Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 2-asis lietuviškas Group Build'as (technika Lietuvoje) » Dalyvių modeliai Nr.2

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Vat būtent pakaba, ir visa važiuoklė šiame žurnale visų pirma sunkiausias dalykas bei labiausiai realiai neatitinkantis tikro vaizdo. Žinoma tai akivaizdžiai matosi tik žiūrint į Dariaus duotus brėžinius, jei kas surinkinėjat ar žadat tai daryti, pasiieškokit anksčiau šioje temoje ar dariaus surinkimo demonstracijoje, jis yra davęs nuorodas į šiuos brėžinius, tikrai daug kas paaiškėja.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Sveiki,

na nors ir nenorėjau dar demonstruoti ką esu nuveikęs, nes to progreso dar labai nedaug, bet visgi jei jau užsiminiau apie koregacijas, tai parodisiu ir tą nedideli progresą. Visų pirma viskas prasidėjo labai brutaliai viska nuimant ir paliekant tik korpusą, buvo kai kuriose vietose korpusas storinamas, kur nebuvau anksčiau to daręs, ištaisomos kitos klaidos na ir po to šiek tiek viskas pašlifuojama. Kas dar gali būti matoma progrese tai pradėtos dėti kniedės. Jos pas mane labai primityvios, iš aguonu, tačiau mane tenkina toks rezultatas. Taigi:

Paveikslėlis

Toliau sekė visiškas žiūrėjimo angų perdarymas. Ankstesniame variante tai buvo viena rimčiausių mano padarytų klaidų, todėl koreguoti nebuvo esmės, o paprasčiausiai pasidariau visiškai naujas detales ir įstačiau į modelį:
Paveikslėlis

Na ir galiausiai šiek tiek jau knibinėjausi ties visa važiuokle ir štai koks rezultatas:
Paveikslėlis

Kai visiškai pabaigsiu kniedyti korpusą tikriausiai pabandysiu uždėti pirminį grunto sluoksnį ir žiūrėsiu kaip gaunasi, jeigu viskas gražiai sueis, tai dėsiu vieną dažų sluoksni, na o jei ne teks špakliuoti. Na žodžiu darbo daug dar, bet nusiteikęs optimistiškai. Kažkaip niekur neskubu, GB2 terminai nespaudžia, todėl kada nors tikiuosi pabaigti :D
Beje tikriausiai bent kol kas mano dalyvavimas GB3 nusikels jei iš vis dar bedalyvausiu. Čia viskas priklausys nuo laiko ir kaip greitai pabaigsiu savo Wz.28 ir jo dioramą, nes 3-jų modelių vienu metu tikrai nežadu gaminti, jau ir dviejų iki kaklo :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Sveikas, Dovaldai, gerai einasi su važiuokle, tik per daug šonų nepastorink, nes vėliau gali ratukai netilpti i plyšį.

Sekmės !


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Pagrindas yra 1mm, manau tai tiek kiek apytiksliai turėtu būti iš tikrųjų tokiam masteli. Na o su ratukais aš jau gerokai pasimokiau anksčiau, kai kažką bandžiau koreguoti važiuoklėje ir taip prisikoregavau, kad po to dvigubai daugiau darbo su ratukais turėjau, nei būtų reikėję.
Šiandien padengiau gerokai praskiestu gruntu, na sakykim vidutiniškai vertinu, labai išryškėja vietos, kurios buvo stipriau pašveistosšvitriniu popierium. Ga žiūrėsiu, kaip nors bandysiu maskuoti.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Sveiki, šiek tiek knibinėjausi ties važiuokle na ir štai ką pavyko nuveikti:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Padengta dar tik vienu skiestu sluoksniu, bet visgi tek važiuoti pirkti dažų, nes manieji matyt buvo blogai uždaryti ar dėl mažo kiekio kažkokie nebetinkami naudojimui man atrodo. Bandysiu dar su skiedikliu kažką daryti. Na o čia kai kur bedažant netvirtos aguonos nukrito, tad nekreipkit per daug dėmesio į tai, pataisysiu. Dabar pandysiu antrą pusę iki tokio progreso privesti, detalės jau paruoštos, tik reikia viską suklijuoti.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Ultramix rašė:
Sveikas Dovaldai,

Matau neblogai tau čia sekasi.. :) Važiuoklė labai puikiai atrodo.. :wink:
Beje būtų pora klausimų:
1. Kuom dažai.? Ar tik ne Humbrol 26 nr.?
2. Kuom imituoji kniedes? Atleskit jai ka praleidau, ir jai apie tai jau rašei.. :wink:
Tai sėkmės toliau darbuojantis prie R-17 FT. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Sveikas ultramix, dėkuj už gerus žodžius, matau irgi susidomėjai, gal ir savo ruošiesi perdaryti? :D
Na o atsakant į tavo klausimus, tai taip, dažau 26Nr. humbrol. Gana artima tikrajai spalvai. Na o kniedes jau buvau minėjęs, bet man nesunku ir pakartoti, darau iš auguonų. Dariaus jos netenkino ir jis sugalvojo geresnį būdą, bet man jo būdas per daug laiko atimtu ir abejoju ar po to mano važiuoklė išlaikytų toki svorį. O aguonos gal ir ne tokios tikroviškos, bet gana lengva jas priklijuoti ir neapsunkina modelio.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Ultramix rašė:
Na manasis Renault taip pat kaip ir tau buvo pirmasis kartoniukas, tai atrodo nelabai puikiai. Galbūt ateityje bandysiu kažką koreguoti ar patobulinti, bet dabar darbų iki kaklo. :) Noriu kuo greičiau pabaigti Big Foot'a kad galėčiau imtis kartono, kažkaip per tą laiką kai darau plastmasę labai pasiilgstu kartono.. :D O to laiko ne marios tai ir darbai labai užsitesia, na bet tikiuosi greitu laiku užbaigti..


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Sveiki, na su modeliavimu šiek tiek pristabdęs esu, dirbu ne lėtai, tačiau labai retai prisėdu prie darbo :D Žodžiu bet kokiu atveju viskas juda labai pamažu, bet aš niekur ir neskubu.
Na o progresas, tai būtų pasigaminau antojo važiuoklės rėmo detales, nudažiau jų vidines puses (beje to nepadariau primajam rėmui, tad tikriausiai reikės truputėli jį išardyti, su temtuku labai sunku prieiti dabar), t.p. pasigaminau viena įtempentyjį ratą bei šio rato šakę. Iki šiol gruntavau tik patį pagrindą, tačiau dabar gruntuosiu visas detales, nes iškarto dažai labai prastai pasidengia, o nugruntavus žymiai geriau. Imetu pora nuotrauku, kaip dabar viskas atrodo, tačiau iškarto pasakau, kad viskas yra padengta tik po vieną labai stipriai atskiesta sluoksnį dėl pažiūrėjimo kaip atrodo.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Dabar, kad ir labai lėtai progresuodamas, tačiau noriu visiškai pabaigti abi važiuoklės puses (be vikšrų) na ir tada laikinai pristabdysiu darbus prie šio projekto ir manau grįšiu prie labai išsiilgto Wz.28. Nors ir patinka pačiam viską gamintis, tačiau pasiilgstu tiesiog karpymo ir klijavimo.
Nepaisant to, kad labai mažai prisėdu prie pačių modelių, labai intensyviai galvoju apie GB3. Ptaktiškai esu nusižiūrėjęs 3 modelius, kuriuos galėčiau pritaikyti šiai temai, tačiau nenoriu registruotis, nes bijau, kad nespėsiu. Prisiminus, kaip ilgai dėliojau savo renaultą ir kad vos tespėjau pabaigti. Žinoma nebūtina dalyvauti, tačiau man visai patiko GB2, kai buvau sau nusistatęs terminą, t.y. kažkokias ribas, ir bandai į jas įtilpti.
Na tai šį kart tiek....


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 18:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Sveiki,

kaip visada pasakysiu pradžiai tą patį, darbai juda labai lėtai, bet juda. Šiek tiek padirbėjau su įtempiančiuoju ratu bei kitomis menkomis detalėmis. Galbūt ne viskas gavosi taip kaip tikėjausi, tačiau rezultatas mane gana tenkina. Visgi nuotraukose dar gana negražiai viskas atrodo dėl dažymo, bet kai pasidengs antras sluoksnis viskas gerokai pasitaisys, o jį žadu dengti, kai jau turėsiu visas reikiamas važiuoklės detales. Taigi:

Paveikslėlis

Na o čia dėl įdomumo palyginimui kaip buvo anksčiau ir kaip yra dabar. Mano nuomone pagerėjimas tikrai bus, taigi ir darbas ne bereikalingas:

Paveikslėlis

Žinoma, tokius kapitalinius pertvarkymus matys tik važiuoklė, kitas detales bandysim truputi patobulinti ir dėti kokios yra. Dabar jau laiko tikrai stipriai sumažėjo, dėstytojai pagaliau pradėjo įvairių darbų dalinti, tai žiūrėsim kaip čia bus, na bet tikriausiai lėčiau nei iki šiol tikrai nedirbsiu :D Turbūt tiek šiam kartui...


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007