Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Užbaigti GB3 dalyvių modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Ko čia nesuprasti: Tarybiniai partizanai norėjo "nuknisti" fašistų aso lėktuvą, bet nepanešė. Nusprendė išardyti, išmontavo eleroną. Bet vokietukai nemiegojo ir pradėjo šaudyti. Partizanai spruko, pamesdami net pagrindinį darbo įrankį "kuvaldą" (lietuviškai - kūjį). Vokiečiai, manau, su tokiu galingu įrankiu prie savo naikintuvų tikrai nelindo. Aišku, aš čia juokauju. O "Savas" norėčiau taip pat paklausti to elerono likimo: ar jis "sugrįš" į savo vietą, ar jau visai dingo? O diorama visai nebloga.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
gaila, kad neskaitėte visos temos :( citata: aišku iškilo ir bėdu kurios mane laabai nuliūdino. kai dabojau sūnėna nespėjau nė pamatyti kai jis nuo lentynos nugvelbė messeri... aišku su juo ir skraidė... kadangi jis pilotas nekoks tai ir meseris apgadintas liko, buvo nulaužti ratai, kairysis aukštumos vairas, kairysis eleronas, bei kairysis posparnis... Sugebėjau rasti tik ratus, kuriuos ant pakilimo tako pametė ir aukštumos vairą... liūdna bet ką padarysi...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Siūlau- padaryk eleroną iš pagalbinių medžiagų, nudažyk, ir padėk po sparnu, arba ant tų dėžių- diorama visai kitaip atrodys. Pavyzdukas- kitas eleronas gi dar išliko, o jei dar pasistengsi parodyti elerono tvirtinimo kilpas .....
O imitavus pažeidimus ant padėto elerono būtų aišku, kodėl jį nuėmė.

Aš, kaip "popieristas", daryčiau iš kartono, impregnuočiau su superglue ir perdažyčiau.... :roll:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
demox rašė:
Bet juk čia sūnėnas neusijes su diorama, juk po kelių metų tu niekam nepaaiškinsi, kad šita diorama yra nelogiška, nes ją apgadino sūnėnas gaminimo metu. Manyčiau stenkis sutvarkyt.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
To: darius, gera mintis :!: :) reiktu pabandyti, ačiu už labai gerą patarimą :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Prašom, kad tik padėtų. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:58
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
noutbukas rašė:
Sveikinu, pavyko tau puikia "suvaidinti" jau i pensija isejusi modeli. Pradzioje maniau kokia cia nesamone pridariai nelygiai apspagliuodamas modeliuka :roll: . Bet viskas LIUKS :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:59
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
Paveikslėlis
Savas įsijungė lietuvišką klaviatūra, valio, draugai !!! :)

Dar turiu klausimėli, - ar balti dažai prie stiklo gerai prilipę ? Gal vertėtų truputį lengvai- lengvai juos paskusti su dantų krapštuku, impregnuotu superglue, arba peiliuku ? Nes jie kai kur "užplaukia" ant stiklo.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:59
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Ei, baikim "Savą" ir "Demox" "tarkuoti" už tą "šunėną" ("šunelį", "šunėką' ir t.t.). Savas jau pasitaisė, lieka tik "Demox" lietuviškai rašyt pradėti... Čia gi Me-109 apžvalga, o ne šunų. :P :P :P
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 24 Bal 2014 21:59
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
Na žiūrėjau aš žiūrėjau į šito lėktuvėlio gaminimą ir nusprendžiau. Nu nepatinka man toks modelių "tiuningas". Šis lėktuvas po jo atrodo taip, kad lyg būtų įkritęs į grietinę, o po to dar pasivoliojęs suodžiuose... Geriau jau reikėjo jį tik nudažyt, suklijuot dekales ir nupūst matiniu laku. Aišku nedarydamas visokių sendinimo technikų jų ir neišmoksi, bet pačio modelio visvien gaila. Kam jį taip apipaškudint, kad paskui atsiradusius trūkumus slėpti tipo dioramose? Juk lyg ir niekas nekolekcionuoja (nu bent aš negirdėjau) tikrų automobilių ar jų modeliukų su autentiškai nuleistom padangom, surūdijusiais posparniais, suskilinėjusiais langais, sutrūkinėjusiu nikeliu ar atsiprašant "pridirbtu" salonu? Čia aišku skonio reikalas, bet man labiau patinka kai viskas būna kaip "iš adatos". Čia viskas mano IMHO.
O savui linkėčiau, kad kai kitakart darysi "tiuningą" tai jo nepersūdint ;) Respect


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007