Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 4-asis lietuviškas Group Build'as (Šaltasis karas) » Apie Group Build'ą Nr.4

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
nežinau :D dėl laivyno suabejojau, nes čia kaip ir "upate'intas" tai sunku pasakyti...


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
Pasakysiu kaip man atrodo. Berods vyksta klaidžiojimas tarp trijų medžių. Manyčiau, jei būtų galima klijuoti audines, bemvus ar volgas, tai GB turėtų vadintis "Technika po WWII". Kadangi jis taip nesivadina, tai kam čia tie bandymai prakišti norimą modelį? Nori jį klijuot tai ir klijuok. Tik pasidaryk atitinkamam skyriuje temą.
Pasikartosiu, bet mano nuomone, jei temos pavadinime yra žodis "karas", tai logiška būtų manyti, kad ir technika turėtų būti karinė. Taigi turim laikotarpį ir begalę karinių konfliktų visame pasaulyje. Turi modelį, turi patvirtinimą (foto, video, dokumentinį) apie jo dalyvavimą viename iš konfiktų ir pirmyn! Kam čia tie apsimetinėjimai atseit aš nežinau ar šitas modelis tinka ar ne? Nežinai, tai yra internetas ir ten šį, bei tą galima sužinoti. GB terminas tai pakankamai ilgas, kad spėtum iš apsišviest ir modelį suklijuot.
IMHO


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Caras rašė:
savas rašė:
sveiki... Ar galiu dalyvauti su šiuo modeliu, jai jis yra laivyno (kaip ant dėžutės)?

Paveikslėlis
Super Cobra pirmą kartą piklo į orą 1986m. Viskas gerai.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
didelis ačiū ;]


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sarpik rašė:
To svajuz
Mano nuomone Šaltasis karas apima ne tik karinius konfliktus, bet ir lenktyniavimą įvairiose srityse, tame tarpe ir spotą bei technologijas. Aš asmeniškai savo BMW šioms sritims ir priskirčiau. Čia mano nuomonė dėl mano modelio, dėl kitų modelių nežinau tai ir nesikišu.Manau jog jei būtų norėta jog GB dalyvautų tik karinė tecnika, tai būtų parašyta ne "Šaltasis karas", o "Šaltojo karo karinė techinka".

P.S. Aš visdar manau jog vertėtų sudaryti kažką panašaus i komisiją kuri ir galėtų pasakyti kas gali dalyvauti, o kas ne. Aš ruošiuosi savo modelį pradėti šį savaitgalį ir man asmeniškai nėra labai svarbu kuriame temų skyriuje jis bus.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
2 Sarpik:
Aš puikiai žinau, kad buvo lenktyniaujama visose gyvenimo srityse, bet pasiūliau savo šaltojo karo apibrėžimą, kad nors kiek susiaurint modelių pasirinkimą. Norint įsivelti, į turbūt ilgiau už patį GB truksiančią polemiką ar Etiopijos kavos augintojų traktorius kovėsi šaltajame kare, tada prašom, galima pasidaryti kelias komisijas, komitetus ar pnš.
Neturiu nieko prieš automobilų pramonę, bet BMW tikrai technologijomis savo srityje prieš sovietų bloką nesikovė vien tik dėl tokios paprasčiausios priežasties, kad ten nebuvo prieš ką kautis. Ir dar ir dabar rusijoj nėra su kuo "kautis" ;)
Vėlgi čia mano gilus IMHO ;)
Peace!


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
Sarpik rašė:
To svajuz
Mano nuomone Šaltasis karas apima ne tik karinius konfliktus, bet ir lenktyniavimą įvairiose srityse, tame tarpe ir spotą bei technologijas. Aš asmeniškai savo BMW šioms sritims ir priskirčiau. Čia mano nuomonė dėl mano modelio, dėl kitų modelių nežinau tai ir nesikišu.Manau jog jei būtų norėta jog GB dalyvautų tik karinė tecnika, tai būtų parašyta ne "Šaltasis karas", o "Šaltojo karo karinė techinka"..

Taip tu teisus. Pvz kas pirmasis sukurs viršgarsinį keleivinį lainerį (Concorde vs. Tu-144) arba Kosmoso užkariavimo lenktynės, galbūt iš pažiūros tai ir buvo civilinės reikšmės įvykiai, bet už viso to visad budavo aiškus politinis ir militaristinis požiūris bei interesas. Kiek įsivaizduoju BMW 320 buvo kuriamas grynai iš komerciniu paskatų, oponentai iš antikapitalistinių šalių nesivaržė ir viešai nedeklaravo savo automobilių parmaonės pranašumo, nekonkuravo tarptautinėse rinkose, nes kad ir tuometines ssrs autopramonės lygis buvo gerokai žemesnis, kur vien pagaminti normalų civilinį automobilį buvo iššūkis. Tas pats BMW320 GR abejoju ar dalyvavo lentynėse prieš ekipažus iš sovietinio bloko šalių ir nebuvo vienas iš vakarų propogandos simbolių.
Sarpik rašė:
P.S. Aš visdar manau jog vertėtų sudaryti kažką panašaus i komisiją kuri ir galėtų pasakyti kas gali dalyvauti, o kas ne.

Tuomet gali tapti iniciatoriumi ir kuruoti šitą reikalą. Siūlau visiškai rimtai. Arba sukurti temą-apklausą.
Sarpik rašė:
Aš ruošiuosi savo modelį pradėti šį savaitgalį ir man asmeniškai nėra labai svarbu kuriame temų skyriuje jis bus.

Aš asmeniškai manau, kad šis modelis netinka GB4.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Sveiki!

Taigi, matau, kad reikia įsikišti man, kaip iniciatoriui, kitaip gresia reali konflikto grėsmė: ŠALTAJAM KARUI CIVILINE TECHNIKA NETINKA. Tik karinė technika: yra žodis karas.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Augustas rašė:
profesionalas rašė:
Sveiki!

Taigi, matau, kad reikia įsikišti man, kaip iniciatoriui, kitaip gresia reali konflikto grėsmė: ŠALTAJAM KARUI CIVILINE TECHNIKA NETINKA. Tik karinė technika: yra žodis karas.

Sveiki,
Nutariau ir aš pareikšti savo nuomonę, taigi manau, kad civilių modeliai turėtų tikti šiai GB temai, nes mokykliniuose vadovėliuose buvo rašoma, kad šaltasis karas- tai karas pasižymėjęs ginklavimosi varžybomis, kovomis politiniame bei sportiniame ringe, todėl kai kurie civiliniai modeliai turėtų tikti Šaltojo karo temai. Tokia mano nuomonė.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
saulevic rašė:
O kaip jūs suprantate anksčiau žiniasklaidoje dažnai minėtą "karą keliuose" . Jis žiniasklaidos nuomone vyko, bet karinės technikos tai neteko matyti.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007