Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Užbaigti GB3 dalyvių modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Flugzeug rašė:
Sveikinu su pabaigtuvėmis. :D
Tik dabar pamčiau, kad baigtas. Puikus modelis. =D>


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Corsaire, tikrai gaila, kad mums nepavyko žengti koja kojon. Iš pradžių reikalą stabdžiau aš, paskui mokslai įtraukė tave. Žinant tavo atkaklumą, tu savo Heinkelį vistiek baigsi, kai tik atsiras galimybių. O man kompaniją smagiai palaikė su panašiu modeliu Darius.
Ta geltona spalva - pagal iliustraciją, kurią įdėjau temos pradžioj. Jei būčiau ja sekęs iki galo, tai dar reikėjo ant sparnų uždažyti po tris dideles baltas juostas. Tuo jau neberizikavau užsiimti.
Dar lyginant su nuotraukom krinta į akis, kad modeliui trūksta taikiklių ant kulkosvaidžių. Aš juos dar prikursiu.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Sveiki, dėl geltonos spalvos.

Trečios raidės spalva ir spalvoti propelerių kokpitai- oficialus Liuftwaffe bombonešių ir sunkiųjų naikintuvų žymėjimas. A1+BT - reiškia: A1-eskadra Kampfgeschwader 53 (KG53), geltona B- eskadrilės spalva geltona, lėktuvas "B" iš 9 eskadros (Staffel), 3 grupės. ... Pačiau apie Luftwaffe žymėjimus paminėta pas mane, temoje apie Ju-88. Ir Donato pirmame pranešime, didžiojoje nuotraukoje tai aprašyta.. Beja, spinerius (aerodinaminius konusus), nevisada dažydavo eskadrilės spalva.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:29
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Kokpitas, pagal jūreivių terminologiją, vieta, kurioje sėdi jachtos ekipažas. Pagal analogiją aviacijoje kokpitu turėtų vadintis ta vieta, kurioje sėdi įgula...
"Darius" rašo:
Cituoti:
Trečios raidės spalva ir spalvoti propelerių kokpitai- oficialus Liuftwaffe bombonešių ir sunkiųjų naikintuvų žymėjimas. A1+BT - reiškia: A1-eskadra Kampfgeschwader 53 (KG53), geltona B- eskadrilės spalva geltona, lėktuvas "B" iš 9 eskadros (Staffel), 3 grupės. ... Pačiau apie Luftwaffe žymėjimus paminėta pas mane, temoje apie Ju-88. Ir Donato pirmame pranešime, didžiojoje nuotraukoje tai aprašyta.. Beja, kokpito nosis nevisada dažydavo eskadrilės spalva.

Kas man, nesusipratėliui, paaiškins, kaip ant propelerio gali sėdėti ekipažas?... Na, nebent tas propeleris būtų nuimtas ir voliotūsi kažkur ant žolyno...
Ta dertalė, kurią turėjo galvoje "Darius", vadinama koku, o ne kokpitu. Tiesa, ir čia , pagal analogiją su laivynu gali gautis nesąmonė: laivo virėjas - taip pat kokas :twisted: :twisted: :twisted: Bet čia jau nieko nepadarysi: yra kaip yra.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Persiprašau, tikrai suklydau :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gabrielius rašė:
Nenorėčiau, kad ši diskusija virstų į fleimą, bet dėl terminologijos turiu keletą samprotavimų:
1. "kokpitas" atėjo iš anglų kalbos, kur žodžis "cockpit" savo ruožtu sudarytas iš "cock" (lakūno sėdynė) ir "pit" (duobė)
2. "kokas" mano nuomone pas mus atkeliavo iš rytų, nes būtent rusų kalboje propelerio gaubtas (ar antgalis) vadinamas "kok vinta". Daug kalbų nežinau, bet pvz. anglų kalboje dauguma "cock" reikšmių susijusios anaiptol ne su propeleriu...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Jei iš tiesų, tai angliškai aerodinaminis konusas vadinamas berods "spinner",
"kokas" tikrai atėjęs iš rusų kalbos http://www.aviaport.ru/directory/dict/?id=1421&char=235&type=Term&page=4

Manau vertėtų šiuos pranešimus ištrinti, nes einu, pakoreguosiu savo pranešimą, kad nebūtų nesusipratimų, ir neterštume temos apie He.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Alvidas rašė:
Sveikinu Donatai su pabaigtuvemis, modelis tikrai saunus isejo ir jis vertas pagyrimo :-) zinoma geriau butu ji gyvai pamatyti:-) tad jei busi Panevezyje uzsuk :-) ir mano meserius apziuresi :-)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
kamalas rašė:
kur pirkti delioniniu modeliu is kartono lb prasau pasakit
i email :) :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
SariuXaS rašė:
K atu cia darai ?! Jei dar forume pabusi puse valandos as jauciu visa foruma uztersi tokiais pat pranesimais ( kur kada ). Prasyciau arba nutilt arba...


(beje atsiprasau moderatoriu kad idejau si pranesima, as tik noriu uztildit toki forumo dalyvi kaip kamalas, nes uz 1h forume bus pilna tokiu pat zinuciu kaip pries mano)


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007