo pliusas - entuziazmas, su kuriuo tu jį „veli“. Jei entuziazmui dar pridėjus blaivaus proto - gautųsi visai pakenčiamai.

P.S. Forumas yra vieša erdvė, todėl labai svarbi taisyklinga kalba (čia jau padės Lietuvių kalbos mokytojas), nes tas neraštingumas ir SMS kalba tikrai žudo.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Dėl dažu aš žinau savo klaida, dažydamas už miršau įlašinti poros lašu vandens užtat taip ir gavosi.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Sveiki visi. Vėl pajudėjau į prieki. Padariau galini bamperi.
Paveikslėlis
Švyturėliu plastika nusprendžiau nedažyti o daryti kaip duota w.m.c žurnale. Padaręs juos nudažiau ir įstačiau į plastika (nes Donatas rekomendavo padaryti eksperimentą ir pažiūrėti kuris varijantas geresnis)
Paveikslėlis
Padariau vairą ir įdėjau į saloną.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Šia savaite dar krapščiausi prie zilo užpakalio ir pakabos. Štai gautas rezultatas, tik dar reiks padažyti vietas kai kurias.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Ir pabaigai kokioje būsenoje randasi zilas
Paveikslėlis
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Būk žmogus, neskubėk taip... Per tą skubėjimą net bačkos juostos išsitaškiusios. Tikiuosi nieks nestovi su šaunyku ir neragina :)?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Dainavietis rašė:
Būk žmogus, neskubėk taip... Per tą skubėjimą net bačkos juostos išsitaškiusios. Tikiuosi nieks nestovi su šaunyku ir neragina :)?

Su šautuvu kiek žinau niekas nestovi man už nugaros :D o skubėjimas ateina velniai žino iš kur (mat tas jaunatviškas skubėjimas pasireiškia turbūt :D ) O dėl linijų tai jos dar nebaigtos, čia buvo linijų dažymo pirmas etapas kai yra užklijuojamos juosteles kur bus linijos ir t.t (nežinau ar čia pasakot, nes visi vis tiek žino tu dažymo ypatumus, tik aš čia dar mokytis bandau)
O jeigu jau prakalbus apie modeli, tai ši kart pasistūmėjimas buvo toks:
1. Dariau priekines lempas, bei švyturėlius (čia kur ant kabinos dedasi).
2. Padariau kablius (kur ant bamperio tvirtinasi). P.s kabliai labai patiko mano broliui sakė geriau atrodo negu pats modelis, na ir jis teisus.
3. Truputi perdarinėjau variklio gaubta ir taip pat varikli tvarkiau (pridėjau pora mažai matomu daliu).
5. Padariau veidrodėlius ir įklijavau į jiems skirta vietą.
Ir galiausiai cisternos perdažymas (bet ir tai nepilnas, vietom matosi, kad linija susiaurėja. Tai reiks su baltais dažais perdažyti ir prie to paties kitas vietas patobulinti).
Nuotraukos.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Atsiprašiau, kad nuotraukos ne pagal eile sudėtos :cry:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Sveiki, pradėjau rinkti zil 130-gu80 ir baiginėjau ana zil, bet dar nepabaigiau
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Nudažius kaip atrodė
P.s langas yra jau nuvalytas :D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Sėdinės, durelės, liukai.
Paveikslėlis
O dabar kitas zilukas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kartu tu broliai
Paveikslėlis
Paveikslėlis
P.s kaip dažiau kabina (čia to zil 130-gu-80) grotelės buvo dar tiesiai, nes prieš dažymo darbus buvau uždėta ir pažiūrėta ar tiesiai, bet kai klijavau netyčia paspaudžiau (tikriausiai) ir todėl taip gavosi rezultatas. Nors tikriausiai su skalpeliu gražiai atpjausiu, į tarpeli įdėsiu kartono (1mm, turėtu padėt, mano galvojimu) ir užklijuoti atgal. Tada turėtu gautis normaliai.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Na kadangi aš esu optimistas, tai tikiuosi, kad jaunasis mūsų kolega, klijuodamas sekantį modelį (kuris tikiuosi bus) pristabdys arklius, paspaus jungiklį "kruopštumas" ir pradės klijuoti ir dažyti žymiai žymiai gražiau. Nesinori pastoviai badyti nosies "į balutę", pateikinėti vertų dėmesio pavyzdžių (mūsų forume puikių darbų labai daug), iš kurių ir galima, ir reikia pasimokyti, tačiau man verkia širdis, kai matau taip atmestinai padarytus darbus (tiesiog mintys sulygina šiuos Zilus su kitais, puikiai padarytais sunkvežimiais...). Suprantu, visi mes mokėmės ir mokomės (bent jau man tai dar mokytis ir mokytis...) nes tobulumui ribų nėra, (o mano atveju dar reikia ir kai kurių elementarių dalykų išmokt), tačiau nereikia taip skubėt, reikia gi vieną kart imt ir pradėt dirbti kruopščiai. Suprantu, jei modelį ant žemės numeta koks katinas ar vaikas pažaidžia, ką padarysi, jiems viskas kitaip atrodo :), negali pykt. Bet kai pats imi ir darai tept lept, kai pats neatsargiai elgiesi ir paskui "ai, nupjausiu, ai ištiesinsiu"... tai jau nepasakyčiau, kad yra gerai. Žodžiu jaunajam mūsų kolegai palinkėčiau KRUOPŠTUMO, KRUOPŠTUMO IR DAR KARTĄ KRUOPŠTUMO. Ir atsiprašau už didžiąsias raides - aš nerėkiu, o tik pabrėžiu žodžius :). Sėkmės.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007