Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Užbaigti GB3 dalyvių modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Tikrai neblogai, tik sunku įžiūrėti.

Kiek glumina trosas ir priekinis "ratas". Iš troso "nesijaučia" kad kablys turėtų bent kokį svorį. Pagal mane, reiktų ant kablio pakabinti kokią veržlę, kad trosas įsitemptų, patepti truputį superglue, o nudžiuvus nudažyti.
O priekinis ratas ne per daug iššokęs į šoną? jis turėtu kabinti tik vidinę vikšro dalį ir jo vidurį. Jei taip, gal dar įmanoma pataisyti ?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Kas dėl kablio,tai taip ir padarysiu,kai tik superglue nusipirksiu.O ratas,matyt,spėjo atšokti per netyčinį pasiskraidymą nuo stalo :( .Vienu žodžiu,dar pafotkinsiu,ir įdėsiu fnto,kai viskas bus sutvarkyta.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
akumas rašė:
Sveiki, as pats esu pradedantysis ir pirmieji mano modeliai buvo butent air fix, konkreciau netgi Tiger tankas, galiu pasakyt tiek daugiau airfix tanku modeliu nepirksiu ju viksrai mano nuomone visiskas.. visa kita modelyje man labai patinka ipac komuflazas :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Kol nėra gerų nuotraukų, apie tai, kas padaryta, spręsti negaliu. Iš tų "šešėlių", kurie matosi "nuotraukose" tikrai realaus vaizdo susidaryti neįmanoma. O šūkiai "puiku", "nuostabiai surinktas modelis" ir panašūs manęs neveikia. Iš to, kas pateikta, modelio aš nemačiau, tik kažkokius šešėlius, vaiduoklius... Nors paskutinei fotosesijai iš ko nors "fotiką" galima pasiskolinti. Nesakau, kad mano fotografijose viskas puikiausiai matosi, bet jose bent jau kažką galima suprasti ir įvertinti. "Profesionalas", nesupyk, bet pagal pateiktą medžiagą nėra ko vertinti, net ir tuo atveju, jei modelis - tikrai "superinis". Patarimas: iki sekmadienio pabaigos iš ko nors pasiskolink normalų fotoaparatą, padaryk normalią fotosesiją ir, galbūt, Tavo modelis tikrai atsidurs tarp prizininkų. Jei neklystu, keletas Tavo modelių buvo Gargžduose ir jie tikrai buvo gana aukšto lygio. Manau, kad ir šis yra tikrai ne prastesnis, bet pateiktas labai nekaip. Problema - telefoninis fotoaparatas (nors kai kas ir telefonu puikiai fotografuoja). Sprendimas: pasiskolink iš pažįstamų ar draugų skaitmeninį fotoaparatą ir tikrai gausi ne vieną "bonus tašką".
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Mano modelių Gargžduose tikrai nebuvo...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Atleiskite, sumaišiau su "Savarankiskas" modeliais.
Tai tiek


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007