Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 2-asis lietuviškas Group Build'as (technika Lietuvoje) » Dalyvių modeliai Nr.2

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:38
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Paveikslėlis

Techniniai duomenys:
sarvu storis:
bokste: 22mm
korpuso sonuose: 16 ir 8 mm
dugne: 6 mm
svoris: 6.5t (su patranka 6.7t)
Maksimalus greitis: 7.8km/h
Veikimo spindulys: 45-50 km
kuro atsargos: 110-115l uztenka 10 darbo valandu
Aukstis: 2.14m
ilgis: 4.1m (su uodega 5m)
klirensas: 0.5m
viksru plotis: 0.34m
igula: 2 zmones
variklis: 4 cilindru "Renault block"
varikio apsisukimu skaicius: 1500 aps/min

iveikia 46 laipsniu iklanes, iki 2 m plocio apkasus, lauzia iki 0.3 m medzius, iveikia 0.75 m gylio brasta, 1 m aukscio siena. Spaudimas i grunta - 0.5 kg/ kv. cm.

1923 m. rugpjuti Krasto apsaugos ministerija Prancuzijoje pirko Primajame pasauliniame kare naudotus "Renault R-17 FT" tipo lengvuosius tankus. I Lietuva atgabenta 12 vnt., kurie Artilerijos dirbtuvese buvo suremontuoti, apginkluoti ir perdazyti. Visose masinose buvo sumontuota po viena vokiska "Maxim 0.8" 7.92 mm kalibro sunkuji kulkosvaidi. Kiekvienos masinos sonuose uzrasyti pavadinimai ir nupiesti vyciai. Sis modeliuojamas tankas priklause treciajai kuopai kartu su "Galiunu", "Kerstu" ir "Slibinu".

Sis modelis tikriausiai bus vienas is populeresniu tarp GB2 dalyviu, kurie dar nera labai igude tiek kartoniniame modeliavime, tiek Lietuvos istorijoje. Manau (gal netgi labiau tikiuosi :D), jog sis modelis dideliu sunkumu nesukels. Taip pat tikiuosi rasti siek tiek laiko tarp mokslu kartais prisesti ir paklijuoti ji. Tai tiek....


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:38
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Sveiki,

na as cia labiausiai dejavau, jog neturesiu laiko modeliuoti, bet modeliavimas nugalejo mokslus ir teko patenkinti si savo poreiki :D Nieko daug dar nepadariau, bet jau patiko ir kartoninis modeliavimas. Dideliu problemu neiskilo, nors siokiu tokiu netikslumu pasitaiko, taciau viskas kolkas pataisoma. Labiausiai nepatiko briaunos. Pacioj pradzioj padazius su piestuku lyg ir gerai viskas buvo, gerai uzsidaze ir spalva gan panasi, taciau veliau kazkaip nebetaip besigaudavo, nzn kodel cia man taip, lyg ir viska taip pat dariau :?: :roll: :?: Na tai pateikiu keleta foto:

Cia Renault'o griauciai. Praktiskai jokiu problemu nebuvo, jokiu issikraipymu, nes naudojau dvipuse lipnia juostele. Likau labai ja patenkintas, nes ir darbas supaprastejo ir laiko siek tiek susitaupo. O cia tos zaliai padazytos briaunos tai cia tik piestuka meginau, bandziau spalva derinti :D, aisku sita tai tikrai netiko:

Paveikslėlis

Cia tie patys griauciai ti kisk itos puses :D :
Paveikslėlis

Cia kur minejau, mano pirmoji ir kol kas geriausiai suklijuota briauna :D , man atrodo jog cia visai neblogai uzsispalvino:
Paveikslėlis

Na o cia jau nebe tokia grazi briauna :? :
Paveikslėlis

Cia pastorinta Renault'o virsutine dalis, taciau dar nepabaigta ir nepastatyta i savo vieta:
Paveikslėlis

Na ir galiausiai jei neklystu, cia variklio dangtis:
Paveikslėlis

Tai vat koklkas tiek prigamines esu :D Kaip jau minejau, netikslumu tikrai pasitaike ir man nepatyrusiam modeliuotojui sukele siokiu tokiu nepatogumu, taciau jas pavyko isspresti. Tikrai labai patiko ir jau nekantraudamas ieskosiu laisvo laiko kad galeciau vel pamodeliuoti. Beje, jei kas geltu paaiskinti man, kodel briaunos nevienodai gavosi,busiu labai dekingas :D tai tiek.....


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:38
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Ultramix rašė:
Sveikas Dovaldai,

Sveikinu pradejus klijuoti kartona.!! Kadangi ir as zadu pradeti klijuoti kartona ir si modeli tai man bus labai aktualu sekti tavo darba..Kaip pirmam kartui manau labai sauniai pavyko.. :wink: =D> =D>
Ir dar turiu pora klausimu..
Kur pirkai 1mm storio kartona..?Ar kanceliarinese prekese ar kur nors kitur gavai.?
Kokius klijus naudoji.?Kiek maciau nuotraukoje tai turetu buti paprasi PVA?
Tai tiek.. :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Dekuj Ultramix uz pagyrimus. Na kartona as asmeniskai pirkau kancelerineje parduotuveje, taciau tikriausiai ne kiekvienoje buna tokio storio. Na bet pabandyk uzeiti i kokias didesnes kancelerines ir tikrai turetum rasti. Kadangi gyvenu netoli Klaipedos, joje yra reklamos dizaino centras, jame kokio tik nori popieriaus ir visko kito ko reikia yra, tai galbut tavo mieste taip pat yra kokia reklamos medziagomis prekiaujanti firma, joje tikrai turetum rasti ir 1mm ir netgi storesnio. Klijus tai teisingai spejau, naudoju PVA, kadangi as su jais klijuoju tik briaunas, man jie labai priimtini. Tai tiek...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Puiki pradžia! :wink:
Kiek aš suprantu, tai tu briaunas dažai jau po to, kai suklijuoji detalę. O reikėtų dažyti dar prieš klijuojant, nes dažant po suklijavomo, dažnai ant briaunų būna sudžiūvusių klijų, todėl tose vietose įprastomis priemonėmis dažosi gana sunkiai, o ir spalva lieka ne ta pati.

Tai tiek :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Dekuj dekuj GhostBusta, bet visgi as dazau pries klijuojant, nes kazkur siame forume jau skaiciau apie tai, kad ant kliju sunku dazyti. Na nesvarbu, gal tiesiog viena karta ilgiau pirstuku per briauna bruzinau, kita kar trumpiau, o kai susiklijavo visa tai labai siryskejo. Bandysiu pasitaisyti :D Dekuj kad komentuojate.... :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Sveiki,

sendien gavau is Zano siuntini, buvau uzsisakes pjaustymo kilimeli ir pora zurnalu, na bet apie juos kada nors veliau. Tikiuosi daba su pjaustymo kilimeliu bent jau pjaustymas seksis siek tiek geriau nei pasidejus ant batu dezes dugno :D Nuotrauku turiu prisifotkines, taciau nors ir zadejau, neimesiu. Sendiena siek tiek klijavau tanko virsu na ir pasitaike siokiu tokiu neatitikimu. Na bet man, kaip nepatyrusiam kartonininkui, tie siokie tokie nesutapimai sukele labai daug vargo ir galutinis rezultatas gavosi nekoks. O kai nufotografavau, tai nuotraukoj isviso negaliu ziureti kaip baisu. Tai neiskentes ka sendien suklijavau viska isardziau ir pradejau taisymo darbus, taciau dar nebaigiau. Veliau imesiu tiek ankstesnio modelio su klaidom, tiek naujo (tikiuosi su mazesnem klaidom) nuotraukas. Beje, jei kas klijuosit si modeli, tai briaunas patarciau dazyti kitu man Prano pasiulitu budu, su paprastu minkstu ar pusiau minkstu piestuku ir perbraukti keleta kartu su pirstu. Rezultatas siek tiek geresnis, nes briaunos bent jau tiek nesviecia. O lyg ir kiek Pranas minejo, kai nusipurks nitro laku, gal dar maziau matysis. Tai tiek siem kartui....


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Rychka rašė:
Dovaldai,

Pradzhia gera, tachiau atkreipk demesi i savo modelio detaliu briausnas. Tu jas dazhai shviesia spalva ir netinkanchia tai spalvai. Kai suklijuosi modeli atrodys nekaip... Nusipirk panashios spalvos Humbrol dazhu arba priesh klijuojant dazhyk su akvarele. Nes akvarele netinka suklijavus nes ant kliju ji nelimpa, o Humbrolo, arba akrilinius gali dazhyti ir suklijavus modeli, tik chia prireiks tiesiu ir nedrebanchiu ranku :lol:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Zydrius rašė:
As tai savo Renault briaunas spalvinu rudu flomasteriu, nes modelio spalva man labiau panasi i ruda nei i zalia, ir be to, suklijavus beveik neissiskiria.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 17:39
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Rychka aciu uz pagyrima ir as visiskai su jumis sutinku, briaunu spalva tikrai yra per sviesi. Kai suklijavau pirma briauna, tai visai neblogai gavosi, taciau tikriausiai tik atsitiktinumas. Bandziau dazyti su paprastu minstu piestuku, rezultatas geresnis, taciau kadangi daziau briaunas, klijavau, ardziau, vel daziau briaunas ir vel klijavau, popierius siek tiek nusialino ir sazininkai pasakius, atrodo nekaip. Sendien nusipirkau humbrol dazus. Atsirinkinejau is bendro saraso, pateikiamo internete ir kai nusipirkau pridejes prie modelio spalvos jei ir skyresi, tai nezymiai. Jei ka domina pirkau 26 Nr. Ziuresim kokie rezultatai bus tada. Na su flamasteriu as manau, kad rezultatas kokybiskai klijuojant turetu gautis geresnis nei mano, taciau flamasteriai yra labai dregni ir man atrodo isiziurejus i briaunas tikrai matytusi. Na ziuresim, bandysim, gal ka gausim, o tada ir publikuosim :D


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007