Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 2-asis lietuviškas Group Build'as (technika Lietuvoje) » Apie Group Build'ą Nr.2

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Sveiki,

Taigi praejo sis puikus susitikimas. Zinoma, buta nesklandumu, del kuriu as prisiemu kalte, jog nepagalvojau apie isankstini "Delano" perspejima, taciau jie nepyko, tik perspejo, kad kita karta pranestume is anksto.

O siaip as nesitikejau tokio kiekio zmoniu. Buvo tikrai labai labai smagu :)

Taigi pasibuve Delano ir aprode tik dali modeliu visi isvaziavome apsiprekinti modeliu :) Apsipirkome GB3'iam :) Po to mums Remigijus pagelbejo (cia jau gerb. Pranas su juo pasikalbejo) ir ileido mus i LAM kur apziurejome ekspozicija, su gidu - Remigijumi, o po to konferenciju salyteje pabendravome ir pristateme ka buvome atsiveze. Po to dar pabendravome kas kaip. Pasnekejome su vienais, su kitais ir t.t. :). Labai patiko pabendrauti su Gabrieliumu. Jis labai idomus ir draugiskas zmogus :) Niekad neteke su juo susitikti. Taip pat idomiu dalyku suzinojau is Prano. O siaip nemazai buta ir taip pazystamu. Gavome dovanu is Donato (ivairios nepopierines medziagos, kuriu daznai prisireikia), sepijos is Rychkos ispudingiems weathering'ams. Buvo kas gavo ir kitokiu dovanu :) Pranui papildeme MM kolekcija. O taipogi Pranas pasiieme ir visus siandien buvusius prizus :P (vienas ju Dovaldui, kuris negalejo atvykti). Na o po to visi ishsiskirsteme. Vieni i rytus, kiti i vakarus, treti i "Mega" pavalgyti ir t.t. :)
Na siaip viskas buvo tikrai smagu ir manau as cia galeciau papasakoti viska labai detaliai, taciau palieku sutrumpinta versija. Manau kiti dalyvave meet'e cia taip pat pasisakys.

O dabar truputis foto. Perspeju, kad jos nekokybiskos ir padarytos nekokybisko fotografo, be to ir mano muilinuke visiskai sena, o ir sviesos nedaug tebuta. Labai tikiuosi, kad cia atsiras ir kitos (kokybiskesnes) foto. Nes kiek maciau tai fotkino ir Pranas ir savas ir Rychka ir dar keletas.

Na o kas noresite gauti normalias foto patariu susirasyti asmeniskai per PM, o po to kazkokiais budais (pvz. per Skype) pasidalinsim. As pats irgi pasistengsiu gauti kitu fotografu fotkes.

1) Musu gerb. modadminas (gaila kad ne is priekio nufotkinau, nes per sangruda nepriejau :P) apziurineja "Laimetoja".
Paveikslėlis

2) Darius ir kiti. Visi ziuri i ta medi, kurio vos nenuvertem :? .
Paveikslėlis

3) Trys puikus modeliukai, gazikas gargzdiecio (kurio cia nebuvo), kiti warthogo.
Paveikslėlis

4) Pranas - "Nepirk, nes ir taip pilna spinta tokiu". O salimais uzkietejes aviatorius "Flugzeug" masto ar jam tik jo nepaemus.
Paveikslėlis

5) Rychka per telefona nurodineja kaip ijungti kamera naujam ir zaliam MTV operatoriui. Desniam fono kampe - du gangsteriai. Jiedu yra rimti "plastmasistai", deja, nesilanko musu forume, o galetu..
Paveikslėlis

6) "Gerai, uzteks cia siaubt parduotuve, eikit, eikit lauk prasau"
Paveikslėlis

7) Gabrielius pasirode siame meet'e kieciausiai. Atskrides su savo paties modeliu (t.y. modelyje)
Paveikslėlis

8] Nepasykstekit policijai sumoketi uz virsyta greiti, pagailekit ju, nes skraidydami su tokiais, dar galvas nusisuks.
Paveikslėlis

9) Pala, ar ne golfiecio GB2 modelis igavo masteli 1:1 ????
Paveikslėlis

10) Nieko tokio, golfietis ekspertas sitam reikale ir viska sutvarkys.
Paveikslėlis

11) Antano Gustaicio stendas.
Paveikslėlis

12) Pasakojimas apie avia-zemelapi ant sienos
Paveikslėlis

13) Gabrielius tikrina ar tik tas pilotas nekvepuoja.
Paveikslėlis

14) Konferenciju sale. Rychka pirmame plane su "supjaustytomis" kelnemis. Paminiu ji cia, nes jis nefiguruoja bendroje nuotraukoje.
Paveikslėlis

15) Vienas Prano mokiniu pasakoja apie savo darba. Stebetina, kaip vaikis budamas tokio amziaus daro sitokius modelius :shock:
Paveikslėlis

16) Donatas kazka pasakoja :)
Paveikslėlis

17) Prano pasakojimas
Paveikslėlis

18] Paberti modeliai ir ju dalys
Paveikslėlis

19) Ta foto kuri nesigavo (apie ja parasysiu zemiau). Gaila :(
Paveikslėlis

20) Bendra nuotrauka.
Paveikslėlis

1- Mindaugas (forume nera)
2- Vibis (sie du vaikinai is Prano burelio)
3- Remigijus
4- Ramzes
5- Minzz
6- Warthog
7- Petras (Carnifex)
8- Denisas
9- Pranas
10- Ultramix
11- Gabrielius
12- Savarankiskas
13- Demox (?)
14- Saulevic
15- Savas
16- Corsaire

Pala.. kazkuris is tu "nepazystu" yra Demox. Tegu jis ir pats prisistato. Tegu prisistato ir kiti! Arba juos kas nors pristato :)
Labai gaila kad sitoje foto nera Zano, nes jis atvyko tiesiai i LAM, taip pat ner Rychos, Flugzeug kazkur prapuoles, o Donatas, berods, fotkino. Taip pat nera musu laureato Dariaus, nes sis iskart po Delano isleke su reikalais ir nera keletos kitu Pvz. tos paneles kuri buvo su Pranu ir to vyresnio amziaus vyruko, kuris irgi buvo su Pranu. Truputelis daugiau zmoniu figuruoja fotkeje is LAM'o. Deja man ta foto nelabai gavosi, todel tikiuosi kad ja papostins kiti. Apskritai paprasyciau kitu cia viska supostinti, nes mano foto dar daug ko neparodo, pvz. to paties Zano - del kurio cia nebutu tokio susitikimo, ispudziu ir ziniu.

Aciu Jums Zanai, kad modelizmas.com deka mes cia susirinkome.

O siaip labai labai gaila, kad nebuvo tokiu zmoniu, kaip musu draugai uzsienyje - Raimondo (Bestios) ir Andriaus (Nos). Taipogi gaila, kad nebuta Ghostbustos, Giedriaus ir del kazkokiu man nesuvokiamu priezasciu - golfiecio :!: Taigi tu is Kauno. Kodel nepasirodei? :)

Tiek. Sekmes! ;) Laukiu komentaru, ispudziu is meet'o ir foto.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Ramzes rašė:
Bendroje nuotraukoje dešinėje prie Prano - aš. Nežinau, kuriuo numeriu mane pažymėjai ;) Lauksim nuotraukų iš kitų.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Minzz rašė:
Tikrai labai smagus meet'as! Gerai yra susitikt gyvai; lauksiu kitų susitikimų.
Ačiū Ryčkai ir Donatui už žurnalus bei Žanui už kilimėlį! Visiems kitiems - už kompaniją ir šiltą bendravimą, o "Poligonui" ir LAM už malonų sutikimą :)


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Ramzes rašė:
Bendroje nuotraukoje dešinėje prie Prano - aš. Nežinau, kuriuo numeriu mane pažymėjai ;) Lauksim nuotraukų iš kitų.


Nr. 10 tu? As maniau, kad ultramix..

EDIT: AAjj, supratau. Tu turbut perziurinejai si posta kai as dar nebuvau galutinai sutvarkes viso sio posto ir sudejes tos nuotraukos su skaiciukais :P

EDIT 2: Jau sutvarkyta :)


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Ramzes rašė:
Pagal viską, man neužkrovė nuotraukos su numeriais, todėl žiūrėjau į tą, kur mes visi LAM'o salėje. Taip, nuotraukoje prie Poligono dešinėj nuo Prano - ultramix, o aš ketvirtas. :wink:

EDIT: Būtent! :lol:


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
na foto pasistengsiu as ikelti sendien diena bet visu tikrai nespesiu nes zinot 127 foto... patvarkisu 100 liko jai nedaugiau dabar galva sukt katras det katras nea :? :roll:


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Labai geros nuotraukos, tik pora tokių, apie kurias kalbėjo "Corsaire" . O bendroje nuotraukoje 1. tikrai mano būrelio vaikinas Mindaugas, bet jis dar neturi "Niko", nes nėra "Forumo" narys, o Nr.2 - "Vibis". Tiesa dar toks pastebėjimas: "Gaz-69M" "atvažiavo" iš Gargždų. Savo nuotraukas sudėsiu vakare po būrelio. Dar kartą pasikartosiu, kad tikrai nesitikėjau tokios malonios ir draugiškos kompanijos ir tikrai aktyvaus ir naudingo bendravimo.
Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
warthog rašė:
kaip visuomet nuotraukoj atrodau siaubingai :lol:


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:07
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
Ivyko puikus susitikimas. Buvo ydomu susipaszinti su zmonemis su kuriais tenka daznai bendrauti. Manau forumo dalyviai pamate sias nutraukas tikrai nesudvejos sudalyvauti kitame susitikime :D

Dekui organizatoriams uz puiku renginy


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB2 susitikimas įvyko!
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014 21:07
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
na reikia ir man ikelti pora nuotraukyciu :)
katik susistumeme stalus
Paveikslėlis
Corsaire apziurineja laivuka ir sako: ooo kad man toki sudet...
Paveikslėlis

"Pirmiuju" modeliu apzvalga
(postose pasirasykit kieno katrie modeliai :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis na tiek siam kartui :)


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007