Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Užbaigti GB3 dalyvių modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sernas rašė:
Puikiai dirbi kiek matau :wink: gal turi tu jo skanus? Jei taip tai gal galetai man atsiusiti? :roll:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
2 Sernas:
Iš skanų šitą aparatą neapsimoka daryt. Tik perpieštas jis normaliau atrodo, o originale tai nei jis atrodo gerai ir jo dažymo schema išvis nieko bendro su realybe neturi. Kai baigsiu šitą GB spurtą, tai sutvarkysiu vektorinį Natter'io variantą ir galėsiu atsiūst *.cdr formate, tai galėsi nusispalvint jį kaip nori :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sernas rašė:
Ok buciau dekingas :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
Na, visos detalės jau maždaug apie 99% padarytos. Praktiškai beliko tik viską sudėti į savo vietas. Viena stambi kliurka jau yra. Atsidarantis kabinos stiklas gavosi gerokai per didelis ir tikrai gražiai nepriguls :(
Liko tik ant papidomų raketinių variklių padaryt išmetimo tūtas. Jos turi būt apvalios, bet yra mažos tai dairaus iš ko čia dar jas sumeistraut, nes popierinės nelabai nori suktis :wink: Foto kai viskas dar atskirai


Prikabinti failai:
img_1976_214.jpg
img_1976_214.jpg [ 46.82 KiB | Peržiūrėta 897 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
Na, kagi. Aparatas buvo kaip ir baigtas naktį, bet dabar nufotografuotas. Fotkėse kabinos įstiklinimas nepriklijuotas, o tik pridėtas fotografavimui. Modelį dar kelis kartus lakuosiu matiniu laku, bet tai bus vėliau, nes pasibaigė matinis lakas, o aš tikrai šiandien nenueisiu jo nusipirkt. Galima dėl to aišku modelį ir diskvalifikuot, bet į laurus jis tikrai nepretenduoja. Ir štai kodėl. Pats lėktuvas gavosi šiek tiek kreivokas tiesiogine šio žodžio prasme. Mat MM jį projektavo kad darant kiekvieną korpuso sekciją užmauni ant kitos, o aš klijavau sekciją prie sekcijos ir finale gavosi šioks toks lengvas kreivumas. Lėktuvo apačia išėjo tragiška. Fotkėse jos net nėra, nes ir žiūrėt ten nėra ko 8) Nesutapimas totalus. Nežinia ar čia mano kreivos rankos piešiant modelį corel,iu ar MM darbas, bet korpusas gavosi šito aparato silpniausia vieta. Galima aišku jį nušpakluot ir nudažyt, bet mano nuomone tai jau būtų ne popierinis modelizmas, o... :wink: Modelio galas (raketos anga ne apvali, o tokia pailga) vėlgi MM išmonė, bet aš jo neperdarinėjau, dariau beveik kaip buvo.
Bet turim, ką turim. Savo modelį nudažiau pagal fotkes egzempilioriaus 1946 metais nufotografuoto jankių karinėj bazėj JAV. Pagrindinė spalva RLM 71, vidus - RLM 02 (atsispauzdino kiek tamsesnės spalvos). Vėliau originalas matyt dėl savo nepolitkorektiškos išvaizdos dingo, ir šiuo metu apie jį žinių nėra. Taigi jamkit ir žiūrėkit:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Šiaip modelis (nežiūrint defektų) gavosi efektingos išvaizdos, koloringas. Man patinka :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Šaunuolis, suspėjai :))
Modelis tikrai patraukiantis akį.

O dėl tokios smulkmenos kaip stikliukas, manau tikrai diskvalifikuoti neverta.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
Sveikas,

sveikinu, kad spėjai :!: modelis mano galva nevien pikantiškas, bet ir tikrai gražus :) bravo :!: =D> =D> =D> =D> =D>


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 22:34
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
Ške, kad aparac nesivoliotų ant žemės sukaliau iš kartono jam stovelį. Taigi dabar jau nulakuotas ir dienos šviesoj:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007