Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 2-asis lietuviškas Group Build'as (technika Lietuvoje) » Dalyvių modeliai Nr.2

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Ner ka ir bepridurti =D> Šauniai gamini. Matau po truputi darbai artėja prie vikšrų. Ar jau mąstei, kaip juos gaminsi ?

Šiaip nežinau kaip tu sugalvojai, bet dabar nesiulyčiau priklijuoti priekinio rato į vietą, nes aš pats susidūriau su tokia problema, kai atrodo visi vikšrų nareliai sudėti, o kad vikšrai pilnai susijungtų trūksta pusės narelio...
Jei pastumsi i vieną ar kitą pusę per kokį milimetrą priekinį ratą, nelabai ir matysis, o vikšras bus įtemptas normaliai. Šiaip ir tikrovėje vikšrai buvo taip įtempiami- pastumiant priekinį rata. Tam reikėjo pasukti tokią galingą veržlę po spyruokle.

Sekmės !


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Dėkuj Dariau, kad priminei šią problemą. Aš ir pats buvau susidūręs su panašia, kai klijavau vikšrus. Viską suklijavus į vietą taip kaip turi būti trūko kelių milimetrų kad susijungtu.Aš tai sprendžiau paprasčiausiai per jėgą sutempęs, bet tai, žinoma, kainavo tam tikrus išsikraipymus.
Vikšrus pirmiausia bandysiu tuos pačius dėti, nes gražiai nuėmiau, tačiau primityviai matuojant, jie neužtelpa, todėl teks gamintis, na o dėl to nesu visiškai apsisprendęs. Kol kas labiau linkstu prie Dariaus varianto, kai atskiri trakai daromi tik kur lenkiasi, tačiau kaip minėjau, dar apmąstymuose viskas. Na bet įtempenčiojo rato dabar tikrai neklijuosiu, reikia mokytis iš kitų :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Antanas Povilaitis rašė:
Labai smagu matyti kai žmogus stengiasi mokytis ir tobulėti, o ne vien stebinti modelių skaičiumi.Šaunuolis, tikrai esi vertas pagarbos.Skirtumas tarp seno ir naujo variantų akivaizdus jau dabar, nekalbant jau apie tai kaip atrodys baigtas modelis. Tik viena vietelė man truputį užkliuvo.Tas varantis ratas (nespecas, turbūt taip vadinasi) su dantukais man iškrinta iš bendro vaizdo. Visų pirma tai tos tvirtumo briaunos netiksliai suklijuotos ir gadina bendrą vaizdą. Senas variantas žymiai geresnis ir atrodo kaip atlietas iš metalo. Tik spalva aišku netiko. Be to naujame variante tas dantukų apklijavimas popieriaus juostele gerai, bet ji per plati ir atrodo nenatūraliai ir nelogiškai. Vargu ar tikrovėje taip buvo daroma, nes technologiškai pagal tą laikotarpį tai būtų per sudėtinga ir per brangu. Ir kokia prasmė. Manau tą juostelę reikia padaryti tik pačio dantračio storio ir "drybrushinti"(taip atrodo rašosi).Gausis logiškai toje vietoje nudilęs metalas. Na o šiaip tai kantrybės ir sėkmės.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
antanas rašė:
Be to naujame variante tas dantukų apklijavimas popieriaus juostele gerai, bet ji per plati ir atrodo nenatūraliai ir nelogiškai. Vargu ar tikrovėje taip buvo daroma, nes technologiškai pagal tą laikotarpį tai būtų per sudėtinga ir per brangu. .


Buvo daroma:

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Antanas Povilaitis rašė:
Na ką gi, vadinasi aš neteisus. Žiūrint man susidarė įspūdis kad tai ne lieta detalė, o susidedanti iš centrinės dalies ir dantyto apvado.Gal dėl apšvietimo. Smagu kad taip tiksliai preciziškai darote.Dar kartą sveikinu ir sėkmės.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Dėkuj Antanai už gerus žodžius. Dėl modelių skaičiaus, tai negalvokit, kad nenoriu skubėti, kol esu tik pradedantysis, tai instinktas gena lipdyti kuo greičiau ir kuo daugiau, tačiau tvardausi pats ir dar realybė truputi sustato viską į vietas. Visgi laiko ne per daugiausiai, tad niekur nepriskubėsiu, tai atsisėdu, parakinėju truputi, malonuma pajuntu ir viskas :D Jei turėčiau daugiau laiko, manau renaultas būtų dar negreit pradėtas perdarinėti, o daugiau naujų prigaminęs būčiau.
Kas dėl varomojo rato, tai kaip jau iš Dariaus nuotraukos galima pastebėti, +/- kažkas panašaus gavosi, tik aišku pas mane kaip ir Antanas minėjo, gavosi centrinė dalis ir dantytas apvadas. Beje dėkuj Dariau už šia nuotrauką, as iš brėžinių nelabai supratau kaip turi atrodyti tie ant važiuoklės rėmo prie varomojo rato varžtų esantys ligegriatūs vamzdeliai. Čia puikiai matosi, tad reikės pabandyti pritaisyti juos, manau dar neturėtu kilti daug sunkumų.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007