Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 2-asis lietuviškas Group Build'as (technika Lietuvoje) » Dalyvių modeliai Nr.2

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:07
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Sveiki, visi,

Ačiū, Dovaldai ;) ir žinoma, didžiausias dėkui Bestijai :!: :go:

O darbas prie dioramos truputi vėl pajudėjo,"ant greičio" įdedu šiokius tokius paveikslėlius, tiesiai iš "gamyklos". Būtų įdomi jūsų nuomonė, nes ko gero, versiu ash lauk tą vandenį ir darysiu iš naujo.

Paveikslėlis Paveikslėlis

Labai lauksiu komentarų :roll:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:07
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Mano nuomone, vandens forma ir blizgesys liuks, bet va spalva tai galėtų būti ne tokia žydra :? labiau tiktu žalsva, o dar geriau - permatoma.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:07
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Rychka rašė:
Ka vandeniui naudojai? Beje vandems spalva turetu buti sloksniuota. Apacioje turetu buti rudai zalias (tamsus) . As turiu omeny dugnas, tuomet zaliai Melinas ir vietom rusvas (cia jau vandens sluoksnis) po to vos vos zalio ir salto melyno atspalvio. Ir paskutinis sluoksnis visiskai skaidrus. (blizgesys)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Sveiki, visi,
Ačiū už komentarus. Gerai Bestija pastebejo, spalva kaip oligarcho baseino- norėjau vos-vos paspalvinti, o gavosi kaip visada :))

O vat Rychkos pasiulytą spalvinimą sluoksniais vargiai ar išeis padaryti. Vienas dalykas, kad ash pažystu tik 2 spalvas - purviną ir švarią :lol: , kitas dalykas, kad tie sluoksniai turėtų švelniai pereiti iš vienos į kitą, o vat medžiaga iš kurios dariau vandenį, to neleidžia padaryti.

Reiks ko gero apsistoti prie visiškai skaidraus varianto.

Dėl medžiagos, gal kas paspėliosit ? :))

Kai padarysiu skaidrų sluoksnį, tada medžiagą patikslinsiu. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
GhostBusta rašė:
Acetone ištirpintas organinis stiklas? :)
(bent jau aš pirmiausia taip bandyčiau pavaizduoti vandenį)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Antanas Povilaitis rašė:
Vandeniui geriausia naudoti bespalvį silikoninį hermetiką kurio statybinių medžiagų parduotuvėse pilna ir jis nėra labai brangus. Iš jo lengva formuoti įvairių stilių vandens paviršių, kloti sluoksniais , galima dažyti akvarele ir emale bei akrilu. Bet geriau akvarelė. Daryk nelygų dugną, padažyk tamsiau kaip Rychka pataria, dėk teptuku(plačiu) silikono sluoksnelį, padažyk vietomis kitomis spalvomis, vėl sluoksnelį silikono. Gali bangeles padaryti. Čia jau baltos spalvos pabandyk. Aš prieš porą mėnesių su juo pabandžiau pažaisti perskaitęs apie šią technologiją ir likau nustebintas rezultato nors tikrai nesu menininkas.
Gal patiks. Sėkmės.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Manau tai tikrai puikus būdas jūrinėms dioramoms, bet šiandien (mano nuomone) Dariui reikia drumzlinos, žaliai dumbluotos "sodžialkos" ar bent panašaus ežero (nors jis ir švaresnis būtų, bet vistiek į žalsvumą, pasižiūrėkite Lietuvos ežeriukų vandenį prie kranto. Ižvelgus ir dugną ir kitą, mes tikrai negauname skaidrios ar tai mėlynos spalvos.)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Sveiki,

Iš tiesų aš bandau padaryti švarią upę, bet ko gero teks užlieti viską makrofleksu, ir padaryti griovį :))

Tai štai, įdedu šiandienos bandymų nuotraukas:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Rezultatas geresnis, nei vakar, manau (nors nuotraukos ir nelabai informatyvios).

Na, jei vandeniui imituoti bandyčiau su GhostBusta siūlytu metodu, manau mano šeima mane pasiūstų toli - toli :))

Buvo mintis naudoti ir silikoną, kaip siūlė Antanas, net nusipirkau bekvapio , bet pabandžius išaiškėjo, kad net 5 mm sluoksnis nenuskaidrėja. Aišku, galima dėti sluoksniais, kaip ir siūlė Antanas, bet man reikia padengti beveik 4 cm gylio "upės vagą"

Antanai, kokiais dažais dažėte silikona? nes vienam rusų forume modeliuotojas skundėsi, kad padarė vandenį iš silikono, bet labai sunkiai jį nudažė- papildomai reikėjo prilakuoti.

Taigi, o dabar iš ko dariau aš.

Ši medžiaga vadinama žėlė parafinas. Galima rasti jos žvakių parduotuvėse, ji būna supakuota i tokius kaip supermarketų mišrainių indelius. Vienas, apie 120 g indelis kainuoja 3 litus. Man reikėjo dviejų.

Paprastai indeliuose esanti žėlė būna su kvapais, aš ją nusipirkau, ir tik sekančią dieną toptelejo mintis, kad reikėjo pasitikslinti, ar tokio dalyko nėra be kvapo, nes pabandžius gaminti "ologarcho baseino" atspalvio vandenį, kvapas buvo užmušantis :)
Beja, dažyti parafinui naudojau pastelines kreideles- truputį paskutau į indą, kuriame tirpdžiau žėlė. Kaip parodė tolimesniai įvykiai, priskutau per daug. Be to, matomai dėl kažkokių reakciju, žėlė beveik visiškai prarado savo skaidrumą.
Kitą dieną, nuėjau ir gavau bekvapės žėlė. Šiaip ten tokios neturėjo, bet paprašius merginos įpylė iš katilo (ten galima pačiam pasigaminti žvakių).

Žėlė buvo pirkta "Žvakių fabrikas" parduotuvėje, Savanorių ir Taikos sankryžoje, Kaune...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Rychka rašė:
Idomi technologija. Beje Dariau gal galima butu pamatyti visa vaizda, nes is tikruju sunku spresti kai nematai pilno varianto. O kas del dazymo, tai galejai paprasciausiu budu isgauti ta murzina spalva. Tu paciu kreideliu priskusti, jas truputi sumaisyti ir uzpilti tuo skystu skysciu. Gautusi gylis. Gal ir dabar viskas puikiai, bet butu gerai pamatyti visa vaizda. Saunuolis Dariau, man patinka tavo darbai ir kropstumas...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 29 Kov 2014 19:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
O ar nenori pabandyti vietoj viso vandens sluoksnio padaryti tik jo paviršių iš 0,25 - 0,5 mm storio skaidraus polistirolo? Šiltu lituokliu ant tos medžiagos galima padaryti srovės bangeles ir sūkuriukus. Žinoma, iš karto gali ir nepavykti, bet galima pasidaryti kelis vienodus upės paviršius ir su jais paeksperimentuoti. Taip pat šis būdas yra gerai dėl to, kad paviršius nebūtinai turi tiksliai padengti upės vagą. Jei liks tarpeliai, juos galima "užmaskuoti" krantu.
Tai tiek


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007