Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Dalyvių modeliai Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Įdomu, kalbėjau su Donatu ir jis išskaitė iš savo literatūros, kad jie sukasi (žiūrint iš tos pačios pozicijos, kaip Flugzeug) prieš laikrodžio rodyklę :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Flugzeug rašė:
:) čia nuotraukos

He-111 1
He-111 2
He-111 3


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Aš maniau, kad jie tokioj pozoj sukasi prieš laikrodį... Na nesvarbu, pasuksiu tokiu kampu kaip nuotraukose ir pamiršiu ;) Ačiū!


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
golfietis rašė:
Flugzeug rašė:
David Donald knygoje "Warplanes of the Luftwaffe" parodyta, kad abu sraigtai sukasi pagal laikrodžio rodyklę žiūrint veidu į lėktuvo priekį ir nugara į uodegą.


Paveikslėlis

Na is sitos foto tai matosi, kad sukasi pries laikrodzio rodykle ziurint pries skridimo krypti...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:05
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
n0th1ng rašė:
Šaunuolis Corsaire! Aš asmeniškai esu įsimylėjęs šį lėktuvą, ir man labai džiugu kad kažkas apsiėmė klijuoti jo modelį. Beto ir to pačio klijavimo kokybė tiesiog stebuklinga, man su savo modeliukais tik į krūmus lyst :) P.s. Šiame lėktuve abu propeleriai TIKRAI sukasi pagal laikrodžio rodyklę atsisukus veidu į skridimo kryptį. Nebent vienetiniams lėktuvams buvo pakeisti varikliai :) . Tai tiek. Sėkmės klijuojant!


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Sveiki, Corsaire ir visi kiti. Ilgai beveik neskaičiau forumo, o dabar vėl atsirado noras. (Priežastis ne tai, kad kas man nepatiktų forume, bet "depresūcha", nes per mane labai žiauriai žuvo mano mylimas šuniukas, tiesiog negaliu sau atleisti).
Atleiskit už offtopiką, bet šitas Heinkelis mums su Corsaire vienodai įdomus ir turiu paaiškinti Corsaire, kodėl tylėjau.
Na tai iš eilės:
Dėl propelerių sukimosi krypties aš Corsaire nuo pat pradžių sakiau tą patį, ką jūs taip sudėtingai čia išsiaiškinot. Nebent ir manęs Corsaire nesuprato.
Ratų nišose tas detales išmečiau ir aš, rodos tą ir rodžiau, taigi mūsų abiejų išvada aiški.
Dažniausiai vartojamas terminas užsparniai, o ne posparniai.
Tas neatitikimas užsparnyje gal dėl detalės "prasižiojimo" sunėrus.
Nerviūrų galai nevisai atitiko ir pas mane.
Dėl medinės klijuotės naudojimo karkasui - ji geriausiai pasiteisina ilgoms plonoms detalėms, kurios neturi išlinkti, arba kiauriems kabinų formeriams. Paprastam karkasėliui, kaip šitie varikliai arba fiuzeliažo užpakalinė dalis, pilnai užtenka kartono, ir prireikus nereikia kankintis, norint kur pripjauti ar palenkti.
Su tais varikliais aš praėjusią vasarą prasėdėjau ištisą savaitę, beveik nieko kito neveikdamas. Tikrai reikėjo pagilinti išmetimo vamzdžių nišas, kažkokia komplikuota radiatorių konstrukcija, netikroviškos oro žaliuzės iš priekio. Žodžiu, yra ką veikti, o jei dar formeriai mediniai...
Lankstų konstrukciją aš pakeičiau ir ten pasiteisino, bet Corsaire čia daro tiksliai kaip pagal leidinį ir tikriausiai irgi bus gerai.
Kaip visada Corsaire stulbina popierinių detalių apdirbimo švarumu.

Corsaire, nepyk už savivalę tavo temoj, gal tau patiks?

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Ačiū :) Ačiū už paaiškinimus ir gražią iliustraciją.

Na taip laiko nėra, dar įsidarbinau puse etato, mokslai per dvi vietas, norisi važinėti dviračiu ir t.t. Nespėju, bet taip noriu pagaliau pamodeliuoti. Manau mesiu kurią dieną viską velniop ir prisėsiu, juk čia mano hobis, kurio niekad neapleisiu :)

Sėkmės ;)
--


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Sveiki!

Truputis atnaujimo iš šitos super lėtai progresuojančios temos :)

Pilvašaulio gondola. Nebuvo sunku, bet stiklai pasiteplino, ir įdomu kaip lips prie fiuzeliažo šitas lovys.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Ratai. Dariau iš daug sluoksnių kartono, išpjauto su olfa skriestuvu. Viskas OK, pratekinau, padariau gražius, įmerkiau į "Future" kad gautų lako paviršių, nesigertų dažai, ir džiūstant supleišėjo per siūles. Vieną sutvarkiau, patepęs klijais ir užspaudęs knygom, o kitą patingėjau, užspaudžiau lapų užspaustukais ir paliko žymes, kurias teko špakliuot medžio špaklium. Nenorėjau naujo rato gamint po puslių ant pirštų nuo skriestuvo.. taigi tvarkau ką prigadinau :D

Paveikslėlis

Čia šalia špakliuotų ratų dar yra ratų detalės. Labai nesutapo "baltų plotų" ir detalių dydžiai, taigi teko nudažyt cielą detalę. O po to su rapidografu ir liniuote apvedžiojau tas "rinkes". Fone matyti ofla skriestuviklis, kuris yra "pamodintas". T.y. įkišta polisitorolio (~1mm) juostelė - pleištas. Tam kad neklibėtų, nes be jo, tai nueina spyrale bepjaunant, ir detalę galima parduot į makulatūrą.

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Važiuoklė. Priekinės dvi, ir galinė. Surinkau "piktybiškai" (būdamas Palangoj), be dažų. O dažiau po to, visą "vienetą". Gal ir patogu, bet dažant kai kurias briaunas (prišlietas prie kitų paviršių) dažniausiai išsiteplioja aplinka... Ech..

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Varikliai. baigti 100%. Visai patenkintas, tik kad viename jų ne visos siųlės suėjo kaip norėtųsi..

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Tiek. Sėkmės ;)
--


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Reynevan rašė:
Šaunuolis, kad vėl pradėjai darbą. Tai turbut konkursas Gargžduose inspiravo vėl atsisėsti prie modelio.

O šeip mačiau šį lėktuvą praeitą savaitę "alive" - atrodo labai gerai. Sėkmkės tolesniuose darbuose.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Sveiki, daugiau čia nieko nebebus? :roll:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007