Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 4-asis lietuviškas Group Build'as (Šaltasis karas) » Apie Group Build'ą Nr.4

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Ar reikia mokesčio priziniam fondui?
Taip 35% [ 14 ]

ne 25% [ 10 ]

Man taspats... 40% [ 16 ]


savas rašė:
Sveiki, sugalvojau, kad reikia pagaliau išsiaiškinti. Sumetam balsus. Apklausai 6 dienos.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Savas,

turiu Jums tokį klausimėlį: kam reikalingas atsakymo variantas "man tas pats? Tie, kam tas pats, apklausoje nedalyvauja. Kitą kartą reikėtų apmąstyti atsakymo variantų logiškumą, tik tada kurti apklausas.

Pagarbiai, Artūras Riuminas.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
lonepsycho rašė:
kažkaip ir pats klausimas ne i vietą. čia manau nuo organizatoriaus priklauso, o jei tiksliau nuo jo piniginės ir dosnumo. greičiausiai norėta paklausti ar labai pyktumėte jei GB atsirastų stojamasis mokestis kuris būtų naudojamas priziniam fondui.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
Tai du skirtingi klausimai. Męs esame vieningas kolektyvas (bent aš taip manau), ir mums įdomi kitų nuomonė o ne savavališki veiksmai. Niekas dar nežino ar realiai reikia to mokesčio (tam ir ši apklausa) o jūsų siūlomas klausimas jau teigia kad jis bus tik įdomu kiek nepatenkintu tuom bus. :)
Šis klausimas jau senai svarstomas, bet taip ir nedavedamas iki galo (tam ir yra ši apklausa, kad pagaliau davesti)
Toliau, prie ko čia organizatoriaus kišenė? :?
Aš dėkingas profesionalui, kad jis atgaivino šį konkursą ir juo užsiima. :) Manau ja pagalba nepakenktu.
Ar bus mokestis (jai apklausa bus teigiama) čia jau manau profesionalas nuspręs.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:30
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
lonepsycho rašė:
savas rašė:
Tai du skirtingi klausimai. Męs esame vieningas kolektyvas (bent aš taip manau), ir mums įdomi kitų nuomonė o ne savavališki veiksmai. Niekas dar nežino ar realiai reikia to mokesčio (tam ir ši apklausa) o jūsų siūlomas klausimas jau teigia kad jis bus tik įdomu kiek nepatenkintu tuom bus. :)

leiskite su jumis nesitikti, kolega. mano siūloma klausimo formuluotė tiesiog pateikia klausimą tokį koks jis yra neprisidengiant diplomatinėm frazėm ir pan.
savas rašė:
Toliau, prie ko čia organizatoriaus kišenė? :?

prizinis fondas įmanomas dviem varijantais:
a) prizus steigia pats organizatorius iš rėmėjų fondo (kai pats organizatorius taip pat gali būti rėmėjas).
b) prizai perkami iš stojamojo mokesčio į varžybas (kas yra gana plačiai praktikuojama nepelno organizacijų organizuojamose varžybose, būna, kad ir už diplomą reikia susimokėti). todėl galbūt formuluotė mano buvo ne pati geriausia, tačiau ji atskleidžia visą reikalo esmę tokią kokia ji iš tiesų yra.
savas rašė:
Tai du skirtingi klausimai. Męs esame vieningas kolektyvas (bent aš taip manau), ir mums įdomi kitų nuomonė o ne savavališki veiksmai.

dėl kolektyvo vieningumo neabejoju ir pats esu prieš vienašališkus ar savavališkus veiksmus, tačiau, pripažinkime vieną paprastą faktą: prizai yra perkami arba gaunami rėmėjų pagalba (t.y. kažkuriame taške laiko atžvilgiu visvien turi įvykti pirkimas), todėl jei netinka mano siūlyta formuluotė, siūlau dar keletą, "ar norite prizų?" arba "ar mūsų tinklapyje galėtų atsirasti reklama?":)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:31
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
Abiejose apklausose sudalyvavo ~40 asmenų. Priimkim mokestį 5LT, tuomet prizinis fondas ~200LT.

Dabar pagalvokim kiek kategorijų: aviacija, laivai, ..... plastmase, kartonas.....amžiaus grupės, dvikovos, pavieniai... gal dar 1-2-3 vietos. Jau nebesuskaičiuoju :D, gaunasi gal apie 20 ir daugiau prizinių vietų, kuriai skirta 20 gal 30Lt.

Esmė ta, kad dabar yra tokia situacija, kad konkursas labai laisvas, o jo apimtys paaiškėja galima sakyti tik pasibaigus GB. Todėl normaliai organizuoti prizinį fondą yra didelė problema. Kitaip tariant per 3 GB taip ir nebuvo užtvirtintos konkretus formatas, bet čia jau kita istorija :wink:

Man asmeniškai didžiausias prizas būtų visų dalyvių ir kolegų susitikimas po GB, o jei užimta kokia vieta, tam dalykui atminti - diplomas :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:31
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
REDline rašė:
Kolegos,dėl prizinio fondo mano manymu matematika paprasta: skirstymas į kategorijas turėtų veikti tokiu principu, kad varžomosi tuo atveju, jei vienoje kategorijoje ne mažiau 5 dalyvių.
Kitas variantas - startinis mokestis už kiekvieną konkurse dalyvaujantį modelį. Tuomet ir tikėtina kad fondo užteks prizams.
Mano nuomone užtektų ir gražių diplomų na ir tarkime kokių 3-5 paskatinamųjų prizų daugiausiai balų surinkusiems modeliams. Jau geriau turėtų gražų dilpomą, nei menkavertį modelį... IMHO


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:31
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Blaivas rašė:
Aš už diplomus ir avatarus - kabinsiu ant sienos ;)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 20:31
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
aš sutinku dėl diplomu pilnumoje :) o dėl prizinio fondo tai aš manau kad jis turėtu būti 3 geriausiom vietom nežiūrint kategorijos kaip kad būna "žiūrovų" nubalsuotiems modeliams? o diplomus pagal kategorijas :)


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007