Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 2-asis lietuviškas Group Build'as (technika Lietuvoje) » Dalyvių modeliai Nr.2

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Per daug nesupyksiu. :) :) Taigi dabar turėsiu pastorinti detalę 7. Aš jau buvau begalvojęs kad nupjoviau per daug detales 4, 5, 6. Turiu aš to vatmano (kaip suprantu tai yra popierius 200g/kvadratiniam metrui). Šiandien storinsiu viršutinę korpuso dalį ir žiūrėsiu kas eina toliau.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Tik Andriau nepagalvok, jog jei as storinau, tai butina yra storinti. Kadangi tai mano pirmasis modelis labai tiketina, kad as kur nors netaip priklivaliavau ir viskas. Pries storindamas gerai pamatuok, paziurek, gal tau nebutina bus storinti, o uzteks paslufuoti briaunas 7 detales. Tai tiek. Sekmes tau Andriau


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Sveiki,

Atsiprasau, kad taip ilgai buvau neprisijungęs. Negalėjau mat visi ''kontrai'' suplaukė ant savaitės galo :x :x ketvirtadienio ir penktadienio (pas mus dažnai taip buna), pamokas ruošdavau iki~23 val., nes reikėjo pasiruošti ''kontrams'' :x :x ir modelio klijavimui nebeliko laiko :( O dabar gana pasiaiskinimų ir pirmyn prie modelio. Dar antradienį griaučių apatinę dalį priklijavau prie detalės 7. Ją pamiršau apačioje pastorinti ir dėl to griaučiai truputį iššovė. Ryoj bandysiu klijuoti detalę 9, ji jau pastorinta. Dabar norėčiau paklausti kur klijuojant modelį būtų galima panaudoti 1 mm storio :arrow: gofruotą kartoną? Klausiu, nes tetė trečiadienį jo atvežė gan didelį kiekį.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Vakar priklijavau detalę 9. Teko ją truputį pašveisti ir apipjaustyti. Taip pat teko apijaustyti ir detalę 7, kad šios detalės sutaptų. Taip pat tarp tanko griaučių įdėjau putplasčio gabaliukų, kurie matyt naudojami paketuose. Šiandien bandysiu priklijuoti detalę 8 ir detalę 11. Tai tiek. :) :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Na stai po ilgokos pertraukėlės vėl prisijungiau prie forumo :D :D . Anksčiau negalėjau, nes kompe apsigyveno ''kirminiokas'', o kompą atgavau tik prieš pat Šv. Velykas. Per atostogas prie modelio taip ir neprisėdau, bet kai pasižiūrėjau Rychkos žurnalų kolekciją vėl kilo noras klijuotį Renault'ą. :) :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Sveikas Andriau. As norejau taves paklausti, kokios tavo galimybes nufotkinti savo Renaulta? Man labai idomu kaip tau sekasi klijuoti, taciau vien is parasymu be nuotrauku sunku spresti. Neseniai Prano burelyje maciau viena vaikinuka, kuris klijuoja butent si tanka, tai jam tikrai neblogai sekasi, buvo tikrai labai idomu paziureti i jo gamybos procesa. Lygai taip pat mane domina ir taviskis. Jei pavyktu, nugvelbk is kokio pazystamo fotoaparata ir pravesk savo modelio fotosesija :D Sekmes tau...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Sveiki gyvi, kaip matote vel prisijungiau po tiokios ilgos pertraukos. Per ta laika taip ir neprisedau prie Renuko, nes negalejau del seimininiu priezasciu. Taigi taigi siandien pradejau gaminti uodega. Tai tiek gal ir mazokai siam kartui.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Taigi taigi tesiu uodegos gamybą. O gal kas nors iš jūsų galėtų pasakyti kelinto numerio dažai Humbrol enamel tinka dažyti korpusą.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Apie tai jau rašė savo temoje "Dovaldas". Dažai Nr. 26. Gali išbandyti ir Nr. 29. , bet jie daugiau rudesni. Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Ačiū, reiks bėgti pirkti dažų.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007