Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 4-asis lietuviškas Group Build'as (Šaltasis karas) » Apie Group Build'ą Nr.4

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
wsz34 rašė:
Dabar turiu šį modelį ir He-100D, bet neivienas netinka kaip matau, dažyt nedažysiu, naujokas dar, tai kai nudažysiu tai bus...


Na nesinori "numušti" naujoko ūpo :). O modeliai kartonas ar plastmasė?

Jei kartonas, tai aš specealiai užmečiau akį į e-parduotuvę ir radau kelis tinkančius GB temai, kaip pvz:

http://www.modelizmas.com/catalog/produ ... cts_id=433

http://www.modelizmas.com/catalog/produ ... cts_id=302

http://www.modelizmas.com/catalog/produ ... ucts_id=79

http://www.modelizmas.com/catalog/produ ... ucts_id=36

http://www.modelizmas.com/catalog/produ ... ucts_id=42

Tai pat mačiau, kad leidinys "Modelis ir Erdvė" siūlo didelį kiekį post ww2 karinės technikos Mil-24; Su-27; SR-71.....

Aš nesistengiu reklamuot ar pan., tiesiog rodau kad yra iš ko rinktis, beto panaršius kitur modelių gama tampa dar platesnė...

Žinoma visai kitas reikalas yra finansai, bet tokie dalykai nėra gendantis produktas :D, juos galima "vartoti" betkada. Beto paprasti modeliai naujokams tikrai nėra labai brangūs, lyginant su Halinski 3-4 kartus pigesni.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gabrielius rašė:
Pasikartosiu - apsibrėžkit GB temą TIKSLIAI. Nesvarbu, kas atsakingas už jos sugalvojimą. O tai dabar - lyg ir užtenka nurodyti vien laikotarpį, bet Brazilija tuo laikotarpiu kažkodėl lyg ir netinka. Nors ir neaišku - kodėl, nes GB taisyklese apie tai nei žodžiu neužsimenama. Sugaišite pusę GB laiko aptarinėdami - tinka modelis ar ne. Pvz. gal man vieno varžto trūksta ir aš nuspręsiu dalyvauti su modeliu iš žaidimo "Battlefield 2142", nes Wikipedijoje perskaičiau:
Cold war may also refer to the fictional name of the war occurring in Battlefield 2142.
Ir aš dalyvausiu GB, nes pagal jo taisykles toks modelis atitinka GB temą.

Suprantu, kad tai jau kraštutinumas, bet dabar nėra visiškai jokio atramos taško, pagal kurį galima priimti ar atmesti modelį. Juk ne visiems įdomu vien JAV arba Rusijos technikos pavyzdžiai, su kuriais jokių neaiškumų nebūtų.



Antra vertus, yra ir toks posakis - it's you funeral.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:09
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
Taip, Gabrieliau, Jūs esate teisus. Bet...

....visdėlto, kodėl gavosi taip, o ne kitaip: tokia tema buvo inicijuota tam, kad būtų kas nors kito, nei APK. Taip pat buvo atsižvelgima į tai, kad forumo modelistai gana "jautrūs", aktyvių mažai ir tam, kad neatbaidyti pvz laivų modeliotojų, temos "rėmai" palikti labai platūs (gal net neapibrėžti) su viltimi, kad daugumos pasirinkimai atitiks "šaltojo karo kliše"...

Deja sitacija visai kitokia. Kažkodėl jei būtu tema APK, abejoju ar kiltu panašių problemų, net jei nebūtų taisyklių (aišku rėmai siauresni, labaiu apibrėžti bet vistiek). Vargu ar vienas po kito žmonės teirautūsi ar tinka koks La-11, Avia S-92 (Čekiškas Me-262),...?

Gabrielius rašė:
Juk ne visiems įdomu vien JAV arba Rusijos technikos pavyzdžiai, su kuriais jokių neaiškumų nebūtų.

O tuomet kaip tūrėtų atrodyti taisyklės, jei reikėtų apibrėžti visas šalis, karinius konfliktus atitinkančius šaltojo karo esmę? Čia net ir žinovams nėra lengva, pvz konfliktas dėl Falkland'o salų.
O reikia lygiuotis su visais, gal kitam pasirodys, kad to laikotarpio epizodas, kurio nėra taisyklėse, jo manymu tūrėtų būti...

Galu gale, kokia pirma mintis "šauna į galvą", kai išgirstate skambią frazę - Šaltasis karas" :?:
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
svarankiskas rašė:
Galu gale, kokia pirma mintis "šauna į galvą", kai išgirstate skambią frazę - Šaltasis karas" :?:

TSRS prieš JAV ir ne kitaip.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Darius rašė:
O man "Šaltais karas" - NATO prieš TSRS ir Varšuvos pakto šalis. Taip pat lokalūs konfliktai, inicijuoti vienos ar kitos pusės.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Pritariu Dariui.
O juk šaltasis karas kai kada peraugdavo ir į "karštus" karus - sakyčiau ir Korėja, ir Vietnamas labai tinka. Ir įvairūs Afrikoje vykę vietiniai karai - juk visur pasikapsčius giliau slypėjo SSRS ir JAV interesai. O ir žarstyti žarijas abiems pusėms svetimomis rankomis tai labai niežtėjo. Nelabai turiu galimybių sudalyvauti tokiame renginyje, tačiau jei reiktų, tai rinkčiausi kaip tik kažką neutralesnio (šalį turiu omeny) - juk šaltojo karo laikotarpis, kiek pamenu iš istorijos, tai ne vien tam tikros šalys - NATO ir Varšuvos paktas, bet ir laikotarpis. O laikotarpis platus. Pataisykit jei klystu, bet ar ne iki "perestrojkos".


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sarpik rašė:
Aš būsiu dar vienas kuris nežino ar gali būti GB-4 dalyvis. Mane domina tik automobiliai, tiksliau BMW. Turiu šiuo metu Revell BMW 320i Gr.5 Jegermeister modeli ir norečiau sudėlioti šį arba kita BMW modelį. Ar pataikyčiau į GB temą jeigu tai yra Vokietijos 1976-1977 metais gamintas sporitinis automobilis? Asmeniškai aš manau jog šaltasis karas įtraukia ne tik SSRS ir JAV bet europą ir ypač Vokietiją, bet kokia jūsų nuomonė apie šitą modelį.

P.S. Gal tikrai vertėtų sudaryti kokią komisiją kuri kiekvinam norinčiam pasakytų ar jis gali ar negali dalyvauti su vienu ar kitu modelio.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Blaivas rašė:
Sarpik rašė:
Aš būsiu dar vienas kuris nežino ar gali būti GB-4 dalyvis. Mane domina tik automobiliai, tiksliau BMW. Turiu šiuo metu Revell BMW 320i Gr.5 Jegermeister modeli ir norečiau sudėlioti šį arba kita BMW modelį. Ar pataikyčiau į GB temą jeigu tai yra Vokietijos 1976-1977 metais gamintas sporitinis automobilis? Asmeniškai aš manau jog šaltasis karas įtraukia ne tik SSRS ir JAV bet europą ir ypač Vokietiją, bet kokia jūsų nuomonė apie šitą modelį.

P.S. Gal tikrai vertėtų sudaryti kokią komisiją kuri kiekvinam norinčiam pasakytų ar jis gali ar negali dalyvauti su vienu ar kitu modelio.


Manau, kad vienareikšmiškai tinka. Taisyklėse juk nėra apibrėžta, kad tai turi būti karinė technika. Tinka bet kas, kad buvo plačiai naudojama 1946-1991 m. Jei kas nori ginčytis - pabandom.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
sveiki... Ar galiu dalyvauti su šiuo modeliu, jai jis yra laivyno (kaip ant dėžutės)?

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: GB-4 taisyklės
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Blaivas rašė:
savas rašė:
sveiki... Ar galiu dalyvauti su šiuo modeliu, jai jis yra laivyno (kaip ant dėžutės)?


O kodėl turėtų netikti?


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007