Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 2-asis lietuviškas Group Build'as (technika Lietuvoje) » Apie Group Build'ą Nr.2

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
balsavau uz WW II tik neatsimenu uz kartuos nes man abu tinka :) as uz apjungima :!:


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Artūras S. rašė:
Sveiki.Iš principo tarkime ,kad gal ir galima būtų jungti temas.Bet tai tikrai būtų visiškai nesąžininga keistikoncepciją kitų temų atžvilgiu.Tokius sprendimus reikia iš karto apgalvoti.Ką pasakytų WW II gerbėjai jei NATO sugalvotų susimesti su Vietnamo karo temos gerbėjais. O taikytis prie to,kad "aš turiu" ten tokį ar tokį modelį yra nerimta.Tam ir buvo skelbiamas temų konkursas.O dabar keisti taisykles vien dėl to,kad WW II gerbėjai nepagalvojo iš karto sujungti temų yra švelniai tariant nesolidu.Bet tai tik mano nuomonė.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Ne viskas dar prarasta, as buvau uz vokiecius, nuo nato atsiliekam 2 balsais, pasistenkit, prisivysim ir issiversim be jungimo.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Armo rašė:
Na, visų pirma, būtų gerai, kad nesusipyktumėm dėl temos pasirinkimo. Iš tiesų mano pasiūlymas pavėluotas (pamačiau kai balsavimas jau buvo prasidėjęs). Nematau didelės problemos. Gali būti dabar NATO, o GB4 - SSSR vs. Vokietija arba atvirkšciai (kaip jau bus nubalsuota). Juolab, kad NATO gerbėjai buvo aktyvesni renkantis temą


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
NATO šalininkai gal kiek per rimtai žiūri į šitą reikalą. Bet formaliai jie teisūs, juolab kad mes jau seniai matom, kaip iš balsavimu pareiškusios valią tautos išrinktieji išsityčioja sudarydami kvailiausias koalicijas (jeigu nepasakyti kopuliacijas). Ką gi, mes galim išlaikyti demokratijos dvasią nepažeistą, tada tik prisidedu prie kvietimo "Vokietijos" ir "TSRS" šalininkams būti aktyvesniems.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Manau, kad, prasidėjus balsavimui, bet kokios "koalicijos" yra nesąžiningos kitų temų atžvilgiu. Tuo labiau, kad NATO tema nesusmulkinta į atskiras temas (Vokietijos, Britanijos, JAV, naujųjų valstybių), o II pasaulinis turi net dvi temas. Aš jau buvau pasakęs savo nuomonę: bus NATO - dalyvausiu, nebus - tiek to. Bet išlikime nuoseklūs iki galo. Gal kai kam ir nepatiks, bet pasiūlymas jungtis atsirado tada, kai II pasaulinis (atskiromis temomis) pradėjo ryškiai "gauti į kaulus" nuo NATO temos. Maža bėda būtų apsijungti NATO ir "vietnamiečiams" , bet toks pasiūlymas atsirado daug vėliau. Aš įsikišau ne dėl to, kad norėčiau apginti "savo daržą" ("Sūduvį" surasiu kur parodyti ir be GB), bet jei aš galiu sąžiningai dalyvauti ar pasitraukti, tai, manau, kad taip pat gali pasielgti ir kiti būsimi dalyviai. "Nepritempinėkime" temų prie turimų modelių, nes pagal pasirinktą temą reikia rinktis modelius. Gerų švenčių visiems.
Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Armo rašė:
Matau, mano pasiūlymas sukėlė labai daug aistrų. Atsiimu savo pasiūlymą ir netgi primygtinai reikalauju nieko nekeisti. Atsiprašau tų itin įsižeidusių dėl mano įsikišimo. Beje, gal kai kam ir nepatiks, bet pasiūlymas jungtis atsirado ne tada, kai II pasaulinis pradėjo ryškiai "gauti į kaulus" nuo NATO temos, o tada, kai aš pamačiau balsavimą (nenorintiems - patikėti neprivaloma).
Teisybės dėlei, mane net stebina, kad NATO nelaimi triuškinančiu skirtumu, nes pasirinkimas technikos/šalių/trukmės žymiai didesnis negu bet kurios kitos temos.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:15
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Artūras S. rašė:
Sveiki. Šiaip nematau čia nė vieno įsižeidusio.Manau,kad tai mažiausiai būtų juokinga.Reikalas tame,kad balsavimo metu keisti taisykles yra nepadoru.Tai tiems kurie neįsiskaito į žinutes.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:16
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Pritariu"ArtūruiS". Aš nė kiek neįsižeidžiau, bet, kaip ir kiekvienam komunistui (nors toks niekada ir nebuvau), arklių keitimas perkėloje yra nepadous dalykas tų, kurie pakeitė arklius krante, atžvilgiu. Kadangi "Modadmin"-as, įsiskaitęs į mūsų išdiskutuotas temas, nusprendė, kad balsavimui būtų pateiktos būtent tokiaos temos, tai, aš manau, kad taip ir turėtų likti. Kas laimi, kas pralaimi - likimo ir dalyvių reikalas. Aš dar kartą pasakau, kad ir be GB rasiu kur savo M-52 "Sūduvį"parodyti. Man tie prizai (nors iš tikrųjų puikų prizą laimėjau GB-2) turi mažai reikšmės. Man svarbiausia kad visi turėtų kur pasireikšti. Paklausti, užduoti klausimą, atsakyti, pakonsultuoti - vienodai svarbu mūsų "Forumui", tuo pačiu - ir Lietuvos modeliavimui. Ten, kur žinau - padėsiu, kur nežinau (modeliavime mažai kuo mane nustebinsite- "Corsaire" "blynas" iš kilimėlio :!: :!: :!: )- man padės. Ir nematau čia nieko blogo, jei liksiu "nustumtas nuo GB-3 lėkštės".
Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-3
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 00:16
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
saulevic rašė:
na del sujungimo as nei pries nei uz.
bet idomu kiek is 30, jau balsavusiuju, dalyvaus :)


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007